Добри шофьори ли са жените?

  • 2 409
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, добри сме. Лично за себе си мога да кажа, че съм много добра. На ден изминавам около сто км. градско и опита който съм натрупала много помага. Няма да се дам на нито един мъж шофьор. Защо те да са по- добри от нас?

# 16
  • Мнения: 653
За съжаление винаги познавам кога кара жена.
ох, и аз
... Вярно е, че има разни доста трагични мадами зад волана, които е редно да се усетят и да намерят кой да ги вози, тъй като са опасни направо за околните. Но има жени, които са невероятно координирани, с усет за двигателя, за габаритите на возилото си, които шофират със уместно самочувствие и се чувстват сигурни на пътя.  bouquet
и аз съм от тия вторите  Wink


Само едно не мога да разбера - масово жените не спират на пешеходна пътека - Защо? Притесняват се, че не могат да тръгнат ли после???

# 17
  • Мнения: 730
Мисля, че за зависи от човека , а не от пола. И жени и мъже има колкото добри, толкова и лоши шофьори.

И аз така мисля Peace

# 18
  • Мнения: 6 472
Не бе най- лошите шофьори на света сме! Време е вече на жените със закон да им се забрани не само да карат, ами и в кола да се возят! Всъщност и по пътищата изобщо не трябва да стъпват, жена ли е - през подлез. Крайно време е да се освободят пътищата от досадните неориентирани жени, за да има повем пространство за гъзарлък и мерене на пи.... от страна на перфектните във всяко едно отношение мъже шофьори. Всъщност те маъжете може даже и изпит да не държат, а направо книжка да им дават. Те по рожденеие могат да карат кола, защото татковците им също са били велики шофьори и са ги учили още от пеленачета, като са ги взимали в скута си на шофьорската седалка.

Напече ме слънцето нещо.... яхам колата и отивам в парка с децата, до като още не са ми взели книжката поради некадърност.

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 14:47 от Luluto

# 19
  • Мнения: 677
ох,само предупреждавай за маршрута,че да не минаваме от там .. smile3533

# 20
  • Мнения: 4 358
За съжаление винаги познавам кога кара жена.
Или кога паркира жена  Laughing

Факт е, че път на пешеходна пътека (като съм с бебешката количка) ми правят предимно (да не кажа само) мъже... ама това май е друга тема  Thinking
Не слагам всички шофьорКи под общ знаменател, всичко си е индивидуално.

# 21
  • Мнения: 6 167
По-добри не знам дали са, има много гранични случаи, но със сигурност са по-отговорни.

А аз съм и по-добра и по-отговорна.  Peace

# 22
  • Мнения: 2 663
А лично съм шофьор ,който мноооооооого мъже дават за пример пред други такива.Това е  едно от нещата,което наистина умея и то отлично

# 23
  • Мнения: 5 370
Като шофьор на детска количка казвам-НЕ СА.
и то точно поради неспособността за бърза ориентация и преценка на ситуацията.
Като возещ се нешофьор смея да твърдя, че съм попадала досега само на една печена шофьорка-и то-таксиджийка.
П.С. а за неспирането на пешеходна пътека-е, то ще да е от свръхдисциплинираност. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 3 457
да според мен,но аз още нямам книжка Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 837
Да, смея да твърдя, че съм добър и най-вече - отговорен шофьор. Нищо, че понякога мъжа ми се стяга от моето шофиране   Laughing

А пък спазването на знаците, включително и спирането на пешеходна пътека, не зависи от пола. Всичко опира до култура и... глоби  Mr. Green

# 26
# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На мен само мъже чужденци са ми спирали на пешеходна пътека.

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 21:11 от Леля Ог

# 28
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Според мен това не зависи от пола.Има много отвеяни мъже който карат много по -лошо от жени.Едва ли обаче някой би си признал smile3521

# 29
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Които са по-често на пътя, сигурно са по-добри.
Ей това е истината.
Тука пак гледам разни обобщения според кой с какво по-често ходи облечен (пола/ панталон) и малко се нервирах, ма нейсе - събота вечер е, няма да си развалям настроението, и без това ми е достатъчно криво, че вместо на плажа съм пред компа и бачкам.

Общи условия

Активация на акаунт