🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 721
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 429
Джулиана печели с това,че не е стандартна плеймейтка или там какъвто конкурс/конкурси със сексуална насоченост е спечелила.Визията и е страшно провокативна,да,прекалила е с всичко,но то в нейната среда това се търси.В същото време не се държи като секс богиня,а като баба ми от село.Т.е.визията и е на кучка ,а държанието едно такова миличко, добричко,веднага я приемаш като най-добрата си приятелка и не се страхуваш,че може да ти отмъкне гаджето,въпреки вида си.
Тошката за жалост според мен е алкохолик и не проумявам защо го дават по тв,вместо да ходи да се лекува някъде.
Вечерята:не беше лоша,а и спрямо миналата седмица,тази компания е супер😁,дори и малко скучни и заядливи моменти да има,поне не лъха злоба и ирония,като в предната седмица.

# 331
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ех, ние с дребните си сърчица 😆

Скрит текст:


Забравила е да напише, че критикуващите я ѝ завиждат.

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Гледам си аз Черешката, по едно време нахлува дъщеря ми (14 год.), поглежда телевизора и казва "никой не познавам от тези". Тъкмо да кажа, че не са и в таргета и тя подължава "а, тази я знам - Антоанета, влогърка, мъжът ѝ я е зарязал, отпрашил за Дания и тя сама си гледа двете деца" и отлетя от стаята.
Та ние може да не знаем кое е Пепето, но явно децата я знаят Grinning

# 333
  • Мнения: 14 081
Ама пък ние знаем Тошко! Joy Joy

# 334
  • Мнения: 5 701
Само Тошко разваля компанията с пиянските си изцепки. Защо го канят още по тия предавания?

# 335
  • Мнения: 15 317
Таз па Ганьовица, можела да бъде внучка на жените в трета възраст, тя може да бъде внучка, да, ама само на силиконовата кукла на бащата на силикона. Направила се на надуваема играчка за пораснали момченца, после другите са и криви. Че и завиждат. Колко може да завиждаш на един балон, я се спуска, я отлитне, я от стоене се спихне. Та, колко Ганке може да завиждаме?!

# 336
  • София
  • Мнения: 3 071
Ние може да се чудим, но само си представете колко хейт и осмивания отнасят такива жени като нея, основно заради външността й. В същото време брат свещеник, много интересно Simple Smile. На мен ми допада като поведение, а и добра душа изглежда. Дано се задържат с нейния, да не бъркам, но от ВБ помня едни сълзи като дойде на някоя от жените мъжа, май тя беше, къде и кога изчезна тази голяма уж любов. Иначе в момента е уцелила най-доброто като визия, нито преди корекциите, нито с многото джуки е изглеждала по-добре от сега.
Издразни ме Гергана, Джулиана тъкмо подпита Стоян Михалев как така някоя не го е излъгала и онази заби на темата ама ти що мислиш за връзките като за лъжа, та Джулиана трябваше да мине в обяснителен режим и не разбрахме отговора на този интересен въпрос. Не ме изкефи тази вечер Гергана. И как гадно прозвуча това да приключваме с тези два дни.
Сега като гледам снимката с тримата оператори, хич не са толкова интимни вечерите, както изглеждат на екран, не че не е ясно това, но си представям какво напрежение им е на всички участници.

# 337
  • Мнения: X
... да не бъркам, но от ВБ помня едни сълзи като дойде на някоя от жените мъжа, май тя беше, къде и кога изчезна тази голяма уж любов.
Тя разказа, че не искал да работи. Само да лежи вкъщи, да папа нейните готови пари и да хубавее по заведенията. И на Джулката ѝ писнало, та го натирила. Така свърши тази любов. Жената си е обезпечена финансово и не търси милионери, ама па и търтей да си отглежда, никоя жена не ще.

# 338
  • Мнения: 11 547
Изненадата на Джула бил най-добрия имитатор на Майкъл Джексън в Европа. Sweat Smile Sweat Smile
https://nwn.bg/dzhuliana-gani-shou-v-black-label-club-montana/
Майкъл Джексън сигурно се е преобърнал в гроба. Flushed

# 339
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
    Черешката на тортата (21.01.2020)
  Епизод: 22      Джулиана Гани поп-фолк 

В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 


         



          ЗА МОБИЛНИ



Предишното участие на Джулката   ЕПИЗОД 10  - 11.06.2018



Джулияна не е идеална, но я харесвам и не се дразня от недостатъците й, и мисля, че наистина е добър човек, но не от онези, които ще те оставят да им се качиш на главата - за кратко, може, ама после...

# 340
  • Мнения: 9 533
странно, но и мен не ме дразни джулката. кукувица е, на моменти говори заучено, но не ме дразни. инструкторчето също. мислех, че е по-дразнещ.
стоенчо и герганка ме дразнят тази седмица, предстои да установя кой повече. тошето на моменти изплисква легена, но като цяло не ме дразни, особено като не е нашоран.

# 341
  • Мнения: 18 526
Много съм изненадана от Стоян - като някакъв пенсионер е като държание и външен вид.
И от Гергана - два развода, случва се, ама голяма драма направи от едно нищо като изразът "излъгала се да се омъжи" и тръгна да се обяснява на живот и смърт с всички на масата.

# 342
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ето ви "новина".

Джулиана Гани има две бебета за гледане

https://life.dir.bg/zvezdi/dzhuliana-gani-ima-dve-bebeta-za-gledane

# 343
  • Мнения: 9 475
Джулияна ми е много по-приятна от всякакви Лори Недкови (понеже не им помня имената на всичките плеймейтки дет готвиха ги наричам с общо). Оная Михаела май беше та пръсти ли не облизва, та гайди ли не надува...Джулката е просовата - факт!, но е добродушна.

# 344
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Стоенчо да взима Гергана, много си отиват. 😂

Общи условия

Активация на акаунт