🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 588
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 162
песента много х 2 ми харесва ..никога не съм се интересувала/и знаела кой е изпълнителя

# 16
  • София
  • Мнения: 4 192
Стоян Михалев беше изявен боец за българска демокрация. Пак залагат на сеира Wink

# 17
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всяка седмица има поне една заложена бомба.

В публикувано днес много хубаво интервю със Зуека, той казва:

Цитат
Аз никога не съм искал да работя в телевизия. Напротив, аз ненавиждам телевизията, защото телевизията би трябвало да възпитава в някаква степен, а не само да манипулира. Това се оказа едно мое заблуждение, вече след 30 години работя в телевизията мога да го кажа отговорно. Няма как да стане. Има как, разбира се, но това може да стане само с обществена телевизия. В частни телевизии - не, защото там се гонят рейтинги и други цели.

Курсивът е мой.

# 18
  • Мнения: 4 204
Освен Славков и Гани никой  друг не съм чувала.

Благодаря за темата. 🌺

# 19
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
За пръв път се включвам в темата. 😊

Миналата седмица си беше чист провал, много харесах менюто и подготовката на Деси, а не я оцениха подобаващо. Жана е излишно да се  коментира, тя сама се излага. Идваше ми да се протегна и да я фрасна през телевизора.

Тази седмица ще ми е интересно. Дано Тодор не се налива много. Стоян, Гани и Пепе ги знам, другата жена не можах да видя коя е.

# 20
  • Мнения: X
... другата жена не можах да видя коя е.
госпожа Савекс
https://m.youtube.com/watch?v=7INYCZXjSvc

# 21
  • Испания
  • Мнения: 37 503
... другата жена не можах да видя коя е.
госпожа Савекс

И не само. Гергана има богата биография. Гледаме я в "Откраднат живот". Чуваме гласа ѝ в апликацията GPS. Тя дава своя глас и на българския текстов синтезатор за незрящи – SpeechLab 2.0, дело на Българската асоциация за компютърна лингвистика.



Още: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0% … D0%BE%D0%B2%D0%B0

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 03:04 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 22
  • Мнения: 8 997
Благодаря за темата.
Това едноклетъчно Гана как ще го изтърпя.. И тя като Петканови взе да изкача отвсякъде Grinning

# 23
  • Мнения: 539
А имат ли задача тази седмица? Пропуснах да чуя в петък.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 324
Ами не си пропуснала, не казаха каква ще е задачата

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Те май за тяхната не говориха, че какво остава за на другите. То от толкоз простотии...

# 26
  • USA
  • Мнения: 7 281
Джугани вече готви преди година,година и половина.Прави каварма от сьомга..пълна пародия беше според моя вкус.Страшна кухавелка.
Сега са правили ремонт заради идването на бебето и ще ни шашне с подновен кич от златно и пластмасово.

"Вярвам в теб" беше най-най-любимата ми песен за тях времена."Откакто ти" също беше голям хит,всички момичета в класа бяхме влюбени в Стоян.Сега дори не го познах...времето не прощава.

# 27
  • Мнения: 2 520
Скрит текст:
... другата жена не можах да видя коя е.
госпожа Савекс

И не само. Гергана има богата биография. Гледаме я в "Откраднат живот". Чува ме гласа ѝ в апликацията GPS. Тя дава своя глас и на българския текстов синтезатор за незрящи – SpeechLab 2.0, дело на Българската асоциация за компютърна лингвистика.



Още: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0% … D0%BE%D0%B2%D0%B0

Има страхоооотен глас. Heart

# 28
  • Мнения: 3 865
Изключително дразнещи бяха готвачите последната седмица. Джейсъна не спря да преиграва и да изразява погнуса от храната - никакво уважение към доманикините. Права беше Деси - защо е влязъл в този формат, като е толкова чувствителен към храни. Тя пък не спря да дудне и да ни убеждава колко е ненормален. Жанчето и тя не се сдържа да си покаже гадното и омразно характерче и да хейтва Деската. Коцето се скъса да парадира с постижения, че се и оплака накрая, че много работи и не мое си види децата. Ми не работи бе, нямаш нужда от повече, каква е тази лакомия за още и още... Фънки беше най-малко непоносим, но като цяло напрегната седмица с психясали, повярвали си и неуважаващи се взаимно звезди.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 366
Благодаря за темата!
Надявам се тази седмица да е по-приятна за гледане. Мисля, че Тодор Славков няма да се напива, понеже си няма компания (както беше с Йоана), ще ми е интересно какво ще сготви. Стоян и Гергана също са ми интересни. Джулката как ще я изтрая с този гласец се чудя. Тази Пепе нищо не ми говори, дано не е някаква лигла, че с Ганка ще ми дойдат в повече.

Общи условия

Активация на акаунт