🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 743
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 454
Вечерята на Стоян беше потресающа, десертът бъркоч с тези накъсани течащи мандарини, основното в чиниите изглеждаше като повърнато, с извинение, едва го пипнаха, салатата барбекю може да става само гарнитура за барбекю  и т.н. Ужасен подбор на участници, пияния Тодор за какво е там не става ясно.

# 121
  • Мнения: 9 082
Няма как да не се гордее Тошо със своите прадеди, все едно принцът да не е доволен как си е живял в двореца при краля.. Нямат идея как живеят простосмъртните. Спирам по темата.
Нищо не ми хареса в менюто, като се започне от маникюрите Joy

# 122
  • Мнения: 28 583
Бреееей, едно време го мислех Ст. Михалев за голям пич, много харесвам песните му, не съм знаела, че е толкова скучен като човек, старомоден и изтръпнал! Може би беше много притеснен......Добре, че попя...
За Тошко нямам думи, пианде !

# 123
  • София
  • Мнения: 6 120
Никога не съм го харесвала Стоян. Песните - да. Тази вечер... си затвърдих мнението. Simple Smile
Скучен, досаден, какво все за политика гледаше да приказва и да се дърли с Тошко.

Маникюрът не съм видяла, за щастие Grinning, иначе менюто - горе-долу ми допадна, макар че не беше много ефектно. Изборът на посуда беше странен.

# 124
  • Мнения: 15 242
Визуално компанията е значително по добра от миналата седмица.
Харесвам Гергана Стоянова и "малката" Джулка, както и музиката на Стоян Михалев.

Вечерята беше като пиеса, без декор, изиграна от аматьори. Менюто никак не беше лошо, но начина на поднасяне ...

# 125
  • Мнения: 621
За Стоян и Тодор
"Каквото повикало, такова отговорило"

# 126
  • софия
  • Мнения: 2 915
Не очаквах Стоян Михалев да е толкова скучен. Мислех го за “по-свеж”. Не ми хареса менюто му, можеше да е по-разточителен. Аз посрещам гости с богата трапеза и в този смисъл за мен неговата вечеря беше бедна и обикновена .Посудата също беше странна.Само гласът му харесах. Очаквах повече .

# 127
  • Мнения: 7 803
Направи ли ви впечатление, че коментарите на Тошко явно са били заснети на следващия ден? Явно след вечерта у Стоян въобще не е бил в кондиция.

# 128
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Направи ли ви впечатление, че коментарите на Тошко явно са били заснети на следващия ден? Явно след вечерта у Стоян въобще не е бил в кондиция.

Да. Беше със слънчеви очила.

# 129
  • Мнения: 7 803
Направи ли ви впечатление, че коментарите на Тошко явно са били заснети на следващия ден? Явно след вечерта у Стоян въобще не е бил в кондиция.

Да. Беше със слънчеви очила.

Не само. И с друга блуза, с която е облечен и на вечерята в Джугани.

# 130
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
      Епизод 20 - с домакин Константин 
и  епизод 21 - Стоян Михалев   

В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 



Черешката на тортата (17.01.2020)
  Епизод: 20 Константин поп-фолк


 ЗА МОБИЛНИ

Черешката на тортата (20.01.2020)
  Епизод: 21 Стоян Михалев



ЗА МОБИЛНИ

# 131
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, менюто на Стоян не беше нещо кой знае какво. Същото се отнася и за поднасянето.
Но затова пък компанията поне е добронамерена. Само дано не прекаляват с политиката. На мен също ми се струва, че се поотпуснаха с оценяването. Можеха лееекинко да го "поорежат". Wink
И да допълня нещо с "болната" за мен тема, която съм подхванала от миналата седмица. Онези перковци се хващаха за какво ли не само и само да намалят оценките, най-вече на Деси.  И въобще случаите на намаляване, само защото някой не яде нещо си, съвсем не са рядко явление. Не съм запозната много с изявите на това Пепе, но ми направи добро впечатление в това отношение показа точно обратното. В началото тя каза, че е вегетарианка. Но това не оказа и грам влияние, когато дойде ред на оценяването. Така се прави.
Някой беше написал, че Тошко е взел едно нещо от баща си и то е любовта към чашката. Ами така си е. Пак си показа магариите. Не разбрах защо не пият шампанско заради него. Не обича ли?
А Гергана, милата... хич, ама хич не ѝ е приятна "любвеобилността" му към нея. Дано да има сили да прояви търпимост!

# 132
  • Мнения: 1 870
Пепонжи е наречена Банда-Банда 2.

Скрит текст:

Сори, но никой не може да ме убеди, че не е бутана от някой, пък вие каквото искате си изсмуквайте от пръстите.

Дори Бандата я превъзхожда, като изключим гласа й.

# 133
  • Мнения: 7 803
Реално Пепелджийска е от тестото на Тошко. Баща й е неслучаен кадър /добре де- вече бивш/ в едни определени служби.

# 134
  • Мнения: X
Yogurina, метни го в другата стая Joy

Общи условия

Активация на акаунт