🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 667
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 300
А за мен е адски грозно на маса да обсъжда кой колко пие. И тези постоянни подмятания са ми супер грозни, колкото и да пие за него си е. Аз на негово място сигурно щях да стана и да си тръгна.

# 526
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
А за мен е адски грозно на маса да обсъжда кой колко пие. И тези постоянни подмятания са ми супер грозни, колкото и да пие за него си е.
Аз на негово място сигурно щях да стана и да си тръгна.

Не мисли, че той се впечатлява и нещо достига до мозъка му или това, което е останало от него. Той е постоянно на черешата и е цяло чудо, че е жив и в движение. Да не дава Господ!

# 527
  • Мнения: 1 870
Много, много се ядосах с тези 38 точки днес за Гергана.

Виждам, че има хора сред вас, които й се дразнят, но за мен тя беше най-достойният победител за тази седмица, а сега ще го спечели момиче, което представя торта от сладкарница за нейната.

Хареса ми всичко във вечерята на Гергана: не "правеше ремонт" и ги покани у тях, а домът - малко бижу, разказа интересни истории, сготви с мерак. Срамота!

А пък на това Пепе ще да му спряла водата в утрешния епизод, защото поряза от злоба очевидно превъзхождащата я във всичко Гергана. В наше село го наричаме "карма" това.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 21:48 от Yogurina

# 528
  • Мнения: 6 417


За тортата на Джугани.

# 529
  • Мнения: X
Бе, подценявате го малко Тодор. Той може да е пияница, но не е глупак, може да е простак когато си иска, но е добре възпитан. Изобщо, тежко наследство носи на гърба си и не е издържал... Не го съжалявам, просто го обяснявам от моя гледна точка. Той също не се самосъжалява, самосъсипва се и то по собствено желание. Не го разбирам това, но си е личен, в неговия случай - напълно осъзнат избор.

# 530
  • Мнения: 15 206
... колкото и да пие за него си е. Аз на негово място сигурно щях да стана и да си тръгна.
Ами ако не може ...Wink

# 531
  • Мнения: 14 966
Тошко през цялото време гледа към камерите, полуобърнат към гостите.
Сигурно е доста трудно да снимат и монтират после при такъв непредсказуем персонаж.
Но малкото Пепе много пък покровителствено се държи към него. Някак не и отива точно на нея.  Какво ли ни спестяват Rolling Eyes

# 532
  • Мнения: 4 746
Мъка ми е да гледам тази седмица. Тошко бая се излага. Тъжно ми е да гледам такива хора.
Ганито е злобна кукувица, която добре се прави на невинна и добричка. Седя като борсук на масата и прави фасони..
А това с тортата е под всякаква критика. Нейният гном..пардон трол е голям смешник. Хванал една дойна крава все едно е хванал Господ за шлифера.

Гергана се представи наистина на ниво. Постара се жената.

Утре Пепита ще изпадне в криза. Ами така е, Пепо, в Пернишко има водна криза, кУ нИ си разбрала...Ама от 'де да разбереш, те новините не са ти в лЯйфстайла.

# 533
  • Мнения: 35 110
Скрит текст:


За тортата на Джугани.

Обсъди се вече в няколко страници назад

# 534
  • Мнения: 5 300
Скрит текст:
А за мен е адски грозно на маса да обсъжда кой колко пие. И тези постоянни подмятания са ми супер грозни, колкото и да пие за него си е.
Аз на негово място сигурно щях да стана и да си тръгна.

Не мисли, че той се впечатлява и нещо достига до мозъка му или това, което е останало от него. Той е постоянно на черешата и е цяло чудо, че е жив и в движение. Да не дава Господ!
Така като го гледам май не му е особено приятно. Не знам, аз лично от възпитание не бих коментирала такъв въпрос, пред аудитория,в момента го унижават, а и най-голямата пияница и пропаднала личност не го заслужава, насаме ок кажи му, много пиеш, ала бала, ама така пред камерите с тия подигравки не ми е ок.

# 535
  • софия
  • Мнения: 25 457
В декември водна криза НА Перник нямаше. От друго ще е кризата.

# 536
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В декември водна криза НА Перник нямаше. От друго ще е кризата.

Водният режим в Перник е от 18 ноември. https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD_%D1 … D0%BD%D0%B8%D0%BA

# 537
  • Мнения: 2 064
Не мога да сваря да ви чета преди два часа прочетох 10 страници и сега влизам нови 100 отговора Grinning

Не че защитавам Гани, ама като видях тортата вчера в първия момент и как е просто "изсипана" тази заливка не ми се стори да е купена...

Днес съм очарована от Гергана допадна ми вечерята, малко я одрязаха от към точките обаче.

А Пепе утре ми стана интересно какво е щяла да готви, че да се разплаче дори.

# 538
  • Мнения: 2 015
Много неподходящо ми се струва да стиковат хора с различно интелектуално ниво и различни ценности.
Във всички случаи, когато домакинът е бил максимално добронамерен в мероприятието - като вложени усилия, изненади, подаръци и тн,  все се намира някой претенциозник да лижи и маже колко му е харесало всичко, а отзад подмолно да напраска ниските оценки, за да изплува той като мазно петно отгоре.

# 539
  • Мнения: 28 464
Хареса ми вечерята на Гери...жена с класа, това е!
Красива е, има поддържана фигура! Кухнята не ми допадна, модерна е, но много тъмна, обичам светли, ефирни кухни!
Много скучна е останалата част от компанията Пепе, безцветна, Ганито глупавата, Тошко фъфлещ и не мога да схвана смисъл в изреченията му...., а пък изтръпналия социалистически чичко Стоенча е направооово

Общи условия

Активация на акаунт