🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 715
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 7 886
Тодор Славков е един обременен човек.
Остава без майка на 10 години. Майката си е майка и никой не може да я замени. Отглежда го баща му и в никакъв случай не е бил най добрият пример.
Резултата е, че е алкохолик, имал е потенциал да е друг, за жалост пропилян.
Е няма да умре от глад, но от това което виждам не е щастлив човек

# 541
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:

За тортата на Джугани.

Благодаря, че ни популяризира, Шушон. Simple Smile

Това е бгмамски - "змийски профил". Stuck Out Tongue

Впрочем, подведох ви за Манчев, че си е махнал тага. Там си е, не знам защо не излизаше. Извинявай, Манчев (този път).

# 542
  • Мнения: 2 015

Това е бгмамски - "змийски профил". Stuck Out Tongue



???

# 543
  • Мнения: 1 870

Не ти и трябва да знаеш. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Ще ти пиша ЛС, че тук съм на чуздоземска територия. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 544
  • Мнения: X
Това е бгмамски - "змийски профил". Stuck Out Tongue

Ако не е прекалено бих искал да знам и аз.

# 545
  • Мнения: X
 Всички искаме да знаем, ама... няма, явно.

# 546
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
До момента най-добре се представи Гергана, допаднаха ми ястията ѝ. Джула и тя много претенциозна излезе. Това не ѝ хареса, онова не ѝ хареса.
Подаръците също бяха интересни, лични, постарала се е.
Антоанетката тая вечер беше по-смела. Grinning Предните две вечери гласеца ѝ не се чуваше.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 22:13 от DespicableMe

# 547
  • София
  • Мнения: 11 575
За да не се предава по ЛС-та, във форума има тема за влогърите и инстаграм звездите, коментират се там и Гани и Пепе. Темата си има инстаграм акаунт, който разобличава влогърите и в случая са пуснали пост с тортата.

Гергана се представи много добре с готвенето, само десертът не ми изглеждаше апетитен, много беше рядък, а и всеки ден тиква. Аз обичам, но според мен е в повече. Беше подготвила хубави подаръци и изненади, бих дала плакета на нея.

Утре Пепе явно ще се срине заради условието с бурканите. Тя не може да готви и в такъв случай е трудно да си промени намисленото предварително.

# 548
  • Мнения: 14 966
Джуганов продължава да бълва на страницата на сладкарницата.
Голямо шоу Joy Този бебе няма ли да си допише книгата за майчинството, ами се закопава с простоия сам самичък.
Скрит текст:

# 549
  • Мнения: 2 015
Това е бгмамски - "змийски профил". Stuck Out Tongue

Ако не е прекалено бих искал да знам и аз.

Който рискува пИчели, който не рискува не пИчели. С риск да изглеждам тъпа си позволих да питам. Stuck Out Tongue И задоволиха любопитството ми.

# 550
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да Фнимавате много какво пишете!

След един пост, който завършва "Нека истината излезе наяве!"...

Iliqn Naidenov

...ще излезе! Благодаря ви! Два дни сеир не ни плаши, всеки се бута в скандали с нас за реклама и имидж, но ние вече сме се обучили и записваме чатове, разговори - всичко 🙂

# 551
  • Мнения: X
Като ви казвам, че е сельо Iliqn Naidenov, вие не ми вярвате... Laughing Laughing Laughing Тъпчо

# 552
  • Мнения: 2 015
Да Фнимавате много какво пишете!

След един пост, който завършва "Нека истината излезе наяве!"...

Iliqn Naidenov

...ще излезе! Благодаря ви! Два дни сеир не ни плаши, всеки се бута в скандали с нас за реклама и имидж, но ние вече сме се обучили и записваме чатове, разговори - всичко 🙂


Тоя и той вече се взе за звезда..Обучили го, дресирали го и го пуснали да се сражава като гладиатор..Абеее, момче, по-кротко, че и Станимир Ташев го играеше самоотвержен, пък го уволниха!

# 553
  • Мнения: X
И аз съм се обучила! Задръсти ми се телефона със записи на разговори, добре че ме подсети този да ги позатрия, че никой не е подходящ да осъдя някого за 20-30 хилки. Виж, някои разговори биха затрили мен, та ... отивам да трия! Хихи Grin

# 554
  • Мнения: 1 673
Бреее, те Джуганови ще вземат властта още малко! LaughingLaughingLaughing
То е по-зле от драмата на Хари и Мегън.
За едната торта и гледай мъжкия мъж как скача...

Общи условия

Активация на акаунт