🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 695
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 18 501
Обаче Тодор я нареди много тънко - Грета Grinning

# 571
  • Мнения: 9 051
Във фейса ми излезе коментар на сладкарницата, че Джугани е поръчала торта без украса и после я представила за своя. Бяха снимали и тортата.
Обсъжда се вече, няколко страници.

Ама наистина какво го овикаха всички Тошо. Не че е прав, но не е дете в крайна сметка, а пък като толкова имат какво да му кажат може да е зад кадър.

# 572
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Предполагам, че им е писнало от пиянските му изцепки. Представете си едно такова чудо 5 дни около вас! А може и повече снимачни дни да са били.

Ние виждаме много малка част от заснетия материал, при това само избрани моменти.

# 573
  • Мнения: 9 525
Предполагам, че им е писнало от пиянските му изцепки. Представете си едно такова чудо 5 дни около вас! А може и повече снимачни дни да са били.

Ние виждаме много малка част от заснетия материал, при това само избрани моменти.

аз пък не си представям 5 дни в компанията на някакви вкиснати и стегнати дървета, честно....

# 574
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всеки човек има различни предпочитания. Тодор не може да ми е забавен по никакъв начин и по никакъв повод.

# 575
  • Мнения: 15 314
Не става въпрос дали е забавен или не. Става въпрос, че някои неща е добре да стават зад кадър.
Предполагам, че обаче причината да се случват тия неща пред камера, а не зад е търсенето на "сеир", "зрелищност".
Дай на хората хляб и зрелища и те ще ти вдигнат рейтинга. Само не разбирам, щом това се цели, защо тук има цензура за някои неща.

# 576
  • София
  • Мнения: 6 074
Не е приятно да имаш пиян-залян около теб, но, като знаем влечението на продуцента към сеир, си мисля, че ако имаше нещо по-скандално, нямаше да пропуснат да го покажат.

И аз съм от харесалите снощната вечеря, приятно ми беше да гледам и слушам Гергана, сготви добре, даже помисли и за бременната с отделно ястие (тя пък така и не го уважи).
Това с картофите, скордаля ли беше, май и Тони Димитрова го прави?

В крема освен тиква какво имаше?

Чудно ми е какво е била планирала да готви великата влогърка, та без консерви - край, за никъде е!

# 577
# 578
  • софия
  • Мнения: 25 459
Сега изгледах по-внимателно снощния епизод - имаше моменти, в които ми стана мъчно за Тодор. Като някакво малко дете е, което е заведено на гости за Коледа на роднина, без да иска да е там. На моменти имам чувството, че изобщо не знаеше защо е там, където е.

Вечерята на Гергана беше хубава, Джулиана пак изби тъпомера няколко пъти и показа липса на добро възпитание, а влогърката, гледайки я 3ти ден, виждам, че никога няма дори да вляза от интерес да видя какво прави в канала си. Много е добро попадението на Тодор за нея - Грета Grinning

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 09:46 от zvаnchе

# 579
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Чичо Манчо нали все иска да готвят със сезонни продукти. Ето, хората се съобразяват. Grinning

# 580
  • София
  • Мнения: 8 932
Хареса ми вечерята на Гергана. За пръв път гледах цялото готвене и слушах това, което домакинята разправяше. Много интересна жена, не бих имала нищо против да имам лични контакти с нея. Пък и ММ заяви, че и по вкус за обзавеждане си приличаме нищо, че нямаме нито една еднаква мебел.
Не мога да повярвам, че я порязаха. Жената им сготви прясно доставена риба, а не противната вече сьомга, но те и това не оцениха. През цялото време си мислех, че Пепе като вегетарианка ще откаже рибата. Не виждам нищо лошо в тиквата за десерт, още повече, че всички присъстващи я харесват, пък и на Ганито не беше десерт.
Тошко имам чувството, че е постоянно на черешата. Но поне е добродушен и незаядлив. Защото има ужасни пияндета.

# 581
  • софия
  • Мнения: 25 459
С Гергана имаме един и същи шкаф с шарени чекмеджета Laughing

# 582
  • Мнения: 9 051
Ох,току- що го прочетох Мъжът,те с Гана били "различни,бунтари и хора на правдата"! Падам ! Joy Joy

# 583
  • Мнения: 17 987
Много ми хареса вечерта на Гергана, а в роклята...очите ми останаха, и аз като доц. Захариев лапнах въдицата ...
С какво сгъсти крема?

# 584
  • Мнения: 2 015
Ох,току- що го прочетох Мъжът,те с Гана били "различни,бунтари и хора на правдата"! Падам ! Joy Joy
И на мен ми направиха впечатление тия селски бунтари..
Ще разкъртят направо епохата с авангардни постъпки, ама са тотално закъснели и за хипи движението, и за сексуалната революция, а и новите Битълси да станат..На какво поле и фронт биха се борили тия борци за правда извън обширните полета на квартал* Тракия*?!
Като вземат да се превземат такива шушки, да се смееш ли, да плачеш ли? Душички плагиатски.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 11:11 от Walnuss

Общи условия

Активация на акаунт