🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 533
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 930
Тоя тъпчо-ръбчо джуганин много насериозно се е взел. Тортата си беше баш купешка! Домашно правена торта не изглежда така излята, най-малкото още щеше да е в ринга за торта, като я вадеха докато "се стяга". Нито съставките ѝ казаха, нито как е направена. Имало е участници да си правят десерт предварително, но винаги си личи, кой го е правил и кой послъгва...

# 556
  • Мнения: 1 463
Добре, аз не разбрах тази сладкарница им е дала рецептата и те са я направили? Сладкарницата от своя страна отрича, но ги поздравява?
Тортагейт Laughing

# 557
  • Мнения: 1 426
Ами те нали имат ютуб канал или каквото там е(ще не прощавате,ама не си давам много зор да запомня новостите в интернет пространството).И съответно записват доста неща от живота си.Защо не са направили запис как правят тортата, значи:правят запис на разговора в сладкарницата, защото имат едно на ум,а няма да се сетят да направят видео как я правят те тортата.

# 558
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
    Черешката на тортата (22.01.2020)
  Епизод: 21      Гергана Стоянова поп-фолк  

В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.

Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 



        



          ЗА МОБИЛНИ

# 559
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Гани: "Не мисля, че си отиват, защото са с различни консистенции"
Това шеф готвачи по цял свят обясняват как едно ястие трябва да предлага различни, допълващи се една друга текстури, а пък "капацитетът" от еди-кое-си село се изказва като последна инстанция...

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 02:53 от Jinnafee

# 560
  • Мнения: 4 303
Тодор защо се съблече? Топло ли му стана?
Ясно е, че неговите оценки се записват на другия ден, по обясними причини.
Тодор и Стоян май са почти връстници.

# 561
  • Мнения: 6 666
Във фейса ми излезе коментар на сладкарницата, че Джугани е поръчала торта без украса и после я представила за своя. Бяха снимали и тортата.

# 562
  • Мнения: 4 728
Във фейса ми излезе коментар на сладкарницата, че Джугани е поръчала торта без украса и после я представила за своя. Бяха снимали и тортата.
Айде бе, не може да бъде!😂😂😂

# 563
  • USA
  • Мнения: 7 233
Много ми хареса кухнята,въобще дома на Гергана.Направен да е толкова приятен,че се чувстваш като у дома си.
Страхотна кухня,аз бих заменила splash art(декорацията по стените около мивката) в бяло,за да не е толкова сиво и еднотипно като цвят.
Вечерята беше много мой вкус и заслужаваше 40т.Не желая хора с купешки торти,които представят за свои,да спечелят.

# 564
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ами то миналата седмица спечели човек със зелето на жена си и десерта на майка си, що сега да не спечели човек с тортата на съседа, например? Дали е от сладкарница или от мама, какво знамение има?
Гергана, домът ѝ, менюто ѝ, гласът ѝ - всичко ми хареса!

# 565
  • Мнения: 15 248
Аз като видях какъв калабалък е там докато снимат, лошо ми стана. То суматоха, народ, всеки щъка и гази навсякъде, къщите им стават ардауш.
Чудя се изобщо как се съсредоточават да готвят, да посрещат, да вечерят, да водят разговор. Ами то все едно снимат филм, всичко режисирано, нагласено. Отиде ми илюзията за "интимни" вечери пред камера. Grinning

Иначе представянето на Гергана ми хареса. Хубав дом, подредена, чиста и приятна домакиня. Сготви си сама. Посрещна ги добре.
Ганка с тия бомби и тия тоалети ми е направо бутафорна. Не разбрах какво толкова не и допадна. За нея имаше и отделно ястие съобразено със състоянието и, а тя май дори не го опита. Мрънкало някакво. Само заради специалното отношение изразено в приготвено само за нея ястие трябваше да пренебрегне "вкусовите си качества и различни консистенции" и да не ощетява домакинята.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 09:07 от bubanka

# 566
  • Мнения: 18 319
Нищо автентично няма в това предаване.
Дори вечерите не ги снимат наведнъж от-до, а правят паузи, нагласят осветление, това-онова, после пак снимат, после пак пауза...
Не помня кой се беше оплаквал, че в седмицата на децата преди година-две, снимките са били до към 2 часа вечерта. Смятайте възрастните до кога откарват, нищо чудно, че понякога коментарите на всички са от следващия ден.

# 567
  • Мнения: 9 468
аз не видях - какво сготви герито?
тошко ужасно се е нашарил, адски грозно. нещастен човек, личи си. категорично не е нито тъп, нито прост. за какво му е дрънкала онази булка?

# 568
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нищо автентично няма в това предаване.
Дори вечерите не ги снимат наведнъж от-до, а правят паузи, нагласят осветление, това-онова, после пак снимат, после пак пауза...
Скрит текст:
Не помня кой се беше оплаквал, че в седмицата на децата преди година-две, снимките са били до към 2 часа вечерта. Смятайте възрастните до кога откарват, нищо чудно, че понякога коментарите на всички са от следващия ден.

Eстествено. Това е телевизионен формат, който обслужва различни интереси и преследва различни цели.

# 569
  • Мнения: 15 248
.....
тошко ужасно се е нашарил, адски грозно. нещастен човек, личи си. категорично не е нито тъп, нито прост. за какво му е дрънкала онази булка?
Нещо му дуднеше, че много прекалявал. За алкохола също. Ама с такъв менторски тон, че .. ще кажеш, че му е майка или духовен водач. Дразнещо ми беше.  Като иска да го дръпне настрана да му каже няколко думи, но не и пред камера.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 09:14 от Джаста Праста

Общи условия

Активация на акаунт