🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 681
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 687
Ау, сега забелязвам с какъв маникюр е Стоянчо....бляяяк

# 691
  • Мнения: 1 429
Сори момичета,че без да искам щях да ви подведа за татуировките,ама нз защо не мислех изобщо,че може да се нашари от до ,като ръкави.Знам че е тип лошо момче,но не ми се върже с татуси.Ето защо обаче харесвам темите в бг мамите-супер много неща научавам😁

# 692
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гана държала много на визията. Като каже, че държи много на нещо, припадам. Съвсем на сериозно се е взела.

# 693
  • Мнения: 18 501
Стоян се наму`а с хляб, после вика - макароните на фурна бяха нездравословни, ама ядох 2-3 пъти Grinning

# 694
  • Мнения: X
Аман от въглехидратите на Гани

# 695
  • Мнения: 240
Здравейте, извинявайте, че се включвам така в темата, ама искам да попитам нещо.
Нали царевицата отпадна, защо Гергана каза, че има царевица в тиквата? Да не са тия условия само за пред публиката🤔😬

# 696
  • София
  • Мнения: 981
Е, не мога повече - не знам вече колко време - тиква, тиква, тиква......и пак тиква. Това може би е единственото нещо, което не понасям (иначе съм добро прасенце, ям почти всичко). Но, някой се чудеше, как може някой да не обича тиква - е може.

# 697
  • Мнения: 3 743
Много грубо се отнесе към Тодор.

Стоян талията и Джулката въглехидрата ще им викам на тия двамата изнежени.

# 698
  • Мнения: X
Ох, тази жена, прави грешката на живота си в ефир, пускайки аванси и нишани на Тодор. Не знам усеща ли се, нарочно ли го прави или не осъзнава, ама си показва същността, която не е особено лицеприятна.

Плюете го Тодор, ама този човек е с много фина душа. Би могъл да е много интересен събеседник в друга среда. Мен не ме дразни, нито отвращава както някои тук.

Гергана днес от по-близо я дават, ми има малко дефекти от моделирането и не е направено добре, признавам. Но в ОЖ беше по-зле.

Генералът изглежда добре и е приятно това, с което се занимава. Печели симпатиите ми в това отношение.

Отпадна царевицата от консерва и Пепе варѝ замразена царевица.

# 699
  • София
  • Мнения: 7 886
Тодор на всички даде десятка.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Джулката се държи като принцеса. Жените по-реално оценяваха. Мен ме дразнеше тази вечер Пепето и невъзпитано се държа към Тодор.

# 701
  • Мнения: 18 501
Казах ли онзи ден, че Джулката ще спечели Grinning Голям стратег се оказа.

# 702
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добричката Джулиана!

# 703
  • Мнения: 8 883
Пепе се справи супер, не разбирам този хейт към нея, но аз и не следя другите й изяви и нямам предварителна нагласа и впечатление.
Защо да се е държала невъзпитано и неуважително към Тодор?

# 704
  • Мнения: X
Защо да се е държала невъзпитано и неуважително към Тодор?
Ми защото си позволява поведение и реплики на жена към мъж, с когото имат повече от служебни отношения. И то не от тази вечер...

Общи условия

Активация на акаунт