🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 717
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 870
Ето и моите пет цента по темата:

Нямам идея защо бяха озаглавили епизода нещо си там с Индиана Джоунс, трябваше да се казва "#DMSБоб".

Тая погача и десертът се появиха като след фокус на Астор. Силно подозирам, че баба Пепелджийска има пръст там. Да е жива и здрава и още дълго време да си гледа правнуците и да готви.

Тате Джовани е симпатяжка, колко е жертвоготовен - и хоро изигра, и с тиквите помогна.

Пепелджийска ще почна да я наричам вече "Mc Donalds smile". Сори, но леля ви Йогурина не може да бъде заблудена толкова лесно, защото е завършен Пепелог.

Давам й 5 точки заради #DMSБоб.

# 706
  • Мнения: 14 081
На една от репликите  на Пепето - "донасям десерта и спирам да те слушам", Тодор каза: "това беше много негостоприемно".
Той не е глупав и е с чувство за хумор, но бремето да си "най-известния внук в страната" го е съсипало.

# 707
  • Мнения: 8 886
Защо да се е държала невъзпитано и неуважително към Тодор?
Ми защото си позволява поведение и реплики на жена към мъж, с когото имат повече от служебни отношения. И то не от тази вечер...

Не останах с такива впечатления, но хората сме различни, та всичко е точно Grinning

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Пепе се справи супер, не разбирам този хейт към нея, но аз и не следя другите й изяви и нямам предварителна нагласа и впечатление.
Защо да се е държала невъзпитано и неуважително към Тодор?


Аз чух нещо от сорта : "Време е да спрем да слушаме малкия Тошко и да ядем десерт. " Опита се да се пошегува,  ама прозвуча подигравателно и снизходително.

# 709
  • Мнения: 1 463
Пепа нищо не сготви сама. Всички, които й гледат влоговете го знаят.
Гергана отблизо ми заприлича на Жокера.
И пак темата Тодор Славков.
Вече наистина прекалиха.
Всъщност е добряк, имащ проблеми с алкохола. Не знам защо го правят на маймуна цяла седмица. Това е заболяване.

# 710
  • Мнения: 459
Щото са тесногръди...

# 711
  • Мнения: 28 493
Еййй, тая Пепе ясно защо не работи,  щото аз влогърството не го броя за работа, като видях къщичката в Рударци ми стана ясно, че родителското й тяло е доста напред с материала...
Иначе добре поготви женичката....може би малко нетрадиционни ястия не по всеки вкус...Джугани доста злобна се оказа, удря яко под кръста, като добавим, че е й лъжлива ми се попромени отношението към нея!
Вечерята и посрещането ми хареса, изненадата също!

# 712
  • Мнения: X
Защо да се е държала невъзпитано и неуважително към Тодор?
Ми защото си позволява поведение и реплики на жена към мъж, с когото имат повече от служебни отношения. И то не от тази вечер...

А Тодор защото не  започна да ги слюнчи и плюнчи жените от първата вечер, та какви служебни отношения?! Satisfied

Аз също не бих издържала някой пиян непознат  постоянно да ме целува и плюнчи. Triumph

Пепе се справи съвсем прилично с вечерята, ама аман от тази тиква! Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 713
  • Мнения: 15 216
Противно на повечето мнения, на мен А.Пепе ми хареса. Усмихната, разплакана, разговорлива .... симпатично момиче.  Вечерта беше приятна и за гледане. Подредена маса,  интересно меню, гостоприемство в изобилие. Дори Тошко се държа добре. Единственото, което не ми допадна е  многото тиква.
Скрит текст:
За Коледа купих тиква, която излезе 8 кг. Не знам колко тиквеника правих, пекох, експериментирах и има още, но нито ми се прави нещо с нея, нито на някой му се яде.
Джулка кара по стратегията на други участници - намалява оценката за да спечели. Някой беше писал напред за спечелилите по този начин, всеки пък, когато погледне заветния плакет, ще знае, че е спечелен със стратегия, а не с умения.

# 714
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Противно на повечето мнения, на мен А.Пепе ми хареса. Усмихната, разплакана, разговорлива .... симпатично момиче.  Вечерта беше приятна и за гледане. Подредена маса,  интересно меню, гостоприемство в изобилие. Дори Тошко се държа добре. Единственото, което не ми допадна е  многото тиква.
Скрит текст:
За Коледа купих тиква, която излезе 8 кг. Не знам колко тиквеника правих, пекох, експериментирах и има още, но нито ми се прави нещо с нея, нито на някой му се яде.
Джулка кара по стратегията на други участници - намалява оценката за да спечели.
Някой беше писал напред за спечелилите по този начин, всеки пък, когато погледне заветния плакет, ще знае, че е спечелен със стратегия, а не с умения.

"Блажени са вярващите, защото тяхно е царството небесно".

# 715
  • София
  • Мнения: 6 088
Дилмано, дилберо, кажи ми как се сади пиперо.
И тук така, ау, как се вари боб?! Провалило й се основното, аз голямо чудене му хвърлих какво ще да е това основно от консерва.

Въобще, много пози и превземки.

Храната не ме  грабна като замисъл, но, да, беше нещо по-различно и интересно.

Наистина някои реплики към Тошко бяха неуместни.

Аз бих й дала 8, най-много 9.

# 716
  • Мнения: 65
[quote author=calabaza
Ох, тази жена, прави грешката на живота си в ефир, пускайки аванси и нишани на Тодор. Не знам усеща ли се, нарочно ли го прави или не осъзнава, ама си показва същността, която не е особено лицеприятна.

Плюете го Тодор, ама този човек е с много фина душа. Би могъл да е много интересен събеседник в друга среда. Мен не ме дразни, нито отвращава както някои тук.

Напълно съм съгласна! Точно!

# 717
  • Мнения: 24 349
Не защитавам и не нападам никого, но искам да кажа, че ако трябва да си избирам приятел, бих предпочела милион пъти Тодор, пред Джулка и Пепе

# 718
  • Мнения: 11 547
Компанията приема Тошко като панаирджийска мечка. Използват го за да им спасява скучните вечери.

# 719
  • Мнения: X
Тодор си е все същото пияно леке в каквато и да е среда, гледахме  с месеци във Вип Брадър. Коронният му номер беше да пие до безпаметтност,  да си събува гащите и показва пениса на съквартирантите. Не изтрезня до края на формата. А накрая дори спечели финала, беше толкова неадекватен и не осъзна, че е спечелил.

Общи условия

Активация на акаунт