🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 627
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 617
Не могат да го стигнат Тодор. В предаването се лигави,затова и на половината въпроси не им отговаряше.

# 736
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тиквата е новото авокадо. Чичо Манчо рева, рева и участниците взеха, че го чуха. Joy

И той - пак недоволен.

Не могат да го стигнат Тодор.
Скрит текст:
В предаването се лигави,затова и на половината въпроси не им отговаряше.

Разбира се. Кой знае колко вагона наливна литература ги дели!

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 08:29 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 737
  • Мнения: 9 033
Ауу, каква поза и фалш, какъв парад на лиготията.. 😆🙄
Е това е и моето мнение за девойката! Нямам против позитивните хора, харесвам ги, но когато са истински.

# 738
  • Мнения: 9 521
Ауу, каква поза и фалш, какъв парад на лиготията.. 😆🙄
Е това е и моето мнение за девойката! Нямам против позитивните хора, харесвам ги, но когато са истински.

aбсолютно! и тъпотиите на Стоян - това са новите млади хора, дрън-дрън .....да, новите кухи, изкуствени, пренавити дебили, които не могат да комуникират нормално.
не можах да гледам почти нищо от епизода, но тази булка ми е от типажа, който като го видя и ми се ще да го млатя. не понасям такива изкуственящи, просто ме избива на агресия. разбирам, че не се е справила добре с готвенето. очаквах, че ще се амбицира и ще се подготви, но явно ....
от компанията само Тодор понасям. срещу него да бягат, не могат да го стигнат. поведението им спрямо него е жалко и показва колко елементарни и плитки хора са. а на него просто не му се занимава с някакви мишки. мисля, че в нормална обстановка ще е много интересен събеседник.

# 739
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тодор, Тодор имам чувството, че има нужда да бъде обичан, да бъде разбиран, обгрижван, не съден. Да говориш с него нормално, непринудено, спокойно. Мисля, че е много интересен и забавен събеседник. Това, което прави си мисля, че не е от хубаво. Нещо прикрива, нещо лекува тоя човек. Някакво майчинско чувство изпитвам към него, нищо че съм на 30 и кусур години.  Направо ми иде да си го взема у дома, да му покажа, че има и друго отношение, друг живот 🤣🤣🤣

# 740
  • Мнения: 18 497
Стоян се държи като оратор на партийно събрание - тя е от новите млади хора, пример за останалите, пътувала е в чужбина (wtf?!).
Най-скучният човек тази седмица.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 08:57 от EmmaT

# 741
  • Мнения: 1 870
А чухте ли, че салатата си Пепе определи като социален експеримент. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Моля, някой да ми обясни какво значи това.

# 742
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А чухте ли, че салатата си Пепе определи като социален експеримент. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Моля, някой да ми обясни какво значи това.

Значи, че въпросната Антоанета е въздух под налягане.

# 743
  • Мнения: 2 653
Джулиана Гани ми стои като една голяма цицина. Болезнено подута.
Всички други хора изглеждат нормално, а на нея всичко ѝ е голямо - циците, устата, главата, косата...
Голяма максималистка е, мисли си, че всичко голямо е хубаво, но изглежда комично.
Дори Гергана, с нейните корекции, изглежда нормално и симетрично.
 Антоанета не е красавица, но и тя изглежда човешки.

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Бащата на Пепе е симпатичен,тя не прилича на него...нали уж беше военен,танцьор ли е?

# 745
  • Мнения: 1 882
Бащата на Пепе е симпатичен,тя не прилича на него...нали уж беше военен,танцьор ли е?

Май е бил някакъв висш служител в ДАНС...ама не съм сигурна Thinking... Абе някакво ченге Grinning

# 746
  • Мнения: 18 497
Полицай, бивш шеф на Шесто районно. Чукни в Гугъл Иван Пепелджийски.
Иначе и аз имам познати полицаи, които ходят на народни танци, явно той не е изключение.

# 747
  • Мнения: 7 847
Доколкото знам дядо ѝ е бил генерал.
Те с Тошо са от едно котило.
Но това е тайна.
Аз тази седмица нямах възможност внимателно да гледам, но разбирам, че ще случи, както миналата - плакетът ще отиде не на място.

# 748
  • Мнения: 15 196
Тодор, Тодор имам чувството, че има нужда да бъде обичан, да бъде разбиран, обгрижван, не съден. Да говориш с него нормално, непринудено, спокойно. Мисля, че е много интересен и забавен събеседник. Това, което прави си мисля, че не е от хубаво. Нещо прикрива, нещо лекува тоя човек. Някакво майчинско чувство изпитвам към него, нищо че съм на 30 и кусур години.  Направо ми иде да си го взема у дома, да му покажа, че има и друго отношение, друг живот 🤣🤣🤣
„На баир лозе” или "Таралеж в гащите", пробвай едно от двете преди Тошко.

# 749
  • Мнения: 1 870
Точно така е както Емма казва. Имаше някакъв скандал, не помня какъв точно и Б.Б. го премести като шеф на полицията в Ловеч.

Иначе, знам, че е спортна личност - кара ски, колело, явно и е и танцьор.

Родителите й са готини, но Антоанета, както Смайлис добре каза, е пълен въздух "под налягане". Дано й дойде акъл с времето.

Общи условия

Активация на акаунт