🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 695
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 15 212
Цитат
Който е гледал и ютюбърските ѝ изяви, знае какво лъжливо овчарче е...то са едни сценарии, едни намислици 😂
Винаги ми е било странно, как така някой /в случая Пепе/ бездарен, лъжлив, противен ... оцелява в сферата, в която работи. Не само това. Същият има  /не е ясно с какви намерения/ последователи, почитатели и разбира се критици, но всички следят дейността му и той просперира, въпреки горепосоченото.
Аналогична е ситуацията с Джулка - безразборна употреба на силикон, само за да бъде Мис Силикон!? Хиляди последователи в Инстаграм, осигуряващи й известност, покани в различни предавания и формати /въпреки всички критики/.

С две думи, нещо, което почти никой не харесва и критикува открито, то процъфтява. Е не мога да го проумея.

# 796
  • Мнения: 4 303
Как се казват тези малки тиквички, които пълни?

# 797
  • софия
  • Мнения: 25 459
Хокайдо е сортът. Има различна големина. Много са хубави, яде им се дори кората. Тя е тъничка.

# 798
  • Мнения: 6 930
Цитат
Който е гледал и ютюбърските ѝ изяви, знае какво лъжливо овчарче е...то са едни сценарии, едни намислици 😂
Винаги ми е било странно, как така някой /в случая Пепе/ бездарен, лъжлив, противен ... оцелява в сферата, в която работи. Не само това. Същият има  /не е ясно с какви намерения/ последователи, почитатели и разбира се критици, но всички следят дейността му и той просперира, въпреки горепосоченото.
Аналогична е ситуацията с Джулка - безразборна употреба на силикон, само за да бъде Мис Силикон!? Хиляди последователи в Инстаграм, осигуряващи й известност, покани в различни предавания и формати /въпреки всички критики/.

С две думи, нещо, което почти никой не харесва и критикува открито, то процъфтява. Е не мога да го проумея.

Как да ти обясня... то е нещо като trainwreck. Ужасно е, но не можеш да спреш да гледаш 😂 Цялата Черешка също доби тоя вид напоследък. Цирк и изцепки да има, оценките са като тото, логика и критерии рядко има.
А в случая на ГретитУ, как просперира: ами 90% от фенчетата ѝ не са пълнолетни, та лесно може да лъжеш и мажеш, докато се хилиш рекламно. А филтърът на рекламните агенции е толкова рехав, че един ден такива като Пепка ти рекламират екосъобразни кампании и продукти, на другия ден я виждаш нарамила найлоновите торби и пластмасови бутилки за еднократна употреба. Един месец се прави на фитнес мадама, на следващия, хоп, свърши договора с фитнес центъра и повече не я виждаш да се пОти и мята космаци в залата. Намила колко е яко да си млада майка и всичко е лесно и чудесно, раждайте докато сте млади, след няколко месеца - разводите са нищо работа, ама тюх, голяма страдалка и мега работещата и заета самотна майка.

# 799
  • Мнения: 18 501
Как оцеляват лъжците... ами то половината участници в Черешката нямаше да са в предаването, ако честно си бяха казали "не готвя, за децата поръчвам готова храна". Вместо това казват "да, храня се здравословно, готвя три манджи в работен ден, пет - в почивен, децата ядат само киноа и био моркови, и никакви банички."

Така оцеляват - казват това, което искат да чуят зрителите, и всички са доволни.

# 800
  • София
  • Мнения: 8 932
Ама тя Джулка верно ли е завършила класическо пеене. С това противно гласче. Пък и в маскирания певец веднага я разпознаха по гласа, хич не ѝ вървеше пеенето.

# 801
  • Мнения: 15 212
Скрит текст:
Цитат
Който е гледал и ютюбърските ѝ изяви, знае какво лъжливо овчарче е...то са едни сценарии, едни намислици 😂
Винаги ми е било странно, как така някой /в случая Пепе/ бездарен, лъжлив, противен ... оцелява в сферата, в която работи. Не само това. Същият има  /не е ясно с какви намерения/ последователи, почитатели и разбира се критици, но всички следят дейността му и той просперира, въпреки горепосоченото.
Аналогична е ситуацията с Джулка - безразборна употреба на силикон, само за да бъде Мис Силикон!? Хиляди последователи в Инстаграм, осигуряващи й известност, покани в различни предавания и формати /въпреки всички критики/.

С две думи, нещо, което почти никой не харесва и критикува открито, то процъфтява. Е не мога да го проумея.

Как да ти обясня... то е нещо като trainwreck.
Скрит текст:
Ужасно е, но не можеш да спреш да гледаш 😂 Цялата Черешка също доби тоя вид напоследък. Цирк и изцепки да има, оценките са като тото, логика и критерии рядко има.
А в случая на ГретитУ, как просперира: ами 90% от фенчетата ѝ не са пълнолетни, та лесно може да лъжеш и мажеш, докато се хилиш рекламно. А филтърът на рекламните агенции е толкова рехав, че един ден такива като Пепка ти рекламират екосъобразни кампании и продукти, на другия ден я виждаш нарамила найлоновите торби и пластмасови бутилки за еднократна употреба. Един месец се прави на фитнес мадама, на следващия, хоп, свърши договора с фитнес центъра и повече не я виждаш да се пОти и мята космаци в залата. Намила колко е яко да си млада майка и всичко е лесно и чудесно, раждайте докато сте млади, след няколко месеца - разводите са нищо работа, ама тюх, голяма страдалка и мега работещата и заета самотна майка.
Благодаря!
Чувствам се като (пра-)n баба на Джулка.

Скрит текст:
Как оцеляват лъжците... ами то половината участници в Черешката нямаше да са в предаването, ако честно си бяха казали "не готвя, за децата поръчвам готова храна". Вместо това казват "да, храня се здравословно, готвя три манджи в работен ден, пет - в почивен, децата ядат само киноа и био моркови, и никакви банички."

Така оцеляват - казват това, което искат да чуят зрителите, и всички са доволни.
По скоро осигуряват материал на зрителите за коментиране. Разбирам.

# 802
  • Мнения: 7 848
Ама тя Джулка верно ли е завършила класическо пеене. С това противно гласче. Пък и в маскирания певец веднага я разпознаха по гласа, хич не ѝ вървеше пеенето.
То нашето образование е на такова ниво, че само да подадеш документи в някой ВУЗ и си завършил.
Но не ги коря. Хора, хора няма..

# 803
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Музикалното у-ще в Пловдив е завършила,с пиано.После май в Аграрният е учила нещо...

# 804
  • Мнения: 14 966
Тя не преподаваше ли в НБУ мода ?
Такъв спомен имам аз.

# 805
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Неее,пази Боже от такваз модна икона Grin

# 806
  • Мнения: 14 966
Неее,пази Боже от такваз модна икона Grin
Joy

Ми ей го, правилно съм запомнила
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7004719

 Не мога да копирам част от линка, защото излизат маймуняциg
Но било в Пловдив.

ис Силикон Джулиана Гани ще преподава мода от тази есен във Висшето училище по агробизнес и развитие на регионите в Пловдив. Красавицата ще води специален курс, в който ще дава съвети на студентите за мода и стайлинг. Тя ги насочва как да се държат пред камера. Освен че вече тръгва по пътя на академичната кариера, в момента Джулиана учи своето трето висше. Специалността е артмениджмънт. 
https://www.marica.bg/lajfstajl/naukata-e-slnce-djuliana-gani-st … epodavatel-vv-vuz

# 807
  • Мнения: X
Тя не преподаваше ли в НБУ мода ?
Такъв спомен имам аз.

Имаше такава новина, че ще бъде лектор по мода и стайлинг в аграрния университет.



Мис Силикон Джулиана Гани ще преподава мода от тази есен във Висшето училище по агробизнес и развитие на регионите в Пловдив. Тя ще води специален курс, в който ще дава съвети на студентите за мода и стайлинг. Тя ги насочва как да се държат пред камера. Освен че вече тръгва по пътя на академичната кариера, в момента Джулиана учи своето трето висше. Специалността е артмениджмънт, пише "Марица".

"В моя университет ми предложиха да уча тази специалност. Ректорът ми предложи да водя веднъж седмично лекции на тема мода и здраве. Ще каня мои известни приятели, които ще споделят своя опит. Надявам се часът ми да бъде доста посещаван", споделя Джулиана Гани. Ректорът на ВУАРР проф. Димитър Димитров споделя, че Джулиана била отговорна и много добра студентка. "Ще каня мои известни приятели, които ще споделят пред студентите своя опит", споделя още Джулиана Гани.

Прочети още : https://www.actualno.com/curious/djuliana-gani-shte-prepodava-na … -news_691547.html
© Actualno.com

# 808
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Да,спомням си я тази новина,но май няма развитие...

# 809
  • Мнения: 18 501
Лектор по мода в аграрен университет се събира с писател на книги за бременни от НСА... За тях няма такова нещо като "твърде абсурдно".

Общи условия

Активация на акаунт