🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 683
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 900
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Катерина много пораснала,хубаво момиче е.И наистина много прилича на баба си.

# 901
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Част от правилата на чавдарчето, които трябваше да наизустим.

/бяха отпечатани в тази книжка/

http://www.politika.bg/article?id=23825

# 902
  • Мнения: 2 015
В какъв неприятен чичка се е превърнал Стоян...
Направо в лелка, ако питаш мен.

Ако има предаване за свекърви, директно да пращат Стоян. Може да си дудне до безкрай за режими и забележки...

# 903
  • Мнения: 5 289
Влогърка и актрисата държат се отвратително.

# 904
  • Мнения: 159
Много досаден чичак е Стоян. Що за тъпи въпроси?

# 905
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Бен Ладен,Че и др са с образа на Тошко,били шаржове нарисувани от негов приятел.

# 906
  • Бургас
  • Мнения: 909
Много тъжно ми стана за Тошко, объркана душа и как се радваше че дъщеря му започва да прилича на майка му.

# 907
  • Мнения: 18 501
Само като видях как Стоян остави Пепа да се справя с отварянето на шампанското, и после - как подскочи от уплах да не го уцели тапата...

# 908
  • Мнения: 2 015
Бен Ладен,Че и др са с образа на Тошко,били шаржове нарисувани от негов приятел.
Тенкс! Досега се зверя да сравнявам, а то си имало лесно обяснение за нещата. Дори отидох по-далече в търсенията си, защото Людмила Живкова бе приятелка с един индиец Сай Баба , та щях да гледам да не е негов портрет. Спести ми ровенето..

# 909
  • Мнения: 1 673
Само като видях как Стоян остави Пепа да се справя с отварянето на шампанското, и после - как подскочи от уплах да не го уцели тапата...

Ами мачканото дете израства плашлив, страхлив, неврозен човек. Ето, детето Тошко, което е живяло в разкош, ще ти налее, ще ти целуне ръка, ще изпляска букет... Smirk

# 910
  • Мнения: 24 332
Много тъжно ми стана за Тошко, объркана душа и как се радваше че дъщеря му започва да прилича на майка му.
Катерина винаги е приличала на Людмила Живкова. Личи си колко много страда за майка си, на мен затова ми е мило за него. Голяма мъка носи Тошко, не можа да се справи със загубата

# 911
  • Мнения: 6 417
Не е Осама. Май Тошко си беше направил преди година-две нещо като колаж. На снимката си е той.

# 912
  • Мнения: 903
Пепа Тиквата откъде го извади това самочувствие? Да се чудиш на какво отгоре, при положение, че никой дори не знае за съществуването й!?

# 913
  • Мнения: 2 015
Много тъжно ми стана за Тошко, объркана душа и как се радваше че дъщеря му започва да прилича на майка му.
Катерина винаги е приличала на Людмила Живкова. Личи си колко много страда за майка си, на мен затова ми е мило за него. Голяма мъка носи Тошко, не можа да се справи със загубата

Г-жо Рамацоти, нека Ви прегърна!
Обичам добрите души, които винаги обгръщат с емпатия хората. Не е ирония, просто и аз съм същата.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 21:39 от Walnuss

# 914
  • Мнения: 5 289
Защо си позволяват така да бъркат в душата на един човек?

Общи условия

Активация на акаунт