🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 678
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: X
Стоян няма ли да спре?
Всъщност Тодор може да разкаже интересни неща, които няма как да се чуят и прочетат другаде.

# 916
  • София
  • Мнения: 4 192
Тъй като изпуснах цялата седмица - тоя Стоян има ли семейство? Нещо ми се излага много в очите...

# 917
  • Мнения: X
Джугани харесвала " Правешката" торта.... Ало, скъпа, ама и лицемер сиииии!!!!!

И Джугани Спечели.... Както и си знаех.

# 918
  • Мнения: 10 604
Гергана голямо деколте извади...Май си промени отношението към Тошко.

# 919
  • Мнения: X
Тъй като изпуснах цялата седмица - тоя Стоян има ли семейство? Нещо ми се излага много в очите...
Няма жена - не си ли личи? Joy

# 920
  • Мнения: 14 079
Гана същинска принцеса от английския двор, все нещо не е както трябва. Това не яде, онова не яде, ту ѝ е сладко, ту горещо...
Всички си промениха отношението към Тошко.

# 921
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гергана направи безценен подарък.

# 922
  • Мнения: 3 743
Защо си позволяват така да бъркат в душата на един човек?
Идея нямам. Все тая какъв е, ама те прекаляват, особено Гергана. Все едно тях да ги питат - а кажи Стояне, що нямаш семейство, Пепо, що те зарязаха, Гергано, а теб, Джулке, ти покажи снимка преди 10 години.

# 923
  • Мнения: 2 015
Защо си позволяват така да бъркат в душата на един човек?
Ами къде иначе ще  намерят място да се упражнят като репортерки?! Най-лесно да стъпят с егото си върху един подпийнал и леко неадекватен, разчувстван човек..

# 924
  • Мнения: X
Гергана направи безценен подарък.
Страхотен жест.

# 925
  • Мнения: 18 499
Да бе, как един не зачопли Стоян - сам ли живееш, ама защо, ама защо така ти се скапа кариерата, защо си такъв смотльо...

# 926
  • Мнения: 1 941
А как тези писалки са попаднали у Гергана?
Или си ги е харесала и си ги е "набрала" за у тях?

# 927
  • Мнения: 5 289
Ужасно неуважително е да говориш за домакина на масата в трето лице!

# 928
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Тази вечер беше най-емоционалната. Хареса ми,  въпреки че не сготви сам. Честито на Джугани. Чакаме рецептата за тортата Simple Smile

# 929
  • Мнения: X
Да бе, как един не зачопли Стоян - сам ли живееш, ама защо, ама защо така ти се скапа кариерата, защо си такъв смотльо...
Е, кой чопли в сива топка с косми? Колкото е интересна тя, толкова и този екземпляр.

Общи условия

Активация на акаунт