🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 535
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 11 505
Да й е честит плакета на Грешната Мадона с големите бомби и нека всеки път като го погледне да й напомня, че го е спечелила с измама.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 23:21 от precious*

# 991
  • Мнения: 1 669
Ооо, чакайте да свържем двете седмици на "Черешката"!
Реализира ли се в крайна сметка онзи филм за Людмила Живкова, в която Деси Тенекеджиева трябваше да играе главната роля?

# 992
  • Мнения: 159
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬, права си.
Но и снимачният екип би трябвало да ги следи нещата.
За тортата вярно че ги излъгаха, че е от предишния ден, но то и питки се появиха, баници.

# 993
  • Мнения: 35 069
Другата седмица предстои малко раздвижване с нови лица. От Плачков вече ми се повръща. Много ми е мазен..

# 994
  • Мнения: 3 439
Плачков ако го подстрижа и му сложа изолирбанд е идеален... за муза на художник.

# 995
  • София
  • Мнения: 5 924
Близначките са големи устатници, ще ми е любопитно как ще се представят другата седмица.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 00:35 от Не се сърди, човече

# 996
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тошко се обърна към помощника си със "Серго", май...Rolling Eyes

Това че "разпознахте" и Обама, и Че доста ме учуди. Та то е очевидно, че очите и на двете снимки са едни и същи - точно като на Тошко. Също си помислих, че са нещо като колажи.

кафе, печен козунак, кисело мляко с мед, редуваш, ядки отгрое и ягоди
Някъде там и сладко от боровинки имаше.

А ако е имала достъп до тези витрини от комитета по култура, значи "работата" дето вършеше с министъра не е слух.
Гергана е била началник на политическия кабинет на културното министерство. Пък и писалките ѝ били страст, нищо чудно по някакъв начин да си ги е издействала, знае ли човек.

Две картинки в един пост не мога да сложа
Напълно е възможно, просто използваш кода за изображение два пъти последователно. Но не е лошо след това изображенията да се "скрият", защото отнемат много екранно място.

И с неговия цитат от Р.Л.Стивънсън, на някои, които участват по 3-4 пъти, сигурно им е втръснало да го чуват.
А някои дори и го имат по повече от един път. Дали вече не са пуснати в OLX-а? SatisfiedSatisfiedSatisfied

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 00:36 от Не се сърди, човече

# 997
  • Мнения: 1 426
Джулиана се оказа лисица,от най-хитрите.Знаеше,че няма да дадат 10-ки на Тошко и затова тя му даде,да излезе бяла и добра и за да спечели, естествено 😁.Поне така си мисля, защото иначе ми е непонятно,тя,с нейните претенции,която отнемаше точки , заради твърде много въглехидрати и други разни,сега изведнъж 10.
А Тошко, интересен ми е, признавам си и като мъж има чар.А толкова история носи в себе си.Аз обожавам историята като предмет и би ми било интересно да водя разговор с него,да го разпитвам за тогава,за големите имена на неговото време.Скоро четох и за майка му и за дядо му, историята трябва да се знае,да се помни,да се разбира,за да не се повтаря.

# 998
  • София
  • Мнения: 3 824
Щото сте млади и не го разбирате...
Търтея Тошко просто ни се подиграва от екрана... И аз не мога да го подмина това. Присмива се от името на портретите, които ни гледаха от секцията му... Тръпки ме побиха. Ми това са портрети на престъпници, убийци, хора без морал.... А това с пионерските връзки ме върна в кошмара, в който живеехме тогава. Тошко е имал свобода, ние нямахме! А който си я позволеше плащаше скъпо.

# 999
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Сега прочетох интервюто-разговор на д-р Йонко Мермерски с Тодор Славков. Ами... много неща са казани. И отговори на поставени тук въпроси могат да бъдат намерени. Е, сигурно ще откриете и такива, които изобщо няма да ви харесат, но... не е лошо да го прочетете. Ще цитирам само един отговор на Тошко:
Цитат
"Какъвто и да се роди човек, за да бъде щастлив, трябва да е благодарен за онова, което има. Колкото по-често употребява думите „благодаря“ и „моля“, толкова по-щастлив ще бъде."

# 1 000
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
    Черешката на тортата (25.01.2020)
      Епизод: 24     Тодор Славков малък Тошко 
В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 


         



          ЗА МОБИЛНИ


И понеже в епизода Тошко говори за голямата приликата на Кати с майка му, поставям в спойлера поста ми със снимките на Кати и Людмила - наистина си приличат много и може би, не само външно.
Скрит текст:
 
_____________________________________________________________________________________
Две приятни участия на Тошко, от периода в който не е пиел.
В ,,На кафе''
с дъщеря му Кати, която много прилича на баба си Людмила.

23.03.2017 г.  ВИДЕО  









  Тук има повече смях МАРМАЛАД - 8 април 2017
Тодор Славков и Цвети Стоянова

# 1 001
  • Мнения: 852
Според мен много хора, също като Стоян, нямат никакво чувство за хумор. Каква драма за една тъпа връзка, все едно краят на света дойде с нея. Тодор рецитира всички небивалици по негов адрес за банкови сметки и изследвания с насмешка, не мога да разбера как някой може да ги взима насериозно. Много грозно впечатление направи Стоян с подмятанията за килията.

Гергана искаше да спират предаването за целуване на ръка, днес Тодор й вика "аз Мисля да не си тръгваш до утре сутрин", а тя "Зависи от основното и десерта"... Close

За финал ще кажа само, че повече хора трябваше да се заслушат, когато Тодор каза "мен са ме гледали бавачки, майка ми се прибираше в 9 вечерта и излизаше в 8 сутринта". Никакви привилегии не могат да ти купят семейство и внимание.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 02:19 от bebolilina

# 1 002
  • Мнения: X
Не виждам какво помага цялото това съжаление на зрял мъж. Нещо да го оневинят ли се опитват, че просто е бил безмълвен питомник на партията и че в крайна сметка сам нищо не е постигнал? И той да се сополиви всеки път като споменат родата?
Хайде холан. Колко хора са останали сираци в невръстните си години, колко други са отгледани от баби, защото родителите са избягали в чужбина на гурбет. Те ако ревнат, какво ще стане?
А Тоши милият от толкоз тежък живот едно яйце не може да си свари.
Ако ми стана жал за някого вчера, то беше за дъщеря му, на която видимо й беше неудобно от алкохолизирания й и плещещ несвързано баща.

Ганито само коолко изненадана беше, че получи плакета. Само как не се разплака от умиление не знам.

# 1 003
  • Мнения: X
И май по-оправни са били децата с ключа на врата от днешните, дето пет реда рода им трепери косъм да не падне от главите им...
Не обръщайте темата в трибуна на политическите ви пристрастия. Те не интересуват никого!

# 1 004
  • Мнения: X
Не става въпрос за политика, а за характери. Няма как да се възхитя на едно мекотело. Пък със съжаление няма да му помогнем.
Всъщност, то ако този човек не бъде свързан с известните си роднини, няма много какво да се каже за него. Какво умее всъщност той самият? Да готви видяхме, че не може.
Аз даже не съм много съгласна с Гергана, че той е едва ли не осакатен от дете. Сестра му Жени, защо стана кадърен човек при същите обстоятелства.

А той вчера дори пречеше на готвача, вместо да му помага. Мда, сладур иначе, ама да не ти е в къщата.

Общи условия

Активация на акаунт