🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 704
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 12 009
Подозирам, че писалките са подарени на Гергана, която ги е ползвала в кабинета на Людмила Живкова, който по стечение на обстоятелствата е бил и неин. Един вид енергията на Людмила през кабинета до писалките и при Тодор.

То бая номенклатура се извъртя от времето на Людмила до Гергана/ има няма някакви си 40 години/ в тоя кабинет. Как тия писалки са устискали да останат чак досега се чудя?! И с какво Гергана е повече/ за глас спор няма/ от всички минали през това бюро, че  са станали нейна собственост?
ясно ми е, то и аз си го помислих, но пък потребителката е категорична. Или поне на мен така ми прозвуча и ми стана интересно.

# 976
  • Мнения: 1 941
Ооо, сигурна съм, че Гергана ще измисли нещо. За мен нещата са ясни и се изложи тотално.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 05:44 от Meraviglia

# 977
  • Мнения: 35 110
Ох, не мога да го слушам Тошко. Как скърца постоянно, докато говори. Много е труден за слушане

# 978
  • Мнения: 178
От цялата седмица най- много ми хареса менюто на Тодор,особено тортата.А и самият той се показа като най- възпитания участник- цветя за дамите, от всичко опита,лоша дума за никого не каза,изтърпя Стоян и Гергана да човъркат в душата му.

# 979
  • Мнения: 12 009
Гергана е присвоила тези писалки! И е много глупава! Поне  да му ги беше дала тайно, а не пред цяла България!
объркала съм цитата. Този имах предвид.

# 980
  • Мнения: 10 605
А какво според вас се е сдобила с тях? И толкова време ги е пазила? Каза, че трябвало да стоят у него, а не у нея и спомена, че ги има от времето на работата си в Министерството. Аз съм работила в Министерството на отбраната и се чудя как така не ми подариха писалката на някой виден генерал?
Няма легален начин да се сдобиеш със собственост на което и да било министерство, освен ако не притежаваш документи за съответната вещ.

# 981
  • Мнения: 3 439
Ужасни гости му дойдоха на Тодор Славков - крайно неуважителни. Той ги покани в дома си, даде им част от себе си и докрай не стана груб, издържа на целия псевдоморал. Чак мен ме заболя. Ами ако мога да избирам - с него бих се напила, обожавам истории, ценни уроци в спомени, а той е толкова богат с тях. Майната им на тези пластмаси. Мразя комунизма.

# 982
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Тошето..има га и като Бин Ладен.В профила му във фейса са.


Не Бин Ладен, а Фидел Кастро, комунист, министър-председател на Куба от 1959   до 2011 г.
Написала съм-има го а не че това е той(макар да съм сгрешила буквата).Две картинки в един пост не мога да сложа 😁ето го и като Бин Ладен

# 983
  • Мнения: 1 463
Мен ми стана искрено мъчно за Славков.
Защото алкохолизмът му пречи да си даде сметка, че го ползват за шут.
Човек, от който може да научиш неща, за миналото, за интересни хора, а не за клеймото, което му се лепнали и за, което няма вина.
Чест му прави, че не му пука и защитава семейството си.
А, онзи чичка, безвъглехидратният, от който се започна всичко ще остане само с една песен, която вече дори не я пускат.
Гергана да се беше усетила навреме. И да не прекалява с обобщенията, че накрая с тези писалки бая се изложи.

# 984
  • Мнения: 75
Тази седмица според мен, единственото хубаво нещо в нея беше Тодор Славков. Съжалявам, но какъвто и да се опитваха да го изкарат останалите четирима комплексари през цялата седмица, днес се видя че той е класи над тях. За Стоян Михалев нямам думи, в какво се е превърнал или може би сега лъсва истинския му характер, който в зората на демокрацията нямаше как да се прояви в пълна сила. Мадам навигация винаги ми е била неприятна. И наистина откъде и как се сдоби с "този подарък", пък да си се има за ВИП и много извисена и "Ентелигентна". Блокърката, инфлуенсърка, пишман датска снаха, млада майка и тик ток балалайка изобщо не смятам и да я коментирам. На малката Джулка с двете големи булки за пореден път си проличаха възпитанието, интелекта и умствения капацитет. Тези пишман сценаристи от черешката най-малкото е крайно време да покажат поне наченки на уважение към нас зрителите и да започнат да канят и събират адекватни на възпитание, маниери и култура хора. Аман от сейрджийско-панаирджийски простотии.

# 985
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
В фб е много забавно,а Джулката се защитава от хейта Grinning

# 986
  • София
  • Мнения: 6 080
Аз, честно казано, се разчувствах при подаряването на писалките. Представих си какво означават за Тодор - една косвена връзка с майка му, вещ, която е държала в ръце - и мисля, че е добре, че се озоваха у него. Не са някаква скъпоценност, или с историческо значение, нека са у някого, за когото ще означават много.

Ще е добре да не ги е свила безогледно Гергана, разбира се.

Манчев какво се газира, господин, та господин. И с неговия цитат от Р.Л.Стивънсън, на някои, които участват по 3-4 пъти, сигурно им е втръснало да го чуват. Примерно Плачков. Close

# 987
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Добре е да сменят "великият" цитат, втръсна  вече Angry

# 988
  • Мнения: 159
Ама Манчо какъв е мазник и той...
Голямо перчене пред Тодор, правилата, дереджето на държавата, ала-бала. И накрая наградата за лъжливата торта.
Толкова за морала и големите правила при него. Лицемери, кой от кой по-голям.

# 989
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Ама Манчо какъв е мазник и той...
Голямо перчене пред Тодор, правилата, дереджето на държавата, ала-бала.
И накрая наградата за лъжливата торта.
Скрит текст:
Толкова за морала и големите правила при него. Лицемери, кой от кой по-голям.

Не защитавам чичо Манчо, но забравяте малката, но съществена подробност: за тортата се разбра тази седмица /след публикацията на сладкарницата/, а седмицата е заснета през декември и тогава е връчена наградата. Той няма как да е знаел за произхода на тортата.

Общи условия

Активация на акаунт