Авис Медика Плевен - бременност и раждане

  • 5 574
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 547
Този тъпанар е не за затвор, а не знам за къде... При теб нищо фатално не е станало, Слава Богу, а при мен като стана най-лошото!? Какъв ли отговор щеше да ми даде, ако го бях попитала. При мен за всичките 35 г.с. нямаше нито една микробиология, нито каквото и да е друго. Едно ПКК и урина и то в началото на 8-мия месец... Според мен, за да родиш при него живо и здраво дете е въпрос на късмет, а не на грижа от негова страна. Явно "прегледите" с меренето на кръвно и тегло, без ехограф, е честа практика, защото и при мен го имаше. Само, че разликата е, че ме пита "нормално ли усещам движенията на бебето". Да не говорим, че ми беше първа бременност и понятието "нормално" беше много относително, защото нямам база за сравнение, за да прецения кое е нормално и кое не е.

# 16
  • Мнения: 26
За ЖК в Плевен препоъчвам д-р Бодурска от КИРМ. Цената на прегледите е почти същата, техниката е на ниво.
 Късмет на всички мами.
Включвам се само, за да потвърдя, че Бодурска е супер и техниката в КИРМ е номер 1. Много ми е тъжно за всички, които не го знаят. Просто КИРМ човек го свързва с ин-витро само, а всъщност можеш да отидеш съвсем естествено забременяла и да се радваш на перфектни медицински грижи. Grinning Успех на всички!
Болницата е частна, плащането не е за избор на екип, а такса за престоя и др.
Частна частна, но работят с НЗОК, което значи, че си взимат и от техните пътеки. Ясно. Мерси за отговора Flowers Hibiscus

# 17
  • Мнения: 14
Какво ви е мнението за самата Клиника Авис-Медика в Плевен и отделно за д-р Бързашка?

# 18
  • Мнения: 10
[bздравей те, аз също съм при Славов , в 17 седмица съм и прегледите наистина са мн кратки, а цитонамаска и микробиология изобщо не ми е правена!!! Решила съм да го сменя, но не знам кого да избера за проследяване на бременноста и раждането,. Вие при кого бихте ми препоръчали???[/b]
Ще споделя и моите впечатления от д-р Славов...
Избрах го за женска консултация по препоръка на моя близка. Започнах да го посещавам от 12 гс. За всичките прегледи до пети месец не назначи нито една микробиология, цитонамазка, не измери нито веднъж дължина на маточна шийка. На феталната морфология при лекар в София се оказва че имам доста голям проблем, съответно болнично лечение.  Няма да навлизм в подробности, но ако беше проведена адекватна ЖК за която си плащам щях да си спестя доста негативни емоции и физическа болка. При последващия ми разговор със Славов, го попитах защо се пропускат тези изследвания. И отговорът му беше - ами нали нищо не е станало фатално. Два от прегледите ми при него минаваха само с мерене на кръвно и тегло. За това естествено си плащах. Допотопната техника няма да коментирам. На всичките ми посещения се опитваше да ми пробута пренатален тест за 1800 лв.
Сигурно има и доволни, но това не беше моят лекар.
Избрах да направя феталните морфологии в София, препоръчвам го на всеки. Информация има много, лекарите се занимават само с това. Мога да спдела на лични, ако някой го интересува. За ЖК в Плевен препоъчвам д-р Бодурска от КИРМ. Цената на прегледите е почти същата, техниката е на ниво.
 Късмет на всички мами.

# 19
  • Мнения: 384
[bздравей те, аз също съм при Славов , в 17 седмица съм и прегледите наистина са мн кратки, а цитонамаска и микробиология изобщо не ми е правена!!! Решила съм да го сменя, но не знам кого да избера за проследяване на бременноста и раждането,. Вие при кого бихте ми препоръчали???[/b]
Ще споделя и моите впечатления от д-р Славов...
Избрах го за женска консултация по препоръка на моя близка. Започнах да го посещавам от 12 гс. За всичките прегледи до пети месец не назначи нито една микробиология, цитонамазка, не измери нито веднъж дължина на маточна шийка. На феталната морфология при лекар в София се оказва че имам доста голям проблем, съответно болнично лечение.  Няма да навлизм в подробности, но ако беше проведена адекватна ЖК за която си плащам щях да си спестя доста негативни емоции и физическа болка. При последващия ми разговор със Славов, го попитах защо се пропускат тези изследвания. И отговорът му беше - ами нали нищо не е станало фатално. Два от прегледите ми при него минаваха само с мерене на кръвно и тегло. За това естествено си плащах. Допотопната техника няма да коментирам. На всичките ми посещения се опитваше да ми пробута пренатален тест за 1800 лв.
Сигурно има и доволни, но това не беше моят лекар.
Избрах да направя феталните морфологии в София, препоръчвам го на всеки. Информация има много, лекарите се занимават само с това. Мога да спдела на лични, ако някой го интересува. За ЖК в Плевен препоъчвам д-р Бодурска от КИРМ. Цената на прегледите е почти същата, техниката е на ниво.
 Късмет на всички мами.

Здравейте, както съм писала и тогава - препоръчвам д-р Бодурска

# 20
  • Мнения: 10
Благодаря😊

# 21
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,
има ли някоя от вас, която да е раждала вагинално с епидурална упойка в Авис Медика.  Би ли могла да разкаже с какви впечатления е останала от цялото преживяване и анестезиолога?

Също така, исках да попитам мамите, родили по време на пандемията - позволиха ли ви таткото да е придружител поне до някакъв етап? Да остане с вас в стаята след събитието?

И последно, дали в болницата имат от тези фитнес топки за първата част от раждането. Дали ще ми позволят да си внеса моята, ако нямат?

Благодаря предварително за отговорите Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 355
Бодурска е добър специалист и техниката е топ, но тя не води раждания, това трябва да се знае от дамите, решили да се следят при нея. Аз също родих при доктор Богданова, планово секцио поради високо кръвно, но не се следях при нея, а избягах при нея за раждането от изрода Партенов от Света Марина. Общо взето не бих препоръчала на никого да се "следи" на това място (щото и те мерят само килограми и кръвно), въпреки че д-р Велинова е страхотен човек и лекар, за съжаление следенето ми при нея завърши с мисед, но съм имала прегледи там при нея на абсолютно добра воля в почивни дни и безплатно. Та връщам се на Авис Медика. Останах доволна от д-р Богданова, но бях потресена от отношението на част от акушерките и санитарките. изаха в стаята с крак, след като едва бях приспала бебето, когато носеха храна ме караха да ям на минутата, защото по техни думи не съм имала по-важна работа, нищо че бебето се къса да реве и аз не мога да се нахраня в момента. Ако не ядеш, отнасят ти яденето. А то и ега ти яденето. След 2 дни глад ти носят зелен боб и постно зеле при коремна операция... След самата операция не дойдоха да ме раздвижват акушерки, а пратиха санитарките, които просто да крещят около мен "Ай ставай". Леглата не се наддигаха автоматично, просто ми свалиха триъгълника над главата и казаха да се набирам на него,за да стана, при което ми причерня от болка и щяхда припадна, ако се бях изправила, а те не направиха друго освен да се държат отвратително и да ми казват, че съм се лигавела. Една акушерка нарочно ми издърпа бебето, което отново едва бях приспала, защото се беие хванало с ръчичка за решетката на креватчето?! А едната нощ след като бебето не спираше да се дере 4 часа поред (страшно ревливо бебе ми се падна) дойдоха 2 акушерки да ме навикват, че преча на другите жени... Просто никога повече там. А жената в моята стая я оперира Славов. Нито един път не дойде да я види и по негова препоръка всеки ден ѝ правеха клизми по необясними причини...

# 23
  • Мнения: 1 484
Здравейте доктор Янкулов дали работи още в Авис Медика .

Общи условия

Активация на акаунт