Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 391

  • 44 736
  • 744
  •   1
Отговори
# 330
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Да,в ТТ напоследък много помия се изля от привържениците на Гедиз.Точно затова трябва да сме там,да покажем,че ги неутрализираме,както се получи вчера.Феновете на Енгин се мобилизираха,защото е дразнещо това постоянно злословене.Има и много,бих казала повечето, фенове на Неслихан,които също са за Наре/Санджар.Добре се получи акцията и резултатите се видяха.Гледам,че нашите фенове се възмущават и туркините отговарят,че това са нови акаунти,открити наскоро,били фенове на предишния сериал на сценаристките,тинейджъри,които са несъобразителни,неуважителни и зле възпитани.Но е много дразнещо,наистина.
А иначе,спор няма.Сериалът е  с Енгин и Неслихан в главните роли и точка.Енгин надскача себе си и е повече от блестящ!!!А Санджар ще има да се пържи на бавен огън и да се пречиства,докато му простят и заслужи любовта и прошката на двете си момичета.

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


Оххх, падам от стола... Велик момент - пред всички.
Чудя се, да си го сложа ли в подписа???

# 332
  • Мнения: 20 905


"Две очи ме следят.
Две очи ме горят -
ще изчезна
във тяхната бездна!"

/Дора Габе/

# 333
  • Мнения: 23 211
Аз пък си мисля за милионите...
Възможно ли е сестрата на Гедиз да ги е насочила наистина към Акън.
Имаше няколко предположения, че парите са у него.
Абе, големи главоблъсканици си имаме.
А за това колко време ще прекарат в затвора- най-вероятно 1  седмица.  Нали Акън ще спасява Гедиз- така обеща на Мюге.
Е, не може ли още един трейлър?

# 334
  • Мнения: 20 905


Лека да е.

# 335
  • Мнения: 481
Привет по нощите, момичета.
Седя и си мисля, но накрая май само седя.
Та мислите ми са относно ески посланика и Акън. Дали пък посланика не е чак толкова лош, колкото ни го представят? Не ми се иска да ни представят баща - злодей. Възможно ли е Акън, да е нацелил слабото му място - комара и да го е настроил срещу Санджар, обсебен от идеята Наре да е негова? Виждаме, че заради репутацията и зависимостта към парите "бащата" много лесно може да се манипулира. Да видим какво ще е поведението му като разбра кой го е изиграл.
Много ми е странно, че Гедиз не познава Акън и "чичо Гювен". Къде е израснало това момче? Наре е идвала през ваканциите, а той къде е бил? Дори и с нея се запозна в самолета. Интересно ми е как ще реагира Гедиз, когато разбере в кого е влюбена сестра му. Но тук връзките и отговорностите са различни - Санджар е баткото, главата на семейството, загрижен за по-малките,  а Гедиз е по-малкото братче, свикнало да се грижат за него, израснало далече от семейството. Засега мрази Акън само заради случилото се с Наре. А после, как ще приеме любовта на кака?

И малко за оправяне на настроението - баща и дъщеря


https://www.youtube.com/watch?v=3gWcGPKagmA

Пожелавам ви хубав ден.

# 336
  • Мнения: 9 287
Добро утро! 😈🤓



  Ваня, има логика в твоите разсъждения, Гедиз сякаш пада от Марс и от холдинга и къщата си не е излизал 🙄

Хубав ден!

# 337
# 338
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Покъртителна нежност.Heart

Момичета, Hearts

Лека и приятна сряда.

Сега виждам!


Благодаря ви момичета, за труда.Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet

# 339
  • Мнения: 481
Добро утро.
Просто не знам как да изкажа благодарността си към екипа по превода и реденето на буквичките.
Бъдете здрави и много обичани. Отново БЛАГОДАРЯ!
Отивам да гледам и после ще коментирам.
Отново хубав ден.

# 340
  • Мнения: 20 905


".......................................Точно когато реших, че съм го убил, чувството изскочи изневиделица, намигна ми дяволито и каза: Ти гониш ... и между другото ... Човек може да контролира поведението си, но не и чувствата си!"
Николай Мутафчиев, български кинорежисьор и продуцент

# 341
  • Мнения: 23 211

Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден!
Да пием по кафе и към задачите за днес!

Но, преди това -  който е свободен /като мен/ -  серията с превод!

Момичета Two Hearts сърдечни благодарности за удоволствието което ни доставихте!
           

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047




Знам че гледате епизода с превод - и аз гледам.
Да вметна, че само за ден след излъчването на епизода и трейлъра към 7 еп., гледанията са по над 2 милиона.
Интересното е, че в Турция и арабски  свят, те не се излъчват в youtube. Това е, за феновете и на двамата от чужбина - поздравления.

# 343
  • Мнения: 23 211


Не зная кой, какво ще прощава накрая, но това дете има нужда от семейство и дом.
А може идеята на СЦ да е друга - да се покаже, че децата могат да бъдат  щастливи и в непълни семейства.  Т.е. делниците с единия родител, почивните дни с другия. Има го и това, както и развода като решение на двамата възрастни. Всеки да е щастлив с друго семейство и в същото време да си обезпечава децата и да се грижи за тях, да си ги обича и... така.

Всъщност -   може би това е и една от идеите на СЦ - да покажат, че една жена може да води самостоятелен живот, без да е зависима от съпруг и баща /мъже които да я издържат, ако тя не работи/.  Защото от всички сериали които съм изгледала - работи бащата, съпругът, братът.  Момичетата  учат ако имат възможността някой да поеме образованието им, работят докато се омъжат - после в къщи. Деца, домакинство и дотам.
Някъде бях чела - май в интервю с Тюлин/Менекше  точно за статуса на жените които нямат специално образование и съответно работа. Разчитат да се омъжат за да имат покрив, храна и някаква обезпеченост в живота. Думата брак по любов не съществува.
Задължение на мъжа е да се грижи за жената в смисъл да я обезпечи /на каква цена обаче?/. И това сме гледали. Снощи случайно ми попадна кадър от някакъвв сериал - той, някакъв си злодей - жигоса  жена си, само за да ѝ напомня жига, че тя му принадлежи. Тя стоеше като човек без собствен мозък, сила, воля или каквото и да било.  Никаква съпротива, само му се молеше  да не го прави.

Как ще подредят съдбите на жените  в нашия сериал - ще видим.
Има представителки от всичките нива в социалния статус.
Първо майките - На Гедиз е самостоятелна. Продължавам да изпитвам симпатия и доза респект към нея. Защо - защото макар и родена в богато семейство тя  е  състрадателна и добра, не се влияе от предразсъдъци.
Станала е приятелка с Халисе на младите години - остава такава и сега. Давала ѝ е съвет да стои настрана от бизнеса и да си има свой  самостоятелен живот.

Но Халисето - видяла веднъж много пари, не се е задоволила напр. с по-малкото и да стои настрана. Защото като има и тя акции във фирмите - има и достъп до сметките, които явно са милиони. Точно при нея се вижда  възгордяването от парите - имам пари, мога да затворя магазин и да пазарувам само аз. Нагла.

Третата майка - на Менекше. Селска хитруша. Добре "нареди" т.е. продаде ЧК на дъщеря си, не казвам честта, защото чест е нещо друго, което при Менекшето го няма. Т.е. при нея почти няма нищо - единственото което имаше това беше, че е с ЧК. Но чрез брака и със Санджар, тя обезпечи и семейството си.
Да видим сега като брат ѝ също влезе в затвора, кой ще гледа Атикето.

Работещите жени - Наре, Мюге и Дениз. Всъщност май и Зехра работеше във фирмата /при маслините/.
Самостоятелни жени, имащи самочувствие. Дори Зехра доста пъти показа и отстояваше собствено мнение, ама то при генерал-Халисе си е мисия почти невъзможна.

И трета група - омъжените. Елван и Менекше. Ами тяхното богатство беше златото, което великодушно предадоха на свекървата. Ще продължат явно да живеят благодарение на благотворителността на Рефика. Да не довлекат и Атикето в конака, зер да не стои сама и че е останала без опеката на сина си.

Продължавам със серията. Сега съм на разпита на двамата  садъчлари. Много добре се държат, докато стила и методите на двамата комисари  малко ми смешнеят. Правят се на готините ченгета, после манипулират...  Дано да успеят бързо да открият истината.
 

# 344
  • Мнения: 20 905


Надявам се, тази вечер да гледам серийката.Hearts

Общи условия

Активация на акаунт