още не се обръщаме

  • 1 303
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Въпреки че, нашето педи беше доста спокойна и никога не е казала, че има проблем.

И нашия педи беше спокоен...и ме убеждаваше, че няма проблем...и ми се смееше на притесненията...които за жалост се оказаха доста основателни.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 356
Точно така - педиатрите не само не казват: "защо още не се обръща", а те успокояват, дори ако вече имаш причини да се тревожиш.
Моята дъщеря се обърна на 5 месеца, когато вече се чудех дали да се притеснявам. Е, успокоих се, а не е трябвало... На 11 месеца можеше само да седи статично, но нито правеше опити да се изправя, нито да сяда сама, нищо... само от гръб по корем се обръщаше, а аз слушах ли слушах педиатърката, и всички около мен, как изведнъж ще стане и ще хукне бебето. Затова сега смятам, че човек, който казва: "няма страшно, има време, то всяко дете е различно", просто е имал голямото щастие да няма проблеми (и дай боже всекиму  Praynig).
Наистина всяко дете е различно, но по добре иди напразно на лекар, отколкото после да си блъскаш главата, че си закъсняла. От ранната профилактика само има полза.
И аз ти препоръчвам болницата в Красна Поляна, ето телефони:
828 48 81, 828 18 69 Регистратура.
920 6081 - др. Чавдаров

Успех и дано нямаш причини да се тревожиш.   bouquet

п.п. сега видях, че си от Айтос, ако не можете да дойдете до София, се надявам да намерите добри специалисти - невролог или физиотерапевт във вашия район.

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 14:03 от Denat

Общи условия

Активация на акаунт