Гримиране - идеи и техники. Тема №76

  • 43 243
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 69
Здравейте момичета, май ще задам един тъп въпрос, ама като сложа фдт на носа изглежда сякаш се "лющи" и седи много не естествено. Може би не го нанасям правилно или не знам... Пробвала съм с основа, без основа, с крем ии все така се люпи. Имате ли някакви идеи как да оправя това люпене?

# 241
  • София
  • Мнения: 11 562
Може би не използваш правилния фон дьо тен, каква е кожата ти на носа, суха или мазна и кой фон дьо тен използваш?

# 242
  • Мнения: 1 467
Здравейте момичета, май ще задам един тъп въпрос, ама като сложа фдт на носа изглежда сякаш се "лющи" и седи много не естествено. Може би не го нанасям правилно или не знам... Пробвала съм с основа, без основа, с крем ии все така се люпи. Имате ли някакви идеи как да оправя това люпене?
И при мен понякога е така. Открила съм, че най-добре се получава когато използвам силно хидратиращ крем, а след това нанасям фдт на цялото лице, и каквото има останало на четката използвам за носа .
Без да добавям допълнително продукт.

# 243
  • Мнения: 408
Емералда, много ми допада прасковената на Too Faced. В БГ може ли да се закупи?

# 244
  • Мнения: 7 563
Да, има я в Сефора.

Относно лющенето на носа, и на мен ми се случва понякога зимата. Дължи се на много суха кожа, използвай хидратиращи серуми, кремове, масло. Не просто под фдт, ами и вечер като част от рутината ти за грижа на кожата.

# 245
  • Мнения: 2 768
Това щях ха напиша и аз. От сухота стои така ФДТ на носа. При мен също се случва понякога.

# 246
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Скрит текст:
esmeralda, да за нея. На каква цена са знаеш ли? Чудя им се на синята и зелената.

На веждите съм с помадата на Лореал. От година я ползвам, много ми харесва! Simple Smile

Ако не си сигурна, че ще ползваш постоянно зелени цветове, а искаш само да експериментираш, по-добре си вземи конопената палитра на Революшън Hemp palette, има абсолютно всеки цвят от тази на Худа, че и допълнителни.



От къде може да се купи палитрата?

# 247
  • Мнения: 1 296
Скрит текст:
esmeralda, да за нея. На каква цена са знаеш ли? Чудя им се на синята и зелената.

На веждите съм с помадата на Лореал. От година я ползвам, много ми харесва! Simple Smile

Ако не си сигурна, че ще ползваш постоянно зелени цветове, а искаш само да експериментираш, по-добре си вземи конопената палитра на Революшън Hemp palette, има абсолютно всеки цвят от тази на Худа, че и допълнителни.



От къде може да се купи палитрата?

Моята палитра я купих от Pink panda след  Коледа, имаше изгодни предложения и намаления.

# 248
  • Мнения: 435
На Revolution доставката до Европа е 2 евро и аз няколко пъти съм поръчвала директно от сайта им без никакви проблеми. Често имат интересни намаления.

# 249
  • Мнения: 812
Здравейте, дами!
 Искам да си взема бронзиращ руж, който да ползвам понякога вечер и  за контуриране. До сега не съм ползвала бронзанти, кожата ми е светла,,бледа с  неутрален потон според мен.Разглеждах Ружът theBalm Balm Desert и Bahama Mama, като последният ми се струва доста тъмеен. Вие как мислите? Кой би ми стоял що годе добре без да е като петно по лицето ми? Това, което търся е лек цвят, лека сянка целогодишно за да не съм толкова бледа.
Предполагам, че трябва да нанасям както руж? Не целя очертаване на скули, а запазване на обема в бузките и лек цвят.Бюджетът ми е горе долу 50 лева. Приемам всякакви съвети.  Yum

# 250
  • Мнения: 31 159
На Риана Фенти Бюти бронзърите са чудни. Има всякакви цветове вк. много светли. Имам около 40 бронзанта, откакто купих този само него ползвам всеки ден. За контур също става, но там най- любимото ми е палитрата на Кат Вон Ди.

# 251
  • Мнения: 7 563
Аз много харесвам Бахама мама, чудесен бронзант е, за мен не е тъмен, светла съм с жълт/маслинен подтон. Освен това е супер икономичен продукт - ползвам само него от известно време и не свършва, даже още не съм ударила дъното, а тако ми се иска.

Други два много харесвани от мен и класика в жанра - Too Faced Chocolate soleil и Benefit Hoola. Имат и по-светла light версия. Hoola има и мини бронзант наличен в Сефора, можеш да си вземеш мини за проба, издържа доста време, преди да удариш дъно.

Друг чудесен вариант е мини палитрата с бронзант, руж и хайлайтър на Tarte Hamptons weekender. Има я при мини продуктите до касата в Сефора и е на цена от 40 лв. За три продукта, които така или иначе се харчат бавно, е много добро като оферта.

# 252
  • Мнения: X
Аз препоръчвам и butter bronzer на physicians formula- много нежен и естествен е, може да се намери за между 23-35лв.

# 253
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Препоръчвам:

Хахаа, писали сме едновременно с Ния, но да, за светли според мен точно този! Във версията Лайт или не.

# 254
  • Мнения: 5 092
Аз пък какво преоткрих по пепоръка на Надя Сивкова, за контур и бронзант използвам единичната сянка на голдън роуз Nude look цвета беше caramel нещо си. Точно такъв ефект търсех, който да не ми прави прекалено контурено лицето исках да си остане с меки форми. Отгоре минавам с бронзанта на севънтийн и малко руж.

Общи условия

Активация на акаунт