Между двама

  • 6 456
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 20
Да аз уча в университет , отделно се занимавам и с други неща.Винаги съм гледала да съм по-самостоятелно пък и родителите ми помагат . Мисля си сега , че просто този човек ме манипулираше с материални неща за да ме задържи и накара да се преместя при него ( той е от по малък град , но има и апартамент в моя град ) обичаше ме по негов начин , но искаше сериозни отношение пък от 3 години връзка последната излизаше с бивша . Беже ми взел и скъп автомобил които си взе естествено като се разделихме пък беше зел и на нея . След като се разделихме той се събра с нея , но ми звънеше да реве по тел че съм му липсвала и как правил всичко за мен , тя разбра изпокараха се и сега той ми каза , че няма да е с нея.

Та кой университет  каза, че учиш ??...Чудя се колко падна нивото на това висше образование, след като чета пост като този !

Иначе по темата....няма да давам съвети. Момичето си има право на личен живот и нека си го изживее - със съответните грешки на младостта. Като го поучука живота и ще се кротне Simple Smile

# 121
  • Мнения: 866
Понякога и моето мръснишко подсъзнание се активира и с това заглави и с оглед на случая, смятам, че може да се получи една много хубава тройка и вече веднъж го бях споменавал, какъв кеф би било за една жена с 4 ръце на веднъж (ефекта на октопода Yum) , дабъл пенетрейшън и всичко останало. Blush

Мисля, че това е идеалната възможност да опиташ и от това удоволствие. Аз лично ако бях жена щях да съм го пробвал.

# 122
  • Мнения: 24 467
Цитат
Та кой университет  каза, че учиш ??...Чудя се колко падна нивото на това висше образование, след като чета пост като този !
Който и да е - от години у нас са все едни и същи. Произвеждат главозамайващи кадри.

Затова новата идея, за която от вчера чета, е да се викат българчета, учили в чужбина /понеже вероятно училите у нас не стават/ да работят в България и да им се предоставят по 1200 лв. допълнително възнаграждение, плюс курсове по език, детска градина и още благини някакви.
Идеята е достойна за човек, завършил "някаква" икономика или Социални дейности у нас!

# 123
  • Мнения: 11
Момичето си е gold digger, която си е намерила sugar daddy.  Ама чичката ще  я издържа до едно време, докато не  му писне и после ще има кой от къде е.

# 124
  • Мнения: 7 947
Чичката може и да я издържа, докато не я хване да изневерява.

# 125
  • Мнения: 3 689
Чичката може и да я издържа, докато не я хване да изневерява.
Ами щом е чак толкова глупава да му изневери... Забелязвам, че мъжете по-трудно прощават изневяра от жените.

# 126
  • Мнения: 550
Малинке малинке я роди едно дете на чичака, едно мезонетче да ти купи и нова количка ама на твое име! После или ще го чакаш да умре или ще му бивш шута и готово. Намираш после един забавен младок и си живееш живота!
Аман от такива прости малини....

# 127
  • Мнения: 7 947
Глупава ще е да не му изневери. Друг път, в разцвета на младостта си, няма как да бъде. А и чичката е ясно, че не изпитва най-чистата любов на света, за да му е вярна.

# 128
  • Мнения: 29 371
Тя два пъти му изневерявала, той два пъти прощавал....и това, ако не е лИбоФ...

# 129
  • Мнения: 866
Глупава ще е да не му изневери. Друг път, в разцвета на младостта си, няма как да бъде. А и чичката е ясно, че не изпитва най-чистата любов на света, за да му е вярна.
Хахах ква изневяра, човека просто си плаща за конкретна услуга, тя си е напълно свободна да си ходи и при други. И да наистина си права, трябва да е луда, за да не го прави. Чичето дори и да разбере, той няма да и каже махай се, той просто иска да си има момиче на повикване.

Аз обаче няма да кажа нищо лошо за момичето, човек трябва да живее така както му харесва.
Моят съвет е само да опитва да спестява пари още от сега, гледай да го караш да ти подарява подаръци, които по-лесно може да ги обърнеш в кеш, като бижута или такива неща и направо ако може да ти плаща кеш.

Не се отказвай още от него ако може да изкараш добри пари, но няма да се лишаваш и от секс разбира се.
Спестявай пари, защото това е много важно, един ден да може да си купиш и жилище, може да развиеш и някакъв бизнес. Да не ти пука какво говорят хората. Сега още си млада и може да правиш това и вече като прецениш, че искаш да имаш деца ще търсиш човек, който да има и другите качества, а не само финансова стабилност, защото тогава няма да е добре да изневеряваш.

Ако си разумна и си изиграеш добре картите, може да си имаш един много хубав живот. Hands Plus1

# 130
  • Мнения: 3 186
Понякога и моето мръснишко подсъзнание се активира и с това заглави и с оглед на случая, смятам, че може да се получи една много хубава тройка и вече веднъж го бях споменавал, какъв кеф би било за една жена с 4 ръце на веднъж (ефекта на октопода Yum) , дабъл пенетрейшън и всичко останало. Blush

Мисля, че това е идеалната възможност да опиташ и от това удоволствие. Аз лично ако бях жена щях да съм го пробвал.
Ама в тоя форум верно само чеки....


А що се отнася до авторката - не е толкова неграмотна. Къде-къде по-неграмотни (мами) сме чели. Прекалявате!

# 131
  • Мнения: 866
Понякога и моето мръснишко подсъзнание се активира и с това заглави и с оглед на случая, смятам, че може да се получи една много хубава тройка и вече веднъж го бях споменавал, какъв кеф би било за една жена с 4 ръце на веднъж (ефекта на октопода Yum) , дабъл пенетрейшън и всичко останало. Blush

Мисля, че това е идеалната възможност да опиташ и от това удоволствие. Аз лично ако бях жена щях да съм го пробвал.
Ама в тоя форум верно само чеки....


А що се отнася до авторката - не е толкова неграмотна. Къде-къде по-неграмотни (мами) сме чели. Прекалявате!
Също и доста консервативни жени (някои ги наричат консерви), но това е нещо нормално. Както и при мъжете така и при жените има добри и лошо любовници ! Както и доста дървени хора от към чувство за хумор, но и това е нормално, има си по скучни хора. Nerd

# 132
  • Мнения: 3 186
Ти съвсем изперка!

# 133
  • Мнения: 8 937
Stallion, не е до хумор...
Ако беше Твое гадже, щеше ли да се навиеш на тройка с любовника и? А съветът да изкара повече пари е брутален. Надявам се, че няма да го обмисли сериозно.

# 134
  • Мнения: 866
Може да съм изперкал, но за разлика от теб не обиждам хората тук с епитети, въпреки, че твоето няма как да ме обиди по-никакъв начин.  Никой не знае какъв е твоят живот и дали не си пресъхнала там долу, но и никой не му пука и не го коментира това, било и на базата на някакви си мнения във форум.

Каквото повикало, такова се обадило. На ако някой не ми е харесал просто го подминавам.
Преценил съм, че момичето има своя си мироглед и тя ще прави това и за напред, така, че по-добре да и кажа как да го прави правилно. Wink

P.S. За тройката ако някой го е приел на сериозно, ще съм изумен просто Open Mouth

Общи условия

Активация на акаунт