Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 59

  • 51 448
  • 731
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 832
Tresemme не е нищо уау да ви кажа. Докато живеех в Испания съм ги купувала. Нищо по-различно от Пантен, или Елсев не са. А и като видя такава смешна цена на тези милилитри, ми светва червената лампичка, че няма как да е нещо читаво.

# 211
  • Мнения: 2 255
Аз мисля, че ще са като Syoss. А него определено не го и помислям.

# 212
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Syoss го развалиха, да. В началото биваше, но сега не. Както и Gliss kur. Маските, балсамите стават на Глис, шампоаните не. На моята коса поне

# 213
  • София
  • Мнения: 11 489
Точно същите впечатления имам от Сайъс и Глис Кюр (или както там се пише). А бяха хубави едно време. Развалиха ги, ама много.

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
На Шаума шампоанът с кокосова вода е много хубав.

# 215
  • Мнения: 576
Syoss го развалиха, да. В началото биваше, но сега не. Както и Gliss kur. Маските, балсамите стават на Глис, шампоаните не. На моята коса поне

+1,никак не харесвам Саъс,ГлисКюр,Гарние,мъчих ги навремето ,ми не ми допадат и това е.Сега да ме пита някой защо взех двуфазно почистващо за грим на Гарние с арганово масло,хем си знам...изобщо не е хубаво,добре че е само 100мл.Нищо не купувам тяхно от години.

# 216
  • Мнения: 444
Момичета,на Ривана масло Макадамия в ДМ е намалено,но не съм ползвала нищо на марката Ривана...За коса ще го ползвам маслото от макадамия.Ако сте го ползвали,моля за мнение!

# 217
  • Мнения: 2 586
Syoss го развалиха, да. В началото биваше, но сега не. Както и Gliss kur. Маските, балсамите стават на Глис, шампоаните не. На моята коса поне

+1,никак не харесвам Саъс,ГлисКюр,Гарние,мъчих ги навремето ,ми не ми допадат и това е.Сега да ме пита някой защо взех двуфазно почистващо за грим на Гарние с арганово масло,хем си знам...изобщо не е хубаво,добре че е само 100мл.Нищо не купувам тяхно от години.
Аз съм много доволна от тази мицеларна вода на Гарниер. Сваля всичко с едно движение и е много икономична. За сравнение сега ползвам двуфазната с розово масло на Нивея и разликата е голяма- леко пощипва, трябва да си мина 2 пъти лицето с нея за да сваля грим(например един фон дьо тен с Гарниер свалям с 1 тампон, а с Нивея ми трябват 2-3, виждам количеството върху тампончето) и оставя леко мазен филм, а с Гарниер няма сухи участъци и мазнотия.
За шампоаните - мъжът ми от години ползва само мъжките на Сайъс, понякога си купува от минералните и аз ги ползвам за дълбоко почистване. Глис никога не съм харесвала, Гарниер 50/50, тях съм по-склонна да ги пробвам.

# 218
  • Мнения: 576
Аз сравнявам с двуфазния на Микса с който бях досега ,може би затова не ми хареса дфуфазния на Гарние.

# 219
  • Мнения: 5 832
И аз се излъгах с двуфазната на Гарние и още след първото ползване я запратих в коша. Преди това бях с двуфазната на Лореал, ползвам и Effaclar.

# 220
  • Мнения: 15 356
Аз  почнах втора от двуфазната на Лореал,много ми харесва.
https://essence.eu/bg-bg/p/this-is-me-lipstick номер 16-много плътно,трайно,сочно кафяво,от доста време търся този цвят:)закупих 3 бр:)
https://makeupandbeauty.com/garnier-fructis-split-ends-bandage-serum-review/a това олио ми стана любимо за моята гъста и непокорна коса е чудо откъм разресване,блясък и подхранване.
Изсушава ли устните?

# 221
  • Мнения: 576
И аз се излъгах с двуфазната на Гарние и още след първото ползване я запратих в коша. Преди това бях с двуфазната на Лореал, ползвам и Effaclar.

Не се смесват добре двете фази,мисля , че това и е проблема.

# 222
  • Мнения: 2 228
Bobchita,не изсушава според мен,трябва да се пробва.
На Есенс взех и моливът за вежди с три разделната четчица-дълготрайно задоволителен резултат за тази цена,затова и него бих препоръчала в тази тема.

# 223
  • Мнения: 151
Tresemme не е нищо уау да ви кажа. Докато живеех в Испания съм ги купувала. Нищо по-различно от Пантен, или Елсев не са. А и като видя такава смешна цена на тези милилитри, ми светва червената лампичка, че няма как да е нещо читаво.
Уоу, наистина ли? 😂 В Англия продават шампоани на Глис за £1, какъвто тук съм виждала за 7 лв (преди много години), както и много други неща, които тук са скъпи. А това каква е цената на даден продукт не определя качеството му. Например Биотен е доста бюджетна марка, но продуктите им са по-добри от много други доста по-скъпи.

# 224
  • Мнения: 1 376
Аз харесвам шампоаните на "Здраве" и "Шаума".
Мицеларна вода на Нивеа черната и изненадващо една на Cien за нормална кожа (синя). Но втората дразни повече.

Общи условия

Активация на акаунт