Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 595
Майка ми вечер само в корема ме гледа Satisfied Сигурно се чуди и се мае как може да е толкова голям... то аз се чудя Grinning Дойде ли обяд нараствам с 2 месеца Grinning

# 691
  • Мнения: 443
И аз съм с огроооомен корем някъде от обяд и до вечерта е към 7 месец 😀 и всеки ден едно и също, сутрин се вайкам как нямам никакъв корем, вечер се чудя как може да ми е толкова огромен корема 😀 Мъжът ми вика, че нямам угодия 😀 Сякаш вече и сутрин започна да личи. Аз съм слаба и всичките ми блузи са плътни и леко започвам да се смущавам, понеже в работата знае само шефката, а с толкова кльощави крака определено прави впечатление леко изпъкнал корем. Сакото едва го закопчавам, с него се прикривах. 🤰🏻

# 692
  • Мнения: 1 890
Аз съм 14 седмица,но от известно време насам го карам само с клинове и широки туники,за да крия “положението” 😄

# 693
  • София
  • Мнения: 799
И аз съм същата, онзи ден си купих 3 по-широки блузи с идеята да ги нося с клинове. Но като цяло не ми се иска да хвърлям много пари за дрехи, които няма да мога да нося следващата зима, примерно. И затова нямам търпение да дойде пролет/ лято, защото там разполагам с повече туники и по-широки блузи, които ще са ми по-удобни, а няма да се налага и да купувам излишно Grin

# 694
  • Мнения: 337
Аз пък освен двата клина от Лидл и дънките (които не нося), не съм купувала нищо. Нося само тези клинове и старите анцузи, а блузи-нося също старите, въпреки че са ХС и С и са впити. Да, личи ми корема, ама изобщо не мисля да купувам дрехи всеки месец, защото ми личи.

# 695
  • Мнения: 782
Моята структура е такава , че в ханша и бедрата съм  биг мама , а нагоре-никакъв корем, направо корема ми е залепнал за гърба 🤣🤣 и доста рано започнах наеднряването . Повечето ми дрехи за прилепнали  и сега като съм с рокля много си личи. Винаги обаче съм избягвала клиновете,  но мм ми подари уж за вкъщи , да ми е удобно.... и да ви кажа- преродих се. Ходи си по.клинчета и туники и грам не ми пука..

Да ви споделя нещо, имам подозрения, че моите шефове си мислят че ще работя до преди раждане и ще се върна 1 месец след това 🤣🤣😃

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 19:29 от Daisy1123

# 696
  • Мнения: 57
Честита Баба Марта, да сте румени, засмени, здрави и щастливи ⚪🔴

# 697
  • Мнения: 635
Честита баба марта момичета. Аз имам един въпрос към вас. Има ли някоя която са и правили серклаж, и бихте ли споделили за самата операция. Много ме е страх.

# 698
  • София
  • Мнения: 595
Честита баба Марта, момичета!!! Пожелавам на всички ви много здраве!


Аз понеже ходя по-спортно облечена и мисля, че повечето хора още не подозират или ако някой е забелязал нещо си мисли, че съм напълняла.
Daisy1123, твоите шефове си ги бива Smiley Страхотно чувство за хумор, направо не знам защо не ги харесваш Laughing

# 699
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Честита Баба Марта и от мен! Hug

На ме тези дни четивото ми е отново за смешните истории от раждания обаче много съм се спекла за тази епизиотомия. Звучи ми много страшно, а пък в същото време мамите, които разказват, не го отчитат особено. 😅

Иначе коремчето си расте стабилно особено като се събудя сутрин сякаш ще се пръсне. 😅😅😅 Другата седмица сме на втория ултразвук и ще ни кажат какво е. 😊😊 Дано всичко е наред.

Вие как сте, момичета? Мина ли ви лошото, хапвате ли?

# 700
  • София
  • Мнения: 595
Marayah и аз така се бях спекла за тая епизотомия и все се надявам да не се стига дотам. Наскоро една приятелка ми каза, че всичко ти е толкова изтръпнало, че не усещаш абсолютно нищо, когато се стигне до тази процедура. Не знам това дали е хубава или лоша информация Satisfied Иначе темата за смешните раждания ще я изчета цялата отново като наближи, защото на мен ще ми е нужен огромен кураж, за да се справя с това нещо.

# 701
  • Мнения: 117
Jamily, Marayah, епизиотомията не е страшна, не го  мислете, наистина всичко ти е мнооого изтръпнало и не се усеща кой знае какво, с шева после има дискомфорт но и това се забравя! Мен много ме е страх от секциото, защото това раждане ще е така,но гледам да не го мисля.

# 702
  • София
  • Мнения: 595
Agi82, благодаря ти за успокоението. Наскоро четох в една от темите във форума, че имало някакъв метод на Щарк, чрез който при секциото не се режели мускулите и боляло много по-малко. Сега намерих и цяла тема, ето я https://www.bg-mamma.com/?topic=1128282. Може да е полезна за някоя от вас. Мисля и аз да я изчета, макар че силно се надявам да не се стига до секцио.

# 703
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Jamily, същата съм и аз. Наизуст ще ги знам тези теми до август, гаранция. Сънувам раждания, сядам да чета за изпити, пак раждане ми е в главата. 😂
Agi, благодаря ти! Аз не се страхувам толкова от болката, колкото, че не си представям как ще изглежда това нещо после. Flushed и все пак съм сигурна, че в този момент няма да му мисля чак толкова.
Защо те притеснява секциото? Аз чувам, че в България е популярно и все си мисля, че е защото е по-малко болезнено и притеснително. No Mouth

# 704
  • Мнения: 591
Честита баба марта момичета. Аз имам един въпрос към вас. Има ли някоя която са и правили серклаж, и бихте ли споделили за самата операция. Много ме е страх.
Здравей,
Аз правих превантивен серклаж в 15г.с.
Процедурата е с кратна венозна упойка, след нея нямам болки. Престоят в болницата е три дни. Пих Зинат 5 дни. След 10 дни съм на контролен преглед.

Общи условия

Активация на акаунт