Отговори
# 735
  • Мнения: 7 898
 И аз вчера забелязах че корема ми се е втвърдил и не се чувствам комфортно. Какво вземате в такива случаи?

# 736
  • Мнения: 337
Моят корем също понякога е доста твърд. Особено сутрин и нощем. Чувствам голямо неразположение. Болки няма, но все едно преяждане, а той е празен. Тая сутрин го гледах и видимо си личи къде е по-подут, все едно има няколко подутини - долу ниско. Не мога и аз да го обясня, но понякога се чудя това нормално ли е и дали всичко е наред.

# 737
  • Мнения: 854
Изписаха ми магнезий 2х1.
До колкото разбах тази подутина ниско долу е самата матка и бебчето в нея (и при мен сутрин най - ясно си личи), а втвърдяванията са контракциите на матката. Дано съм разбрала правилно.

# 738
  • Мнения: 337
Изписаха ми магнезий 2х1.
До колкото разбах тази подутина ниско долу е самата матка и бебчето в нея (и при мен сутрин най - ясно си личи), а втвърдяванията са контракциите на матката. Дано съм разбрала правилно.

Като ходих на ЖК на 21ви, попитах за магнезий, защото доста познати ме питаха дали пия, обаче ми казаха, че още е рано. Ма сега с това втърдяване понякога, което го хващам май само сутрин, не знам. Да идва по-бързо прегледа, че вече се побърках.
Даже в събота сме на кръщене, първото мероприятие, от както съм бременна и малко се притеснявам, защото до сега предимно почивах с леки разходки, когато имам да свърша нещо навън.

# 739
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
И моето коремче е по-твърдо понякога, особено сутрин. Мислех, че е нормално. 🙄 Аз започвам да си записвам въпросите за следващия преглед... Все забравям какво съм искала да попитам.

# 740
  • Мнения: 337
Явно всички сме в едно положение, което ме успокоява 😁 Аз също ходя с листчета, защото все забравям по нещо

# 741
  • Мнения: 7 898
Взех си магнезий 375 мг, на опаковката пише два пъти на ден. Вие как го вземате?

# 742
  • Мнения: 55
Здравейте сега почвам да ви чета сега съм в 15 седм и усещам бебето сиг от миналата седм кога видяхте пола на бебето и какъв е . Аз се надявам на момиче .

# 743
  • Мнения: 43
Здравейте сега почвам да ви чета сега съм в 15 седм и усещам бебето сиг от миналата седм кога видяхте пола на бебето и какъв е . Аз се надявам на момиче .


Аз също съм в 15 седмица , но още нищо не усещам, преди 2 седмици бях на преглед и ми каза момченце засега

# 744
  • Мнения: 38
Момичета, в 16 седмица съм и днес се попритесних от някакво безцветно течение. Няма мирис, няма цвят, но доста ми понамокри бельото и то няколко пъти. До сега съм имала по капчица - две и докато си мислех, че може би се изпускам, бях по-спокойна. Но сега определено се изплаших да ли не са околоплодни води. 🙄 Някой имал ли е такъв проблем?

# 745
  • София
  • Мнения: 79
Момичета, в 16 седмица съм и днес се попритесних от някакво безцветно течение. Няма мирис, няма цвят, но доста ми понамокри бельото и то няколко пъти. До сега съм имала по капчица - две и докато си мислех, че може би се изпускам, бях по-спокойна. Но сега определено се изплаших да ли не са околоплодни води. 🙄 Някой имал ли е такъв проблем?

Добро утро на всички!
Относно въпроса ти:при мен от време на време се случва,но се оказа,че е съвсем нормално.Влагалищният секрет на моменти е по обилен заради бременността.Правих си Микробиологично изследване и Слава Богу съм абсолютно чиста.
Ако все пак те безпокои отиди при АГ и си направи и изследване 🙂

# 746
  • Мнения: 337
Момичета, в 16 седмица съм и днес се попритесних от някакво безцветно течение. Няма мирис, няма цвят, но доста ми понамокри бельото и то няколко пъти. До сега съм имала по капчица - две и докато си мислех, че може би се изпускам, бях по-спокойна. Но сега определено се изплаших да ли не са околоплодни води. 🙄 Някой имал ли е такъв проблем?


Аз също имам течение и понеже бях прокървила няколко пъти, всеки път каро усетя мокро, правя проверка да не е кръв,😁 Правиха ми микробиология преди 2 седмици и е чиста. Щом няма миризма и сърбеж е нормално. Но със сигурност е доста по-различно от това, което имах от време на време преди да забременея. Постоянно усещам мокро, ходя с ежедневни превръзки и все се проверявам какво се случва

# 747
  • Мнения: 38
Момичета, в 16 седмица съм и днес се попритесних от някакво безцветно течение. Няма мирис, няма цвят, но доста ми понамокри бельото и то няколко пъти. До сега съм имала по капчица - две и докато си мислех, че може би се изпускам, бях по-спокойна. Но сега определено се изплаших да ли не са околоплодни води. 🙄 Някой имал ли е такъв проблем?


Аз също имам течение и понеже бях прокървила няколко пъти, всеки път каро усетя мокро, правя проверка да не е кръв,😁 Правиха ми микробиология преди 2 седмици и е чиста. Щом няма миризма и сърбеж е нормално. Но със сигурност е доста по-различно от това, което имах от време на време преди да забременея. Постоянно усещам мокро, ходя с ежедневни превръзки и все се проверявам какво се случва

И аз бях със силно кървене в началото и като усетех малко мокро и проверявах. Моята микробиология е от 14.02 и беше чиста. Днес рано сутринта бях пред спешния кабинет. Скараха ми се, че не съм дошла веднага, защото може да са околоплодни води, но се оказа че е  течение и ми изписаха един апликатор с гелче за довечера.

# 748
  • София
  • Мнения: 913
Момичета, някой ще прави ли нова тема? На станица 50-та сме и ни грози заключване Grinning

Спомням си, че имаше доброволци, моля ви, покажете сеее Simple Smile

# 749
  • Мнения: 337
Момичета, в 16 седмица съм и днес се попритесних от някакво безцветно течение. Няма мирис, няма цвят, но доста ми понамокри бельото и то няколко пъти. До сега съм имала по капчица - две и докато си мислех, че може би се изпускам, бях по-спокойна. Но сега определено се изплаших да ли не са околоплодни води. 🙄 Някой имал ли е такъв проблем?


Аз също имам течение и понеже бях прокървила няколко пъти, всеки път каро усетя мокро, правя проверка да не е кръв,😁 Правиха ми микробиология преди 2 седмици и е чиста. Щом няма миризма и сърбеж е нормално. Но със сигурност е доста по-различно от това, което имах от време на време преди да забременея. Постоянно усещам мокро, ходя с ежедневни превръзки и все се проверявам какво се случва

И аз бях със силно кървене в началото и като усетех малко мокро и проверявах. Моята микробиология е от 14.02 и беше чиста. Днес рано сутринта бях пред спешния кабинет. Скараха ми се, че не съм дошла веднага, защото може да са околоплодни води, но се оказа че е  течение и ми изписаха един апликатор с гелче за довечера.

Явно при теб е било доста обилно. Важното, че всичко е наред

Общи условия

Активация на акаунт