За тези, които четат любовни романи № 35

  • 46 883
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Свърших Dirty headlines  на Шен. Не ми хареса, банална история, банални герои, рекламна книга на Конвърс. Главната уж бедна, а имаше цял гардероб с кецове на Конвърс и ги сменяше според настроението си. Втрисах се от кецовете й! Понеже съм мазохист и вярвам, че Шен може да пише стига да поиска, започнах The unlikely event,с по-нисък рейтинг е от DH, кой знае какви е забъркала.
Направо не знам какво ми се чете вече! Уж щях да чета Лайза и Рейвънелс 🤓

# 121
  • Мнения: 3 980
Прочетох Beneath these scars на Меган Марч. Хареса ми доста, може би най-много от цялата поредица. Сега мисля да продължа със следващата - Beneath these lies.

# 122
# 123
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 792
Втората книга не е ли издавана?

# 124
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
И аз в първия момент това си помислих, но не е издавана. Имаше запитвания за книгата -  дали е самостоятелна, или е част от серия, но от Ибис нищо не отговориха. Само, че скоро ще пуснат повече информация.
За първата книга е ясно - излиза на 02.02.  Третата книга е тийн (за момиче, което иска да е балерина), очаква се около 25.02. да я пуснат.

# 125
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 792
И аз в първия момент това си помислих, но не е издавана. Имаше запитвания за книгата -  дали е самостоятелна, или е част от серия, но от Ибис нищо не отговориха. Само, че скоро ще пуснат повече информация.
За първата книга е ясно - излиза на 02.02.  Третата книга е тийн (за момиче, което иска да е балерина), очаква се около 25.02. да я пуснат.
Объркала съм я със "Негодник по неволя" от същата авторка Stuck Out Tongue Winking Eye

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
ето целият издателски план на Ибис https://ibis.bg/media/dev/Izdatelski_plan_2020_part_1_.pdf?fbcli … IrwjOm4nAgZKHEccY
Книгата на Сара М е ето тази - https://www.goodreads.com/book/show/6584134-nine-rules-to-break- … -romancing-a-rake предполагам, тъй като ще издадът и втората от поредицата. За мен към момента интерес представляват: книгата на Лекси Блейк /две са в поредица/, ето тази The Bromance Book Club и Would Like to Meet. Последната от жанра Романтични е книга втора на Уравнението на любовта, която аз никак не харесах и тази със сигурност няма да я прочета.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 2 295
И аз чакам книгата на Лекси Блейк. Дано я пуснат скоро.

# 128
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 977
оф работата отива на разорение .. и аз си мислех, че книгата на Сара Маклейн ще я пропусна, щото е издавана, ама .. греда Grinning

# 129
  • Мнения: 737
даммм Лекси Блейк ще я чакаме Simple Smile

# 130
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Яд ме е само, че не пускат и електронни формати. Трябва да чакам до отпуската, че да мога да си ги взема.

# 131
  • Мнения: 696
Книгите на Уорд и Маклейн със сигурност ще ги взема, харесвам и двете авторки. Макар, че от Уорд ми се щеше да издадат следващите от Братството или Наследството на черния кинжал, отдавна не са издавали нищо от поредиците, дано не са ги спрели. А от Маклейн наскоро прочетох и последната й от поредицата за собствениците на клуба, и мога да кажа че книгата за Чейс ми хареса най-много.

# 132
  • Мнения: 202
Най-накрая приключих Inappropriate на Ви Кийланд и не бих я прочела пак. Не беше моята книга, стори ми се,че авторката беше свила от тук и там по нещо. А и големите драми не са й сила на нея. Ако този сюжет го беше писала Колийн Хувър, сигурно щях да си изрева очите Laughing Иначе Ви я харесвам, но именно защото я свързвам с леки и неангажиращи книжлета.

# 133
  • Мнения: 4
Здравейте следя ви от доста време и реших да се включа в групата, за всички които четат на английски една от любимите ми поредици  Men of honor авторът е K. C. Lynn

# 134
  • София
  • Мнения: 28 122
Най-накрая приключих Inappropriate на Ви Кийланд и не бих я прочела пак. Не беше моята книга, стори ми се,че авторката беше свила от тук и там по нещо. А и големите драми не са й сила на нея.
Скрит текст:
Ако този сюжет го беше писала Колийн Хувър, сигурно щях да си изрева очите Laughing Иначе Ви я харесвам, но именно защото я свързвам с леки и неангажиращи книжлета.
Зарязах я още в началото, доста слаба ми се видя.

Здравейте следя ви от доста време и реших да се включа в групата, за всички които четат на английски една от любимите ми поредици  Men of honor авторът е K. C. Lynn
И на мен доста ми харесва, гледам, че на всички от поредицата съм дала 5-ци. Има спин-оф – https://www.goodreads.com/series/159665-acts-of-honor Първата нещо в резюмето явно не ми е харесало и не съм я чела, но следващите са добри.

Общи условия

Активация на акаунт