За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 254
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Най-накрая приключих Inappropriate на Ви Кийланд и не бих я прочела пак. Не беше моята книга, стори ми се,че авторката беше свила от тук и там по нещо.

Inappropriate и  на мен не ми направи кой знае какво впечатление, лека книжка. Пробвай All grown up или Birthday girl, главните са с много разлика във възрастта, но на мен ми допаднаха. Пак са лекички, обаче с кеф си ги четох Laughing Рожденничката ми хареса повече.
Сега довършвам The baller (150страници ми остават), има малко повече драма отколкото Inappropriate. Чак не искам да чета нататък като знам колко ще ѝ е гадно на главната, заради другата жена. Реве ми се Smile
После не съм решила коя ще чета.

# 136
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Макар, че от Уорд ми се щеше да издадат следващите от Братството или Наследството на черния кинжал, отдавна не са издавали нищо от поредиците, дано не са ги спрели.
твърдят, че не са и трябва да проявим търпение .. почвам сериозно да се съмнявам, че нещо не е в ред, като ме призоват да съм търпелива ..

# 137
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Е, че то дежурният отговор е "Работим върху това, ще обявим, когато сме готови". И така, докато спрат сериите.
Аз не вярвах, че ще издадат всички книги от поредицата на Сара Маклейн. Обаче приятно ме изненадаха.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Обикновено така отговарят егмонт. Много ме дразни това издателство.

# 139
  • Мнения: 794
Прочетох тази https://chitanka.info/book/9546-zavryshtane-u-doma, не е лоша, книга за втория шанс. Нещо обаче ми липсваше, не се разгърнаха добре героите, свърши малко претупано.

# 140
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Обикновено така отговарят егмонт. Много ме дразни това издателство.
Да. "Работят" върху електронните формати на серията Ларк Коув.Последно за нея питах преди месеци.  Ама и до днес само първа книга я има налична в книжарниците като епуб.

# 141
# 142
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668

Тази за Доминик и аз я гледах. Интересна ли беше?

# 143
  • Мнения: 348

Сподели мнение, прекалено тийн ли са? Simple Smile  Беше ми е TBR-a, но много негативни мнения прочетох от книжните блогъри/влогъри, които следя. Още им се чудя...

# 144
  • Мнения: 4

Тази за Доминик и аз я гледах. Интересна ли беше?
на мене ми хареса,но всеки има различни предпочитания. Цялата поредица съм чела и ми харесва

# 145
  • Мнения: 1 130

Сподели мнение, прекалено тийн ли са? Simple Smile  Беше ми е TBR-a, но много негативни мнения прочетох от книжните блогъри/влогъри, които следя. Още им се чудя...

Прочетох първата и ми беше на моменти интересна. Като цяло проблемът, който забелязвам в книгите напоследък, е че има дупки... Grinning Загатват едно, второ, трето и накрая както дойде краят. Няма логическа последователност.

# 146
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Обикновено така отговарят егмонт. Много ме дразни това издателство.
Да. "Работят" върху електронните формати на серията Ларк Коув.Последно за нея питах преди месеци.  Ама и до днес само първа книга я има налична в книжарниците като епуб.
че то си е хиперсложно да направиш един онлайн формат .. колегите ми го правят за средно 15 до 30 минути ебаси ..

# 147
  • Варна
  • Мнения: 711
И после трябва само минутка да се разбие защитата и книгата да се пусне за свободно теглене...

# 148
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Прочетох Ерин Уот – Когато е наистина и ми допадна. Тийн книжка, няма големи драми, даже никакви Simple Smile щастлив край, добре написана(в сравнение с пробите ми с Глайнс!). Препоръчвам, ако нямате друго интересно за четене Simple Smile
После ще избирам какво да подхвана.
Трябва списък да си направя,че вече забравих какво съм изчела.

# 149
  • Мнения: 348
И аз прочетох " Завещанието " на Кристен Ашли, понеже доста я хвалеха тук във форума. По принцип не си падам по истории за 40-50 годишни герои, но ми хареса (особено главната героиня, влюбих се и аз в нея 😁).  Но по едно време ми дотегна- доста се разтягат локуми, включени са доста на брой малки истории, с предвидим край. Към края нямах търпение да свърши, прекалено дълга ми се стори.
Затова започнах една поредица на Саманта Тоул от две книги - " Живот на скорост " и " Жажда за живот ". Авторката и книгите ми бяха непознати, не съм срещала мнения за тях тук, и се почудих преди да ги почна, но не съжалявам, много ми допаднаха. Бяха като глътка свеж въздух, може би защото за първи път попадах на роман, свързан с коли,състезания (Формула 1). Жалко че няма и трета книга. 😒

Общи условия

Активация на акаунт