За тези, които четат любовни романи № 35

  • 47 016
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 28 469
А, мерси. Значи точно нея няколко пъти си казвам, че трябва да я видя, и все я забравям.

# 481
  • Мнения: 737
Скрит текст:
Снощи попаднах на случаен принцип на поредицата Ли-Сан-Тер от Джоана Линдзи. Прочетох я в разбъркан ред - първо книгата за дъщерята, после за сина и най-накрая за родителите. Не е точно уау, но ги изчетох и сега подхванах от същата авторка някаква поредица за викинги. Тях ги зачетох по ред на номерата, чела съм и по-хубави книги, но тъй като хлапето учи на компютъра не мога да седна и да чета  фен превода, който вчера споделиха в една група от любима за мен авторка Аманда Куик/един от по известните псевдоними на Джейн Ан Кренц. Обожавам по-голямата част от книгите ѝ.
Тази е една от първите за обществото Аркейн, нямам търпение да я подхвана.
Това фентъзи поредица ли беше или я бъркам с друга?
Не бъркаш, точно тя е.

На бг ли я четете ? тъй като намерих преведени само 2,3,5, и 7 книга. Ако са на бг може ли да ми кажете заглавията на останалите книги за да си ги намеря да почна цялата поредица?

# 482
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Относно издаването на електронни книги - под публикация във фейсбук Егмонт са отговорили:
Цитат
Здравейте, към момента това е така и за съжаление не можем да се ангажираме с точна дата, в която серията от Девни Пери ще се предлага в сайтове, различни от Apple Books. При всички положения, работим усилено по новите си електронни издания и при новини, ще обявим веднага на сайта и в социалните мрежи.

Но това е валидно не само за тази авторка, Марч също я предлагат електронно само там.

# 483
  • Мнения: 2 765
VikiE, на български ги чета, това което сте чела вие, това съм прочела и аз. Всъщност те не са типично фентъзи, но са много интересни и увлекателни. Тази книга, за която споменах  e Опасна аура и е писана под псевдонима Аманда Куик, а другите които съм чела: Невинни лъжи, Клада от страсти, Горещи следи и Проклятието са вече под името Джейн Ан Кренц.

# 484
  • Мнения: 737
wind and fog,
Благодаря. Аз ги намерих така, но исках да видя дали нещо не съм доразбрала.
Серия „Обществото на Аркейн“ (Arcane Society)
1.Second Sight (2006) – като Аманда Куик
2.Невинни лъжи, White Lies (2007) – като Джейн Ан Кренц
3.Клада от страсти, Sizzle and Burn (2007) – като Джейн Ан Кренц
4.The Third Circle (2008) – като Аманда Куик
5.Горещи следи, Running Hot (2008) – като Джейн Ан Кренц
6.The Perfect Poison (2009) – като Аманда Куик
7.The Scargill Cove Case Files (2011) – като Джейн Ан Кренц

# 485
  • Мнения: 202
Припомних си на Симоне Елкелес Перфектна химия и Правилата на привличането, втората ми беше много забавна ученическа история. Smiley
После прочетох The Room Mate на Kendall Ryan и...нещо не ме впечатли, диалозите бяха тъпи, а героинята беше безумно скучна, секссцените бяха отегчаващо подробни, изобщо..Sleeping
То е поредица и си бях набелязала също The House Mate. Някой чел ли я е?Smile Ето ги всички https://www.goodreads.com/series/195455-roommates Друго ще търся май.

# 486
  • София
  • Мнения: 28 469
Чела съм първата – нищо впечатляващо, дала съм ѝ тройка. Ако въобще нямаш какво да четеш, става, но иначе спокойно можеш да я пропуснеш. Даже не си направих труда да прочета резюметата на останалите.

# 487
  • Мнения: 202
И аз за първата писах, даже много висока оценка си и дала Satisfied Ще започна нещо друго аз.

# 488
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Здравейте,  исках да попитам дали може да ми препоръчате нещо интересно за четене. Да си призная '' крадецът на целувки'' ми хареса ,ако може да е нещо модерно и забавно , интригуващо и не натоварващо. Само да не е от същата авторка вече прочетох новата и издадена книга и то на инат. Мерси предварително.
Според мен ще ти хареса Бий се или бягай на С.Йънг.
Отдавна не съм писала, та се очертава дълъг пост Blush
Аз днес завърших https://www.goodreads.com/book/show/16124865-falling-for-the-ghost-of-you
Главната е малко чалната, майка ѝ също и много се смях на диалозите и монолозите им Joy иначе историята не е нещо невероятно, но исках някакъв роман за доведени брат и сестра и се спрях на тази Blush главната е последна година в гимназията, главният е 3 години по-голям. Попадали ли сте на нещо интересно в тази категория - Step siblings? Освен Stepbrother dearest друга не ми е правила впечатление.
Преди това прочетох поредицата https://www.goodreads.com/series/178525-wrong -има голяма разлика в годините между главните, но не ми пречи и ми беше забавна(последната книга не толкова), набързо ги свърших.
Гледах, че сте обсъждали След на Анна Тод. Аз прочетох всичките книги (не ме бийте Joy ). И от нея се зарибих пак по любовните романи, НО след като продължих с други автори, реших че няма да чета други на Тод Stuck Out Tongue Winking Eye
Реших да пробвам Tijan, но нещо не ми допадна особено. Все пак ще видя някоя друга нейна книга. Дотук прочетох само първата от поредицата Fallen Crest и Anti Stepbrother.
Прочетох и няколко книги на Natasha Knight и ми харесаха (поредиците Collateral damage + Dark Legacy Duet), малко странни, но тогава не търсех сладникави Relaxed

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 19:34 от magito1986

# 489
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Момичета, а някой чел ли е поредицата на Кевин Куан Луди богаташи? Любима моя лит.блогърка им е дала добри оценки и силно се изкушавам да си купя комплекта https://egmontbulgaria.com/komplekti-ot-romani-246/komplekt-ot-t … i-bogatashi-p3670

# 490
  • Мнения: 6 146
Влязох да позяпам за нещо .. и аз не знам какво и хоп - нещо забавно, смешна корица:
Скрит текст:
Изби рибата тоя милиардер, нямаше как да не ви покажа.

# 491
  • София
  • Мнения: 28 469
Гледам,, че е тръгнал да ми прави кафе. Няма да го върна.

# 492
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Оф, ако е същата клиничност като Изневяра /ли беше с онези лудите до 9-то коляно/, направо да ѝ цъкам хикса ...
Вече много се обърквам с тия препоръки тук.
кои бяха тези?? нещо не мога да се сетя ..

зациклих на Безмилостен крал .. тва е болестно състояние - не харесвам книгата, но с клиничен интерес проследявам развитието на историята да видя колко по-болно може да се развият събитията ..
Харесваш ли Меган Марч принципно?
това беше първия ми опит с нея и честно казано - не, не я харесвам ..

# 493
  • Мнения: 4 021
Здравейте отново. Аз все още съм на вълна Меган Марч. Прочетох Dirty Mafia и сега съм започнала последната й трилогия - Legend. Dirty Mafia определено ми хареса. Разказва се за Канън  - май така се казваше, участваше в порочния милиардер, където Крейтън го изгони накрая. Legend - прочетох първата книга. Харесва ми, но е по-слаба май от другите й. Също така върви доста бавно. В първата книга героите се видяха само 3 пъти за цяла книга. Сега съм началото на втора, още не са се виждали.

Редактирам се с едно питане. Понеже от скоро гледам goodreads, не съм наясно с нещо. Какво означават книгите, които не са кръгло число, а са от тип 1.2;1.3;1.4 и подобни. Отделно си върви поредицата 1;2;3. Пример Because you are mine

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 20:30 от ioana_g

# 494
  • Мнения: 737
   По някой от предните коментари се сетих, че съм чела всички преведени на Ви Кийланд, но не бях чела на Пенелъпи Уорд. Прочетох Забранена страст и Омразен съквантирант и много ми харесаха. Леко ми напомнят като стил на Саманта Иънг. Имат хубава история, държи те в напражение, не е прекалено вулгарна, с удоволствие ще ги прочета отново и да се надяваме, че ще има и други преведени.
   После пробвах фентъзи и прочетох Джина Шоуолтър - Прокълната нощ и Прокълната целувка, не бяха лоши. Напомнят ми за БЧК на Дж. Р. Уотд.
   В този стил прочетох и Eлизабет Ноутън - Белязана, Свързани и Изкушения. Определено стил БЧК, но вместо вампири има гръцка митология, която ми дойде в повече.
   Да сменя стила решеих да рочета Джоана Шуп - прочетох Херцогинята куртизанка и съм по средата на Графинята блудница. Типични исторически любовни романи, но има действия, предистория и разбира се дълго пазени тайни. Харесват ми и ще прочета и третата.
   После обръщам пак на фентъзи за да си прочета 8-мата от Воините на Посейдон - Сърцето на Атлантида, отдавна я чакам и нямам търпение да прочета за Аларик.
   В тези времена ми харесва да чета нещо фентъзи или историческо, доста ме разсейват. Ако някой се сети за нещо интересно, моля да сподели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт