За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 211
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • London, UK
  • Мнения: 252
Здравейте на всички Simple Smile
Реших да Ви пиша,макар и за пръв път , но имам нужда от помощта Ви!
Търся си книга , която преди 8-9 години си я бях взимала от една библиотека и сега се присетих за нея, но никъде не я намирам, то и нормално предвид факта колко много подробности знам свързани с въпроното четиво.
Та книгата е с черни корици,като на предната има и рози.
Историята се развива , мисля около празника Свети Валентин за мъж,който преследва една жена , оставя й рози, праща и някви плашещи писма...
За съжаление само това си спомням от книгата , но много бих се радвала, ако ми помогнете при намирането й!
Хубав ден и бъдете здрави Simple Smile

Книгата трябва да е тази: Simple Smile
 

Последна редакция: пт, 03 апр 2020, 13:34 от ℘Adamant

# 541
  • Видин
  • Мнения: 117
Скрит текст:

Това на Силвия Дей ли са книги? Намирам ги на български и бих могла да ти ги изпратя.
по този пост отговорих.
А филма със същото заглавие ли е ?
намерих го :Afterburn Aftershock 2017
Къде го намери?

в най-известния торен сайт в бг - zam...  не знам дали мога да го публикувам тук. В търсачката така се изписва Afterburn Aftershock 2017
[/quote]

Единственото, което ми излиза там е книгата, но не и филмът Sad

# 542
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Вижте в сайта masters-tb, пак е за торенти. Писах вече. Или пък ползвайте Гугъл

# 543
  • Мнения: 6 148
Скрит текст:
Като гледам доста книжлета има филмирани. Остава да си ги намирате, който търси. Стига вече - дайте книга, дайте филм пък сега.

Adamant, на мен ми върши работа. Grinning Супер си, мерси. Ще я търся тази.

# 544
  • Видин
  • Мнения: 117
Вижте в сайта masters-tb, пак е за торенти. Писах вече. Или пък ползвайте Гугъл
Да, да, намерих го там. Благодаря ви мнооого! Жалко, че няма субтитри, но и така ще го гледам. След като прочета книгите, естествено.

# 545
  • Мнения: 530
В момента чета ,,Порочни намерения”на Елизабет Хойт😃.Не бях чувала за авторката и започнах книгата скептично настроена,но взе че много ми хареса.Видях,че има и друга книга на авторката,,Опасни удоволствия”😄Някой знае ли дали я има в ел.вариант?

# 546
  • Мнения: 1 359
На третата от поредицата съм и нещата се развиват доста добре, много е увлекателна и е пълна с обрати. Еротиката е почти липсваща, лУбов има Simple Smile А фейнтъзи елемента е много свеж,необичаен и дарк. Препоръчвам!
https://www.goodreads.com/series/257607-the-masks-of-under
Ха, хем фентъзи, хем дарк – много рядко съчетание. Мерси за перпоръката, сожих я в списъка за четене Simple Smile

И аз съм на фентъзи вълна. Започнах това, но съм още в началото – https://www.goodreads.com/book/show/48763981-blood-trial
Засега е прилично, приятен стил, не е мудна, ще видим нататъка.
milenaka,  самия свят, в който се озовава е дарк. Някакъв първообраз на християнския  ад Grinning Много ме изкефи!

# 547
  • София
  • Мнения: 28 527
Хм, Шай, това ми звучи страхотно. Значи определено след като приключа със сегашната трилогия (ако я прочета цялата), започвам тази.

# 548
  • Мнения: 737
В момента чета ,,Порочни намерения”на Елизабет Хойт😃.Не бях чувала за авторката и започнах книгата скептично настроена,но взе че много ми хареса.Видях,че има и друга книга на авторката,,Опасни удоволствия”😄Някой знае ли дали я има в ел.вариант?
Излизат със списание Журнал. Има отделна тема във форума. Провери там

# 549
  • София
  • Мнения: 30 124
Прочетох "Дяволската лейди". Много ми хареса. Като цяло съм доволна от цялата поредица.

# 550
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Deviant king, взе че ми хареса, не че съм напреднала много. Може би средата стигнах. Има някакъв проблем, момъкът, много напрегнат хаха, агресивен, чиста проба гаден. Продължавам!

# 551
  • Мнения: 794
Прочетох "Дяволската лейди". Много ми хареса. Като цяло съм доволна от цялата поредица.
missence, може ли линк към тази поредица?

# 552
  • Мнения: 737
Прочетох "Дяволската лейди". Много ми хареса. Като цяло съм доволна от цялата поредица.

И аз ги прочетох. Харесаха ми и трите книги. За исторически са си супер.

Минавам на Алиса Дей и Съцето на Атлантида. Дано да е последната книга и да финишира поредицата.

# 553
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Аз пък привършвам Anti stepbrother на Tijan. Не  ми харесва. Сюжета има потенциал, но ........ смотано е написана. Не усетих драмата, главната често плещи и прави такива тъпотии, че чак се чудиш "Това пък сега, ЗАЩО?!" И ми е трудно да я чета, начина и на изразяване..... трудно ми е да го разбирам добре.

# 554
  • София
  • Мнения: 28 527
Мда, и аз имам същия проблем с нейните книги - като сюжети ми харесват доста, но стилът й на писане е точно смотан.

Общи условия

Активация на акаунт