Може ли да се преодолее лошия старт?

  • 7 507
  • 254
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 35 082
Не съвсем коректни в смисъл, че не им е съвсем ясно, че ангажименти няма?
Смисъл, че коя малко семейна, коя малко не....

# 76
  • Мнения: X
Малко семейна е добро Joy
Ти егати келепира да имаш любовник, на когото също чистиш. Много са странни тези жени.

# 77
  • Мнения: 2 857
Малко семейна е добро Joy
Ти егати келепира да имаш любовник, на когото също чистиш. Много са странни тези жени.
Чистофайници бе, окото им 'се прах търси. И аз си имам една такава вкъщи, надявам се, че не чисти и другаде ... Smile

# 78
  • Мнения: 17 407
Малко семейна е добро Joy
Ти егати келепира да имаш любовник, на когото също чистиш. Много са странни тези жени.

Че като нищо и да тръгват да се развеждат зарад него, ама той таман навреме ги пресича. 😀

# 79
  • София
  • Мнения: 35 082
Да, той е ужасен мъж, но честен.

# 80
  • Мнения: 17 407
Аз брат ти не го знам какъв е, ама какво чудо е човекът, айде да не казвам жената, че и мъже има. Избираш го обвързано/завързано, а то пак като съпруг или съпруга  почва да се държи, че и граници да не знае.

# 81
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Аз брат ти не го знам какъв е, ама какво чудо е човекът, айде да не казвам жената, че и мъже има. Избираш го обвързано/завързано, а то пак като съпруг или съпруга  почва да се държи, че и граници да не знае.
Ами то това си знае и това си прави.

# 82
  • София
  • Мнения: 35 082
Не знам, не знам. Ама, явно отвътре им идва да шетат. Без значение обещанията, явно става и без.
Аз лично не се виждам в тая схема.

# 83
  • Мнения: 2 857
Да пием за големите, по-малките и хич шетнИци, а аз обещавам нищо да не обещавам преди всичко да видя!

# 84
  • София
  • Мнения: 35 082
Наздраве, Допелче. И позабърши, преди законната да види прахът по мебелите.......и в душата си! Grinning

# 85
  • Мнения: 2 857
И съвсем в духа на темата - моят старт беше ужасен, но се преодоля, не без усилия от .... нейна страна.  Явно съм намерил подходящата, че да ми тупа периодично прашната душа (по Горджъс)

# 86
  • София
  • Мнения: 35 082
Ах, палавник.
Лошия старт се преодолява, ако е само старт.

# 87
  • Мнения: 17 407
Аз брат ти не го знам какъв е, ама какво чудо е човекът, айде да не казвам жената, че и мъже има. Избираш го обвързано/завързано, а то пак като съпруг или съпруга  почва да се държи, че и граници да не знае.
Ами то това си знае и това си прави.

Така де, само да не се правят едните на мъченици, а другите - на свободолюбиви

# 88
  • Мнения: 2 857
Лошия старт се преодолява, ако е само старт.

Естествено! Аз пазя най-хубавото за финала, който ей го де е  ....... ее  там някъде .... беше

# 89
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Аз брат ти не го знам какъв е, ама какво чудо е човекът, айде да не казвам жената, че и мъже има. Избираш го обвързано/завързано, а то пак като съпруг или съпруга  почва да се държи, че и граници да не знае.
Ами то това си знае и това си прави.

Така де, само да не се правят едните на мъченици, а другите - на свободолюбиви
На въпроса кой на какъв се прави може да ти отговори само брат ѝ. Ако ти имаш някакъв личен опит - направи тема и пиши там.

Общи условия

Активация на акаунт