София, жк Младост - тема 32

  • 56 701
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 1 273
Като влезеш в пазара от страната на пункта за зареждане на карти, в ляво от сергиите със зеленчуци има пътеки с магазини, перпендикулярни на сергиите. В първата пътека, второто магазинче от дясната страна се пада.

# 361
  • Мнения: 105
Здравейте,
Ползвах многократни пелени за бебетата. На EZ baby. Външната част от тях, в която се пъхва всичко, е съвсем запазена. Имам 10. Ще се радвам, ако някой наблизо иска да му ги подаря. Лесно се използват и ви носят удоволствието, че не правите боклук от памперси. Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 май 2020, 12:14 от kafiava

# 362
  • Мнения: 868
Здравейте, извинявам се, че връхлитам така в темичката, но кое от Младостките училища бихте препоръчали за периода 5, 6 и 7 клас?
Предварително благодаря!

# 363
  • София
  • Мнения: 38 524
Ами - 125то, 81, 128. Общо взето - както са наредени по бал за 8 клас, така.

# 364
  • София
  • Мнения: 1 948
Към препоръчаните училища в Младост, бих добавила и 145-то, където е Сдружение "Шилер". Но във всеки клас има и по няколко деца, които не учат немски. Не съм наясно как подбират кое дете да приемат без немски.

# 365
  • София
  • Мнения: 410
Търся препоръки за частен гинеколог в Младост.

# 366
  • Мнения: 868
Благодаря за съветите!

# 367
  • София
  • Мнения: 3 114
Търся препоръки за частен гинеколог в Младост.

Д-р Зухра Расули в Младост 1. Много е внимателна и е добър специалист. Тук има точни координати и телефони, можеш да запазиш час директно по интернет.

Да ми препоръчате добро място със занимания по йога в Младостите?

# 368
  • Мнения: 35 969
https://www.artofliving.org/bg-bg
Бизнес Парк - София
Център за щастие, ж.к. Младост 4, Бизнес парк София, сграда 12, София, София - град
aol-business@artofliving.bg, 0893 357 534

тук съм ходила доста време и съм доволна, но сега ми се струва, че не работи залата
ако те интересува, днес ще мина близо до нея и ще проверя

# 369
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Здравейте, извинявам се, че връхлитам така в темичката, но кое от Младостките училища бихте препоръчали за периода 5, 6 и 7 клас?
Предварително благодаря!
Препоръчвам 10-то за този период, преди 125-то (не математическите паралелки), 118-то и 81-во.

# 370
  • Мнения: 2 024
Без вода:
Местоположение: ж.к.Младост 1 - бл.57, бл.58, бл.59, бл.60, бл.61, бл.68
и охраняем паркинг на ул.Сто усмивки до бл.57
Описание: Ремонт на спирателен кран
Начало: 4 Юни 2020, 09:00 ч.
Край: 4 Юни 2020, 21:00 ч.

За да е още по- красиво положението и спиране на тока по план Simple Smile 
ще стане много дълго та проверете от тук :

https://stolica.bg/remonti/planirani-prekasvaniya-na-toka-v-stol … X8RK2RjQ6wGA8T_TM

# 371
  • София
  • Мнения: 3 114
https://www.artofliving.org/bg-bg
Бизнес Парк - София
Център за щастие, ж.к. Младост 4, Бизнес парк София, сграда 12, София, София - град
aol-business@artofliving.bg, 0893 357 534

тук съм ходила доста време и съм доволна, но сега ми се струва, че не работи залата
ако те интересува, днес ще мина близо до нея и ще проверя

Благодаря ти, само ако имаш път оттам Heart
На сайта им изглежда, че все още провеждат само онлайн занимания.

Последна редакция: сб, 30 май 2020, 16:39 от sweetkids_mama

# 372
  • Мнения: 35 969
от днес имам този имейл:

Скрит текст:
Цитат
Здравейте, ❤️
 
С радост ви информираме, че от понеделник (1 юни) отново отваряме центровете на Изкуството да живееш в София.

Посетителите ще бъдат помолени да спазват правилата за хигиена и дезинфекция преди занятията. Ние от своя страна сме се погрижили да спазваме всички насоки на здравните органи в България.

Графикът на йога занятията е обовен и   можете да го следите тук >>

Тъй като броят на участниците на всяко занятие е ограничен до 10 души (за да се спазва препоръчителната дистанция), всеки участник, който желае да гарантира своето място, трябва да се обади по теленфон, за да си запази място. Също така молим участниците да си носят своя постелка за йога, докато траят извънредните мерки.

Онлайн йога занятията също продължават паралелно с физическите занятия на живо. В тях може да се включите като се запишете за:
онлайн месечен абонамент тук
онлайн седмичен абонамент тук
или онлайн единично занятие тук
Слънчеви по-здрави! ☀️

Екипът на Изкуството да живееш

https://www.artofliving.org/bg-bg/%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%B2 … D0%BE%D0%B3%D0%B0

# 373
  • София
  • Мнения: 3 114
Благодаря, bubanka, виждам, че приемат и карти Multisport, което е супер. Simple Smile

# 374
  • София
  • Мнения: 1 869
Привет, търся си добър стоматолог в Младост, имам няколко кариеса и подозирам че ще има и кореново лечение. Търся добър специалист, който да работи със съвремнна техника и да е внимателен. Някой ако може да препоръча ще съм безкрайно благодарна 💐

Общи условия

Активация на акаунт