Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ВИЕНА тема 12

• 19 922
  • 409
  •   1
Отговори
# 405
  • Viena
Gurgeltest, е съвсем различен тест. Той се прави само в къщи.За туристи има навсякъде безплатни, не се чака. Резултата пристига по Email,не се изиква нищо допълнително.

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 09:27 от Emma99

# 406
  • София
Много благодаря, момичета! Просто гледах клипче в you tube за него и прочетох сайта, даден по - назад в темата. Но съпругът ми ще бъде vor Ort от понеделник и ще види как стоят нещата. Ние сме немскоговорящи, но просто ми се иска информация предварително и то от хора, които са във Виена. Иначе си прочетох изискванията. Целта ни е да се позабавляваме малко на Пратера и да се поразходим, нищо кой знае какво нямаме като план.
От хотелите, с които комуникирах, искат да им представяме всеки ден тест, а ако изберем апартамент за настаняване, то няма да има нужда от това, освен при самото настаняване.

# 407
  • Viena
За неваксинирани от днес отново старите маски са задължителни.

# 408
  • София
Да, снощи ми каза ММ, влизат от днес тип FFP2, ще взема от тях.

# 409
Целта ни е да се позабавляваме малко на Пратера и да се поразходим, нищо кой знае какво нямаме като план.
Ще е супер, няма много туристи! Приятно изкарване Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт