Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ВИЕНА тема 12

• 22 656
  • 459
  •   1
Отговори
# 450
  • Viena
Защо уж? Вчера бях там. Всичко е готово, отварят.

Последна редакция: чт, 11 ное 2021, 09:04 от Emma99

# 451
  • СОФИЯ
Датите за различните адвентни базари ги гледам тук www.wien.info
Купих си билети за шнелбана онлайн за по 1.90 евро на човек в посока, след като купих карти за градския транспорт. Утре летим, не ни трябва някаква друга регистрация, нали? Поне за Австрия /за разлика от други държави в ЕС/ не виждам такова изискване на сайта на нашето външно министерство.

# 452
  • София
Не, няма нужда от друга регистрация.

# 453
  • СОФИЯ
тази стълба на св. Стефчо май е за първа година. Утре ще отида на базара пред кметството.

# 454
Здравейте! За Виена за дете на 10 години при посещение на коледните базари и при настаняване в хотел дали ще се изисква тест? На страницата на МВнР е противоречива информацията.

# 455
Здравейте. Били сме във Виена 3 пъти и все по Коледа или зимни месеци. Обмислям да отида пролетта и да видя тези паркове в цялата им прелест. Освен паркове /повечето музеи и замъци сме ги посетили+всичко в Шонбрун/, с какво мога да запълня 3 дни във Виена или нещо наблизо. Имам идея 1/2 ден да отделя за някое от стандартните винарна+лозе+гледка в края на града.

# 456
  • СОФИЯ
Разходка с корабче по Дунав, има и целодневни. Баден е много близо с влак.
А украсите във Виена вече са така
Скрит текст:

# 457
Zhorchy, може да направите разходка до долината Вахау, градовете Мелк и Кремс. Преди години си взехме еднодневна екскурзия  за 50 евро на човек .Купува се и се тръгва от гара Вестбанхоф до Мерк, оттам с корабче до Кремс и връщане във Виена отново с влак.Много приятна разходка и има какво да се види.

# 458
  • София
Австрийците обявиха общ локдаун от понеделник за поне 10 дни. Пътуването ни очевидно пропада, но това означава ли, че ще спрат и полетите, за да знам дали да очаквам някакъв refund от Раян.

# 459

Общи условия

Активация на акаунт