Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Рим - 23 тема

• 35 688
  • 563
  •   1
Отговори
# 555
Здравейте, обръщам се за съвет и препоръки към запознатите: искам да резервирам такси от летището до хотела. Линка на първа страница за такситата не е активен. от хотела ми предлагат за 50 евро, а през букинг - 38 евро. Кацаме на Чампино. актуална ли е фиксираната цена 30 евро все още? или да резервирам през букинг?

Също ще съм благодарна за упътване как да планирам посещение на Тиволи и Вила Десте? Транспорт, билети, времетраене?
Съвети за приложение за тел?

Последна редакция: пт, 12 ное 2021, 14:58 от Daisy07

# 556
Ако държите на такси, резевирайте това през Букинг. Почти е сигурно, че няма да е на цена 30 евро от летището към центъра на място.
А защо не използвате гр. транспорт? Аз това най-много харесвам на това летище, че за 1.5 евро си в центъра.

Тиволи - Вила д'Есте, Вила Грегориана, Вила Адриана
Пътуването става с автобус или влак. Автобусите тръгват от метростанция Понте Мамоло, цената последно беше 2.20 евро, има автомати за билети в самата станция.Автобусът е на Cotral и спира на Piazza Garibaldi в Тиволи, която е съвсем близо до Вила д'Есте. Срещу спирката има кафене, където също продават билети за връщането.
Може също да отидете и с влак от Термини или Тибуртина, цена 2.60 евро. Ние направихме варианта отиване с влак и връщане с автобус. Вила Грегориана е съвсем близо до гарата. Вила Адриана е отдалечена и за нея трябва да използвате гр.транспорт, автобус 4 от автогарата на Тиволи, която също е близо до гарата.

# 557
  • София
Ние резервирах е такси от Фиумичино през Booking.com. Аз ползвам genius отстъпка и вместо фиксираната цена от 50 евро, платихме 37 -38 евро.

# 558
Относно предвижването от Чампино до Рим, на първа страница е записано, че има удобен градски транспорт- градската линия на Атак, автобус 720 от площада на летището.
Въпросът ми е, актуална ли е още тази информация, билети от самия автобус ли се купуват, през интервал от колко време заминават автобусите и кой са спирките им?
Вероятно имат интернет страница с разписание и спирки, но не успях да открия.

Благодаря!

# 559
Здравейте,
Немога да открия информация за полет от Италия към България нужен ли е зелен сертификат за дете на 9г?
На отиване правихме антигенен тест, трябва ли и ба връщане да се прави?

# 560
Здравейте момичета,
много се колебая дали сега да купя билети за Рим за февруари месец. Цените са отлични, но...с това постоянно променящо се положение, мерки и всичко останало си е лек риск.

Дали бихте могли да дадете някакъв съвет.

# 561
Къфе гледате оферти за полети?

# 562

Райън Еър имат добри цени, двупосочно до Рим за февруари излиза 30Е в момента, преди беше на 38Е.

# 563

Райън Еър имат добри цени, двупосочно до Рим за февруари излиза 30Е в момента, преди беше на 38Е.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт