Рим - 23 тема

  • 50 497
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 020
regina
Имам проблем , искам да купя билети за Мавзолеят на Август, но иска верификация на тел. номер с код, който трябва да ми изпратят, но не получавам нищо. Не ме пуска да продължа без този код, не виждам възможност за купуване без регистрация. Има и на други места билети, но на двойна цена. Какъв може да е проблемът? Да не е само за италиански номера, макар че не намирам логика. Аз съм регистрирана отдавна и съм купувала билети от там, вярно че отдавна, но не съм имала проблеми.
Ето тук гледам https://museiincomuneroma.vivaticket.it/it/event/mausoleo-di-aug … ac664008be02a063e

Последна редакция: ср, 09 мар 2022, 21:06 от Lady Vengeance

# 721
  • Перник
  • Мнения: 111
Здравейте! Предстои ми пътуване до Рим през май. Следя темата и ми стана любопитно коя е по-добрата страна за настаняване на Гара Термини? 2017г. посетих Рим и бяхме отседнали в хотел на Via Gioberti, нямахме проблеми, бяхме две жени. Много удобно място, близко до центъра и особено подходящо за ранния ни полет за България. Сега съм запазила две места, понеже сме 11 човека, на улица Via Fillipo Turati 13, и Via Torino 150, пак от страната на Мария Маджоре. Та това по-добрата страна за настаняване или по-лошата е? Simple Smile

# 722
  • Мнения: 2 020
Здравейте! Предстои ми пътуване до Рим през май. Следя темата и ми стана любопитно коя е по-добрата страна за настаняване на Гара Термини? 2017г. посетих Рим и бяхме отседнали в хотел на Via Gioberti, нямахме проблеми, бяхме две жени. Много удобно място, близко до центъра и особено подходящо за ранния ни полет за България. Сега съм запазила две места, понеже сме 11 човека, на улица Via Fillipo Turati 13, и Via Torino 150, пак от страната на Мария Маджоре. Та това по-добрата страна за настаняване или по-лошата е? Simple Smile
Ами явно за Вас е добрата, щом Ви и харесало.
Моето мнение е това, писано е отдвна, но за мен си важи и до сега.
Скрит текст:
Сега, под не добър разбирам района точно около гарата, особено via Marsala, която е от задната страна на гарата и нейните пресечки, via Gioberti, която е съвсем близо до хотела, който си избрала и via Giovanni Giolitti, пак в частта пред гарата. Мигранти, не знам дали има, не съм виждала такива на групи, но е пълно с чернокожи, всякакви съмнителни типове и бездомници. За опасно, може и да не е, но със сигурност неприятно. За да ти се изясни картинката ще ти кажа, че примерно на via Gioberti е пълно със всякакъв вид търговци, които продават почти всички боклуци, които се сетиш, на чаршафи на земята, абе пълна цигания е. Лично аз направо я мразя тази улица, вече съм го писала и всеки път минавам по нея, за да си променя мнението, но не става.
На via Marsala вечер бездомниците си постилат дюшеците и спят там на улицата, гледката е покъртителна. През деня не е така.
Лично аз избягвам отсядане около тези улици, около Санта Мария Маджоре и около пиаца Витторио Емануеле.
Ако сте с ранните полети на Райън, наистина е по-удобно около гарата, но на място малко по-настрани и пак да можете да стигнете пеша. Примерно по виа Кавур, пак е близо, но е голяма и осветена улица, виа Национале също.

# 723
  • Мнения: 349
още един глас за виа Национале

# 724
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Здравейте, бихте ли ми препоръчали аутлети в Рим? Този път няма да гледаме много музеи, решила съм да направим качествен шопинг.

# 725

Общи условия

Активация на акаунт