Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 56 191
  • 762
  •   2
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 884
Днес ходих да ми вземат мерки за ушиване на ластичното боди, коеот трябва да нося след абдоминопластиката, струваше 127лв,неприятно се изненадах, ма явно медицинските по поръчка са така.

# 91
  • Мнения: 459
Здравейте мили момичета,поставях си филър в устните,но понеже моите са мнгого тънки лекаря ми предложи да сложи първия път априлайн,(мдекември) този месец ми беше втората процедура ,която трябваше са е с по-твърд филър,но ми сложи пак същия и то 0,6мл..не съм доволна от резултата,почти не си личи ,във фейсбук ми излезе реклама на доктор Милева много моля някой да сподели мнение за за нея и за филър,от който сте доволни.Чувам хубави отзиви за рестилайн:)))

# 92
  • Мнения: 253
Здравейте,

някой да си е правил процедура за тъмни кръгове под очите? Мезотерапия, филър или друга лазарна или козметична терапия.... Говорим за подпухнали очи с тъмни дълбоки сенки без торбички...

Благодаря предварително.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 877
Съмнявам се че с някаква процедура ще изчезнат, за подобряване да, но да изчезнат съмнявам се.
Обикновено тъмни кръгове, торбички и всичко подобно е вследствие на начин на живот, хранене и физиология, и за мен поне по-скоро трябва да установите в следствие на какво са се получили и да действате в тази посока, въпреки, че нашите лекари не се впечатляват от такива неща и рядко се заемат да обърнат сериозно внимание...

# 94
  • Мнения: 3 420
Верно ли никой не си е правил мезо с Гуна...

# 95
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Аз мисля, че съм срещала коментари назад в миналото.

# 96
  • Мнения: 2 932
Момичета, имам доста съобщения на лично за снимки, затова довечера ще пусна направо в темата и ще ги изтрия по-късно.

Иначе относно запитването по-горе за тъмни кръгове - аз точно с бустета борих такива. Имах големи хлътвания и още повече засилваха ефекта на тъмни кръгове.

В момента все още си имам синя област под очите, налага се да слагам коректор, но е мнооого по-добре и много по-лесно и бързо се закриват с коректор. Иначе няма как изцяло да се махнат тъмните кръгове. При мен просто прозира кожата и ми се виждат вени и капиляри отдолу.

А какво е това мезо с Гуна? За пръв път чувам.

Относно цената на бустера - при мен беше 300 лв за 1 ампула, но остана осще доста от нея и сега ще сложим малко в скулите за повдигане на фасадата и ако има нужда от допълване под очите. Ботоксът ми излезе 125 лв с два ретуша, но това, защото съм редовен клиент. Правят хубави отстъпки в Дерма акт. Аз бях много скептична, заради агресивната реклама с известни личности, но сега съм супер доволна.

# 97
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Аз пак да питам ще ми препоръчате ли доктор за Варна за слагне на филър в брадичка и устни. По възможност да работи с Принцес. Мерси!
Д-р Денкова има клиника във Варна, Естетик клуб, Сийсайд, Скин лайн.

# 98
  • Мнения: 33
Здравейте,

някой да си е правил процедура за тъмни кръгове под очите? Мезотерапия, филър или друга лазарна или козметична терапия.... Говорим за подпухнали очи с тъмни дълбоки сенки без торбички...

Благодаря предварително.

Аз правя мезотерапии. След 4 процедури има ефект, но все още не е това, което искам. Замислям се за филър, но чета доста противоречиви мнения.

# 99
  • Мнения: 10
Здравейте!
Искам да попитам някой правил ли си е лазерна терапия за разширени капиляри (розацея) и ако да, с какъв лазер и при кого?

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Инжектира ли се тоя бустер? Аз ползвам такъв на Юсерин за под очите, но той е под формата на крем-за външна употреба.

# 101
  • Мнения: 33
Инжектира ли се тоя бустер? Аз ползвам такъв на Юсерин за под очите, но той е под формата на крем-за външна употреба.

Инжектира се. Нещо средно е между мезотерапия и филър.

# 102
  • Мнения: 263
А от естетик и скинлайн кои доктори би препоръчала? Мерси!


Аз пак да питам ще ми препоръчате ли доктор за Варна за слагне на филър в брадичка и устни. По възможност да работи с Принцес. Мерси!
Д-р Денкова има клиника във Варна, Естетик клуб, Сийсайд, Скин лайн.

# 103
  • Мнения: 120
Здравейте мили момичета,поставях си филър в устните,но понеже моите са мнгого тънки лекаря ми предложи да сложи първия път априлайн,(мдекември) този месец ми беше втората процедура ,която трябваше са е с по-твърд филър,но ми сложи пак същия и то 0,6мл..не съм доволна от резултата,почти не си личи ,във фейсбук ми излезе реклама на доктор Милева много моля някой да сподели мнение за за нея и за филър,от който сте доволни.Чувам хубави отзиви за рестилайн:)))

Аз съм доволна от restylane kysse , Милева мисля че работи с teosyal, но не съм била при нея.

# 104
  • София
  • Мнения: 554
Момичета, в Хил клиник има промоция: 2 процедури Clear Lift + 2 подарък. Обадих се за малко повече инфо, казаха ми че цената за лице е 700лв. Преди половин година като се консултирах с Ванеска и го обсъждахме този лазер, тя ми спомена че цената е 400лв. Някоя ходила ли е скоро да каже колко й е струвало, че нещо не ми излиза математиката...

Общи условия

Активация на акаунт