Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 56 632
  • 762
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 877
При Кенолова ходят мои приятелки, 4-5 и всички са им добре естествено и съразмерно устните, с изключение на една, но тя се е окепазила още преди години с някакви препарати (цели бабуни има), а и предпочита огромни, все са и малки та нея не я броя много много....

# 331
  • София
  • Мнения: 385
Аз сложих 0.2 и след месец още 0.4,ами виждам го. Харесва ми резултатът,но започва да си личи,което за мен значи,че съм прекалила Simple Smile

# 332
  • Мнения: 5 086
Т.е почваш да правиш промяна, но целта и е да няма промяна. ...странности разни

# 333
  • София
  • Мнения: 385
Да,целта е да изглеждам по-добре,а не някой като ме погледне да вижда къде какво съм си правила Simple Smile

# 334
  • Мнения: 113
След острата фаза на варицела... имам питане
Ползвам CICABIO лосион 1-2 пъти/ден, повечето хванаха кора на 3-4 ден,
 Въпроса е след тази фаза с какво да го мажа за зарастване (стоят тъмночервени, с кора)
След това ще ми трябва ли някакъв крем за белези (може би?)?

/Щраусова маз с подходящи етерични масла - добра идея ли ще е?/

# 335
  • Мнения: 23 438
Джинждира спрей дадоха на сина ми лекарите като завехнат пъпките.Но той имаше 10бр сумарно и не се наложи да го ползваме.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 12:22 от ДХ3

# 336
  • Варна
  • Мнения: 10 669
След острата фаза на варицела... имам питане
Ползвам CICABIO лосион 1-2 пъти/ден, повечето хванаха кора на 3-4 ден,
 Въпроса е след тази фаза с какво да го мажа за зарастване (стоят тъмночервени, с кора)
След това ще ми трябва ли някакъв крем за белези (може би?)?

/Щраусова маз с подходящи етерични масла - добра идея ли ще е?/
Изкарах варицела за първи път на 40 години и имах доволно количество пъпки, включително по лицето.
С нищо не се мазах против белези, само с другите ,които са за варицела.
Абсолютно нищо не остана, никакъв белег, само на челото, където беше първата пъпка, която закачих с дреха, преди да знам, че тя е от варицелата. Представлява мъничка дупка. Не ме дразни, не я мажа с нищо.

# 337
  • Мнения: 5 086
Да,целта е да изглеждам по-добре,а не някой като ме погледне да вижда къде какво съм си правила Simple Smile
ама някой ти каза къде какво си си правила, или ти си го виждаш

# 338
  • Мнения: 43
Момичета, имаше някъде бяла и черна листа с лекарите, с линкове към съответните мнения, но не мога да ги намеря. Може ли някой да ме насочи.
Другото, което се опитвам да намеря са цени в Хил Клиник. Знае ли няколко каква е цената на единица ботокс там?

Благодаря предварително!

# 339
  • Мнения: X
Аз сложих 0.2 и след месец още 0.4,ами виждам го. Харесва ми резултатът,но започва да си личи,което за мен значи,че съм прекалила Simple Smile
Толкова често боцкане за слагане на такова минимално количество не знам дали е по-добрият вариант... то 0.5мл. е малко, а какво остава за 0.2...

# 340
  • Мнения: 233
Здравейте, момичета! Моля ви, дайте мнение за поставяне на филър в устните във Варна. Кого ще ми препоръчате, който да ги прави естествени. Благодаря предварително 😊😊😊

# 341
  • Мнения: 16
Здравейте,

Направих консултации в две различни клиники:
В едната ми предлагат - бейби ботокс на челото и мезотерапия за освежаване,
а в другата - боток на челото, 1мл разделен в скулите и скинбустер в зоната на долната челюст.

Тъй като работя в много консервативна компания и хора, имам нужда от съвет кое би стояло по-натурално и естествено, т.е. Все едно кожата ми се опънала защото използвам хубав крем?
Има ли разлика дали е ботокс или бейби ботокс?
Мезотерапията за освежаване нали не прави лицето да изглежда по-пълно?
Трябва ли ми трето мнение?

Извинявайте за въпросите, които може да ви се сторят смешни, но не съм правила нищо досега за Ради политиката на компанията, но вече ми се иска лицето ми да засияе и изглежда отпочинало Simple Smile

Благодаря!

# 342
  • Мнения: 23 438
И двете, но няма как да преценим ние по такова описание.

# 343
  • Мнения: X
Ботоксът не се вижда- никой няма как да познае, че е правен. Ефектът е, че изглеждате отпочинала.
Мезотерапията определено няма да ви направи по-пълна в лице,  а 1 мл разделен между скулите няма да се вижда от никого, вероятно и от вас. Успех!

# 344
  • Мнения: 16
Благодаря за коментарите Flowers Bouquet

Още един въпрос - д-р Ванеска или д-р Каляшева, ако имате опит с тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт