Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 56 191
  • 762
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 083
Нямам и с двете,  харесвам Ванеска.
След мезотерапия, мисля,  може и да има възстановителен период и някакви следи временно (напр синини и подуване). От ботокса не е така, веднага си продължаваш нормално ежедневието

# 346
  • Мнения: 2 931
А какво е състоянието на кожата и на колко години сте?
Ако сте с по-зряла кожа - втория вариант, ако по-млада - може бейби ботокс чело, в скулите вместо филър, да сложите бустер и бустер в цяло лице с мезогън (това е моята рецепта, аз съм на 28, но след като я направя, никой не ми вярва, че съм повече от 24).
Иначе, аз препоръчвам Каляшева пред двете, Ванеска ми е леко с грубо отношение, а и прекалява с количествата (тоест, слага повече от необходимото).

# 347
  • Мнения: 16
А какво е състоянието на кожата и на колко години сте?
Ако сте с по-зряла кожа - втория вариант, ако по-млада - може бейби ботокс чело, в скулите вместо филър, да сложите бустер и бустер в цяло лице с мезогън (това е моята рецепта, аз съм на 28, но след като я направя, никой не ми вярва, че съм повече от 24).
Иначе, аз препоръчвам Каляшева пред двете, Ванеска ми е леко с грубо отношение, а и прекалява с количествата (тоест, слага повече от необходимото).

Кожата ми определено би трябвало да е зряла (на 35г. съм), но казаха че е запазена.
А визуално Каляшева остава впечатление, че може би прекалява.

Нямам и с двете,  харесвам Ванеска.
След мезотерапия, мисля,  може и да има възстановителен период и някакви следи временно (напр синини и подуване). От ботокса не е така, веднага си продължаваш нормално ежедневието

Това със синините са ми го спестили явно Sad

Скрит текст:
Ванеска ми предложи бейби ботокс и мезотерапията, а Каляшева - ботокс, скули и скинбустер

# 348
  • Мнения: 16
Момичета, имаше някъде бяла и черна листа с лекарите, с линкове към съответните мнения, но не мога да ги намеря. Може ли някой да ме насочи.
Другото, което се опитвам да намеря са цени в Хил Клиник. Знае ли няколко каква е цената на единица ботокс там?

Благодаря предварително!

За единица не мога да помогна, но на мен д-р Ванеска за бейби ботокс на чело ми каза 350 лв. (Имам една гневна бръчка между веждите и една хоризонтална на челото близо до скалпа)

# 349
  • София
  • Мнения: 554
SaTer, правила съм мезотерапия при Ванеска (т.нар. мезолифт Redensity I ако това ти е предложила) - 500лв (за голямата терапия от 3мл). Абсолютно никакви синини и подувания нямах, едва видях къде са убожданията.

За сравнение, скинбустер Restylane Vital при друг доктор (не искам да правя антиреклама, защото много момичета са доволни от нея, а и аз нямам съмнение в професионализма й) - яко синини и подуване, които спаднаха след седмица.

Ванеска ми постави мезолифта по-повърностно, скинбустера беше поставен по-дълбоко. От мезолифта ефект особен не видях за съжаление, от бустера имаше (но за съжаление заедно със странични ефекти).

На 35 съм и аз.

# 350
  • Мнения: 16
Благодаря, aldora!
Цената за мезотерапията е 370 лв., но не спомена как се казва терапията.

# 351
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Какви странични ефекти са се появили от мезотерапията? Моля, да споделите.

# 352
  • Мнения: 121
Някой с корекция на по-вдлъбната брадичка? Simple Smile

# 353
  • София
  • Мнения: 554
Какви странични ефекти са се появили от мезотерапията? Моля, да споделите.

Ако въпроса е към мен, страничните ефекти бяха от скинбустера, не от мезотерапията. На два пъти ми се появиха периоди от около седмица с интензивно подкожно парене, боцкане, пощипване и леко повърхностно зачервяване (сякаш лицето ми гори отдолу). Единия път беше 5 седмици след слагането, втория път беше след още толкова горе-долу. Доктора абсолютно отрече да е от бустера, но съм 100% сигурна че беше от него и за щастие още една съфорумничка ми се включи на лични и сподели същия опит.

Реално не е нищо кой знае какво, но не ми беше приятно и аз лично не бих повторила заради това.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 07:15 от aldora

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Някой с корекция на по-вдлъбната брадичка? Simple Smile

Филър - Волукс.

# 355
  • Мнения: 7 703
Някой с корекция на по-вдлъбната брадичка? Simple Smile

Филър -Saypha . Да похваля Трендафилова от Дерма акт.

# 356
  • Мнения: 245
Момичета, може ли да споделите колко време ви държат филърите на скули, за повдигане на контур също?

# 357
  • Мнения: 121
Някой с корекция на по-вдлъбната брадичка? Simple Smile

Филър -Saypha . Да похваля Трендафилова от Дерма акт.

Може ли снимки, ако става въпрос за брадичка ☺️

# 358
  • Мнения: 23 165
Момичета, може ли да споделите колко време ви държат филърите на скули, за повдигане на контур също?
На мен по година със сигурност.

# 359
  • Мнения: 7 703
Това е в деня след поставянето ,моля да не цитирате.



Да уточня,че имам и ботокс в брадичката.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 12:03 от Candy_girl

Общи условия

Активация на акаунт