Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 55 089
  • 762
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 584
Аз се интересувам от мезотерапия на околочния контур, ще се радвам да споделите.

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
На мене ми предложиха филър в брадичка, но се притеснявам да не ми личи, тъй като напоследък забелязвам едни удължени еднотипни брадички, които не съм сигурна дали са правени, но така ми изглежда...може да си въобразявам..

Ако е направено както трябва и от човек, който знае какво прави, няма нищо да си личи. Лицето ще има по-хубав вид, без да се знае, защо Simple Smile. Аз съм с Волукс, разпределен между брадичка и челюст. Доволна съм от резултата.
Никой около мен не е забелязал какво съм правила. Нито мъжа ми, нито детето, нито приятели Simple Smile. Но пък всички казват, че изгледам свежа и разхубавена Simple Smile)). Шегувам се, и им казвам, че е от витанимите и спорта...

# 377
  • Мнения: 449
При отслабване се отпуска още повече кожата. Аз сложих мезоконци. Десетина дни след процедурата вече има видим ефект.

При кой, какви са конците ... може ли малко повече инфо.

И аз се интересувам.

# 378
  • Мнения: 245
Благодаря! А при кой си я правила и колко време държи?

На мене ми предложиха филър в брадичка, но се притеснявам да не ми личи, тъй като напоследък забелязвам едни удължени еднотипни брадички, които не съм сигурна дали са правени, но така ми изглежда...може да си въобразявам..

Ако е направено както трябва и от човек, който знае какво прави, няма нищо да си личи. Лицето ще има по-хубав вид, без да се знае, защо Simple Smile. Аз съм с Волукс, разпределен между брадичка и челюст. Доволна съм от резултата.
Никой около мен не е забелязал какво съм правила. Нито мъжа ми, нито детето, нито приятели Simple Smile. Но пък всички казват, че изгледам свежа и разхубавена Simple Smile)). Шегувам се, и им казвам, че е от витанимите и спорта...

# 379
  • Мнения: 4
mamaden,
Може ли да споделите къде Ви правиха процедурата, впечатлих се, че никой не е забелязал, значи си е майсторски!
Благодаря!

# 380
  • Мнения: 2 874
На мене ми предложиха филър в брадичка, но се притеснявам да не ми личи, тъй като напоследък забелязвам едни удължени еднотипни брадички, които не съм сигурна дали са правени, но така ми изглежда...може да си въобразявам..

Ако е направено както трябва и от човек, който знае какво прави, няма нищо да си личи. Лицето ще има по-хубав вид, без да се знае, защо Simple Smile. Аз съм с Волукс, разпределен между брадичка и челюст. Доволна съм от резултата.
Никой около мен не е забелязал какво съм правила. Нито мъжа ми, нито детето, нито приятели Simple Smile. Но пък всички казват, че изгледам свежа и разхубавена Simple Smile)). Шегувам се, и им казвам, че е от витанимите и спорта...

Ха-ха и аз така казвам, като ми кажат, че съм с еразхубавила - от витамините е и си взех нов фдтен. Grinning

Някой беше питам назад за тъмни, хлътвания под очите - аз моите ги поддържам с едно поставяне на филът и сега допълвам периодично с бустер.

Аз да дам един сигнал - не правете процедури с ултразвук, ток, радио-честотен лифтинг и т.н. - на мен само с една, за 2-3 мин ми се разгради бустера под едното око и се наложи да допълвам.
Единствено с отрицателни йони и лед светлини всичко е наред.

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
mamaden,
Може ли да споделите къде Ви правиха процедурата, впечатлих се, че никой не е забелязал, значи си е майсторски!
Благодаря!

Пловдив, д-р Стоилова, Дермавист. Има си своите странности докторката, не се харесва от всеки, но когато става въпрос за филъри, съм на мнение, че е една от най-добрите в България. Изключително точно око има.

# 382
  • Мнения: 2 749
При отслабване се отпуска още повече кожата. Аз сложих мезоконци. Десетина дни след процедурата вече има видим ефект.

При кой, какви са конците ... може ли малко повече инфо.

И аз се интересувам.

При д-р Манджукова. Аз исках лифтинг конци, но тя ми препоръча линейни, по 5 на страна.

# 383
  • Мнения: 1 200
В момента съм в клиниката на Паскова за втората процедура микронидлинг. Мина дупченето и сега лежа с маска с хидратант и термална вода. Не е приятно усещане _ пари като изгорено.Първия път се щашнах, но сега знам, че до утре ще мине. Чакам с нетърпение и последната процедура след месец, та да се свърши

# 384
  • Мнения: 22 954
При отслабване се отпуска още повече кожата. Аз сложих мезоконци. Десетина дни след процедурата вече има видим ефект.

При кой, какви са конците ... може ли малко повече инфо.

И аз се интересувам.

При д-р Манджукова. Аз исках лифтинг конци, но тя ми препоръча линейни, по 5 на страна.
Линейни??!! Аз с линейни, и то на 35г, ефект не видях никакъв.Едни близо 700лв на вятъра!
Може би за слаби лица с фина кожа да има ефект .

# 385
  • Мнения: leet
Линейни??!! Аз с линейни, и то на 35г, ефект не видях никакъв.Едни близо 700лв на вятъра!
Може би за слаби лица с фина кожа да има ефект .
Моят опит с линейните конци е същия. С много тънка кожа съм, ефект не видях никакъв.

# 386
  • Мнения: 245
На цяло лице ли? за белези ли го правиш?
В момента съм в клиниката на Паскова за втората процедура микронидлинг. Мина дупченето и сега лежа с маска с хидратант и термална вода. Не е приятно усещане _ пари като изгорено.Първия път се щашнах, но сега знам, че до утре ще мине. Чакам с нетърпение и последната процедура след месец, та да се свърши

# 387
  • Мнения: 1 200
На цялото лице и шия. Белези от акне и образуване на колаген. След първата процедура кожата се уплътни и белезите станаха по -плитки.

# 388
  • Мнения: 231
При отслабване се отпуска още повече кожата. Аз сложих мезоконци. Десетина дни след процедурата вече има видим ефект.

При кой, какви са конците ... може ли малко повече инфо.

И аз се интересувам.

При д-р Манджукова. Аз исках лифтинг конци, но тя ми препоръча линейни, по 5 на страна.
Линейни??!! Аз с линейни, и то на 35г, ефект не видях никакъв.Едни близо 700лв на вятъра!
Може би за слаби лица с фина кожа да има ефект .
Не няма ефект никакъв  41 линейни конци ми сложиха ,с много тънка кожа без тежки бузи съм,по късно сложих Аптос .

# 389
  • София
  • Мнения: 227
TaLii от Аптоса получи ли се добър резултат, обмислям и аз да сложа и ми се иска да е нещо, което си заслужава парите.

Общи условия

Активация на акаунт