Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 55 092
  • 762
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 245
На мене ми предложиха филър в брадичка, но се притеснявам да не ми личи, тъй като напоследък забелязвам едни удължени еднотипни брадички, които не съм сигурна дали са правени, но така ми изглежда...може да си въобразявам..

# 361
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
А според вас кога е нормално да се слагат филъри и ботокс?Не е нормално при 25 годишни млади жени, нали?Или греша?Често се случва да попадам на такива случаи.

# 362
  • Мнения: 22 959
Кенди, защо ти сложиха ботокс в брадичката?

# 363
  • Мнения: 116
И на мен също не ми харесва ботокс поставен в брадичката изглежда главата като конска.За ботокса се препоръчва след 34-тата година.

# 364
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Мисля, че русата Златка може да служи за ориентир, че нейната брадичка е излязла от границите на нормалното.

# 365
  • Мнения: 22 959
И на мен също не ми харесва ботокс поставен в брадичката изглежда главата като конска.За ботокса се препоръчва след 34-тата година.
Може би филър имате предвид?
Ботокс се поставя при нужда, възрастта в ориентировъчна.
Колкото за филър в брадичката много зависи как е поставен, както и всяка друга интервенция.
Не може да се обобщава.Моето лице е обли и една по-издължена брадичка би благоприятствала общия изглед.Иначе съм като поничка Simple Smile Все ище не съм слагала там, де.

# 366
  • Мнения: 431
Дами, искам да стопя мазнината в долната част на лицето, не е много но от възрастта се получи свличане и съм като булдог. Едно време правих exilis, добре беше. Колебая се сега между него и нещо алтернативно, бих се радвала някой да ми даде мнение и препоръка.

# 367
  • Мнения: 2 874
Аз вчера ях на устни при Трендафилова. Много съм доволна. Поеха си 0.5, като първо направи контур и после леко обем. Сега са леко отточни, заради многото убождания, но в същото време няма синини. Формата е прекрасна.

# 368
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Дами, искам да стопя мазнината в долната част на лицето, не е много но от възрастта се получи свличане и съм като булдог. Едно време правих exilis, добре беше. Колебая се сега между него и нещо алтернативно, бих се радвала някой да ми даде мнение и препоръка.
За съжаление,при отслабване ще се свлече кожата още повече.Виждам и при мен такова свличане.Не знам как може да се забави този процес.Какъв крем мога да използвам за 40 годишна възраст?

# 369
  • Мнения: 2 749
При отслабване се отпуска още повече кожата. Аз сложих мезоконци. Десетина дни след процедурата вече има видим ефект.

# 370
  • София
  • Мнения: 2 434
При отслабване се отпуска още повече кожата. Аз сложих мезоконци. Десетина дни след процедурата вече има видим ефект.

При кой, какви са конците ... може ли малко повече инфо.

# 371
  • Мнения: 431
То е свличане на мазнина в долната част на бузите, затова си мисля, че е резонно да се стопи тя. Консултирах се и за конци, доста скъпа оферта и малко инвазивен ми се стори начина на поставяне.

# 372
  • София
  • Мнения: 757
Здравейте,

някой да си е правил процедура за тъмни кръгове под очите? Мезотерапия, филър или друга лазарна или козметична терапия.... Говорим за подпухнали очи с тъмни дълбоки сенки без торбички...

Благодаря предварително.

Sun_and_moon_, писах ти на лични....

# 373
  • Мнения: 10
Здравейте, на 43 съм, имам отпуснат контур и слабо лице, обмислям лазерно подмладяване в Скин Чойз с Бионик!
Има ли дами, които са се подлагали на процедурата, и доволни ли сте от резултата? Досега съм правила Венус Легаси в Скин лайн, имаше повдигащ ефект, но ми отслабна лицето, нещо което ме отказа да я повторя!
 Слънчев ден Ви желая!:)

# 374
  • Мнения: X
Здравейте,

някой да си е правил процедура за тъмни кръгове под очите? Мезотерапия, филър или друга лазарна или козметична терапия.... Говорим за подпухнали очи с тъмни дълбоки сенки без торбички...

Благодаря предварително.

Sun_and_moon_, писах ти на лични....
И аз се интересувам моля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт