Кои са тайните ви оръжия за нежна кожа?

  • 4 442
  • 218
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 859
1.Обичам ,но с  малко дете и бебе рядко намирам време.Имам много лосиони и скрабове ,също олиа за тяло ,на лицето правя маски,също и на косата .
2.Нямам проблем да избирам подаръци,стига хората да са ми близки .За мъже най-често купувам парфюм и козметика или алкохол .

# 151
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа?
- Обичам, но все по-рядко го правя напоследък. За здрава кожа прилагам обичайното - почистване и добра хидратация.
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате?
- Ако избирам подарък за свой близък - не. На малко познат човек по-трудно избирам подарък, независимо от пола.

# 152
  • Мнения: 828
 1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа?

Като цяло не ми остава време за специални терапии, но нанасям хидратиращи кремове, пия доста вода и мултивитамини Simple Smile
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате?

За моя мъж избирам лесно, тъй като зная вкуса му. Иначе по-труден е изборът ми, ако се касае за мъж.

# 153
  • Мнения: 452
1. Рядко правя специални терапии за кожата си, защото нямам свободно време. Грижа се за нея, като използвам хидратираща и подхранваща козметика.
2. За мъжете наистина ми е трудно да избирам подаръци. Най-често се спирам на техника.

# 154
  • Мнения: 80
Обичам да обръщам внимание на кожата си и го правя всеки ден. Когато ми оснане повече свободно време обичам да изпробвам различни маски и терапии.
Моята тайна за здрава кожа ежедневната грижа с подходящи продукти.


С подаръците е различно! Понякога се справям много, много бързо, друг път минава доста време докато избера нещо.  За близките до мен мъже, избирам подаръци сравнително бързо, защото знам какво искат.

# 155
  • Мнения: 10 212
1. Кожата ми е много тънка и постоянно я ухажвам. Всичко, което й правя, е специално в този смисъл. Качествената козметика и ежедневна грижа са ми много важни, няма начин да попаднат в графата "ако имам време".
2. Подаръци избирам лесно - и за мъж, и за жена. По-лесно ми е, ако човекът ми е близък. Обичам да подарявам преживявания, но ако човекът ми е по-далечен, залагам на класиката.

# 156
  • София
  • Мнения: 3 412
1.  Имам суха кожа и ежедневно използвам кремове за лице, а в почивните ми дни си правя маски за лице да поглезя кожата от време на време. Тайната рецепта я правя в банята на цялото тяло пилинг с утайка от кафе, кожата става невероятно мека, чиста и приятна на допир с много добро възстановяване от мъртвата кожа.
2. Относно избора на подарък правя лесно според повода, човека и възрастта му, като винаги взимам неща които са полезни и влизат в употреба. За близък мъж избирам практичен и ценен подарък, а за по далечен нещо по не ангажиращо, но за лично ползване.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 191
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа?
Обичам, но рядко намирам време за това. Нямам някакви специални оръжия, ползвам кремове, маски, масла..
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате?
Обикновено избирам сравнително лесно и за мъж, и за жена. Избирам според човека, не взимам един и същ подарък обичайно.

# 158
  • Мнения: 758
1. Не обичам. Правя задължително почистване веднъж в седмицата, а всеки ден използвам съответстващата на кожата ми козметика.
2. За специален повод даже е по-лесно. Не ми е по-трудно за мъж с подаръците- часовник, портфейл, колан, шал, шапка, ръкавици, козметика, книга, парфюм и др.

# 159
  • Мнения: 684
1. Правя си дълбоко хидраъиращи терапии у дома.
2. Зависи от мъжете - от козметика до пътешествия подарявам. Не ми е много трудно.

# 160
  • Мнения: 5 435
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа? Честно да си призная не отделям време за специални терапии, може би защото не съм се насочила и не знам за хубави продукти с които да го направя! Въпреки това си имам ритуали, почиствам лицето си с лавандулова вода и нанасям крем за лице! След баня мажа тялото си с лосион!
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате? Имам ли средства, въобще не ми е трудно. Подарък за мъж, хубав парфюм!

# 161
  • Мнения: 1 971
1. Честно казано, нямам време за специални ритуали. Ползвам нещо бързо или продължително действащо. Оръжието ми за здрава кожа е: почистване, хидратация и постоянство.
2. Подарък се избира трудно, и за мъж и за жена. Човек трябва да е малко психолог, за да му се получи добре. Ако не съм сигурна, просто взимам ваучер за определен магазин. Но често подарявам желана качествена козметика, някой аксесоар или някоя джаджа.

# 162
  • София
  • Мнения: 1 275
1. Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа?  - Правя си маски за лице и гледам кожата ми винаги да бъде добре хидратирана. Освен това, за да изглеждам и отпочинала и по-добре ползвам напоени тампони с розова вода, които слагам на очите. Докато си правя разкрасителни процедури си пускам релаксираща музика. Освен на качествена козметика, понякога залагам и на домашно приготвени маски.
2. Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате? -  Нямам проблеми при избора на подарък, стига да е за човек, когото познавам. Винаги имам идеи какво да взема. При мъжете може да се заложи на качествена козметика, някой аксесоар за колата при нужда или някой инструмент/ джаджа. Винаги може да се добави и бутилка алкохол, според вкуса им. Според мен те са по-лесни при избор на подарък.

# 163
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа?
Да, разбира се.Маблягам на ексфолиация и хидратиране.
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате
Да, доста трудно и за мъж и за жена.Спорам се на неща,които знам че ще харесат или ще им бъдат полезни в ежедневието.

# 164
  • София
  • Мнения: 3 040
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа?
Обичам да правя терапии,но за сажеление не ми остава много време за тях.
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате?
Много трудно избирам подаръци.Защото искам подаръка да влезне в употреба,а не да бъде подарен само за отбиване на номер.
За мъж обикновено  подарявам парфюм или комплект за бръснене.

Общи условия

Активация на акаунт