Кои са тайните ви оръжия за нежна кожа?

  • 4 448
  • 218
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 216
- Не си правя специални терапии, достатъчно ми е кожата да ми е чиста и добре хидратирана.
- Определено за мъж изборът е ограничен, спирам се на нещо от което има нужда или обича.

# 136
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
1.Правя си терапии у дома .Предпочитам дълбоко хидратиращи.
2.Определено трудно избирам подарък. Спирам се на нещо, което ще се ползва и ще е полезно

# 137
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
1. Понякога правя хидратиращи и подхранващи домашни маски на лицето.
2. Трудно избирам подаръци да. Обичам практичните подаръци.

# 138
  • Мнения: 554
1. Ползвам различни ароматни масла, най-често арганово
2. С подаръците се правям много лесно, особено когато познавам човека добре

# 139
  • Мнения: 534
1. Обичам да създам радост за кожата и себе си, но трудно намирам време за това.
Опитвам се да ползвам натурална козметика и масла.
2. И да! Обичам също да направя изненада за специален повод.
А за мъж предпочитам да купя козметика или  да създам емоция.

# 140
  • София
  • Мнения: 2 068
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа?
Обичам да си правя специални терапии у дома, но много рядко ми остава свободно време. Спокойствие Simple Smile
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате?
Подарък предпочитам да го избирам специално за човека, като по-трудно ми е в повечето случаи за жена.

# 141
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Обичам да се грижа за кожата си. Ползвам кремове, лосиони, масла.
За мъж да се избере подарък, сякаш, е по-трудно. Аз предпочитам практичните подаръци.

# 142
  • Мнения: 5 255
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа? - Кожата на ръцете ми през зимата е много суха, а през лятото ръцете ми се изпотяват много и започват да се белят. Това налага използването на различни кремове за различните сезони, в нас трудно стигам до по-специални терапии, но когато имам възможност ходя на маникюристка.
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате? - Трудно избирам подарък, защото не обичам да купувам неща, колкото да отбия номера. Колкото до подарък за мъж, зависи, когато съм с ясна представа какво искам бързо ми се получават нещата.

# 143
  • Мнения: 39 610
Да, обичам да си правя терапии в домашни условия. Ползвам соли за вана, различни душ- пилинги/скраб и задължитело тоалетно мляко или подходящ крем.
Купувам подаръци на моя съпруг без затруднение. За другите мъже- уиски и пура.

# 144
  • Мнения: 470
Нямам специални терапии, опитвам се да си поддържам кожата достатъчно чиста и добре хидратирана.
Много трудно избирам подаръци като цяло, освен ако нямам някаква конкретна идея. В повечето случаи се спирам на сувенир или нещо, което знам, че ще се хареса на дадения човек.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 901
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа?- Обичам Simple Smile За здрава кожа, главното ми оръжие е подходящ крем, много сън и масажи
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате?- За близък човек - не. Определено ми е по-трудно да избирам подаръци за мъже. Често се спирам на шал/колан/портфейл/книга/спортен аксесоар

# 146
  • Мнения: 1 479
Специални терапии не правя. Нанасям подходящи кремове на ръцете, краката и тялото.
Сравнително трудно, особено ако човекът не ми е близък. Обичайно купувам парфюм за мъж.

# 147
  • Мнения: 1 561
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа? -
Рядко ми оставя време за глезотийки вкъщи, но винаги нанасям нежен лосион за тяло след баня.

2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате?-
Не, бих казала. Но за мъж да, малко по-труден е избора, особено яко не ти е близък.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа?
- Обичам, но не разполагам с много време, затова терапиите ми са бързи и не са много специални: крем ръце, лице, лосион за тяло и по-рядко маска на лице.
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате?
- Подарък бих казала, че избирам лесно. Съобразявам се с предпочитанията на човека. За мъж обикновено се насочвам към нещо, свързано с хобито му.

# 149
  • Мнения: 2 233
1. Обичам да се грижа за кожата си, обръщам голямо внимание на това да е редовно и добре почистена, да избирам правилните продукти, да е добре подхранена. Най-често след къпане, 2-3 пъти в седмицата правя маска на лицето, слагам крем за тяло. Обръщам внимание и на маникюра си, гледам преди и след лакирането на сложа масло (рициново или специално) по кожичките.
2. По-скоро зависи от човека, има мъже, на които лесно мога да избера подарък, има и дами, на които все се чудя какво да купя.

Общи условия

Активация на акаунт