Отчаяна съм....молете се с мен мили майки

  • 13 219
  • 347
  •   1
Отговори
# 75
Дано се оправи малкото човече Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 76
  • Мнения: 164
Дано всичко си дойде по местата в най-скоро време и всички да бъдат много щастливи-най-вече мама,тати и Малкото Голямо СЪКРОВИЩЕ! newsm17 newsm17

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Дано се оправи ще се моля Praynig Praynig Praynig Praynig

# 78
  • Мнения: 2 494
Моля се да се оправи малкото бебче  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 79
и аз се моля много за вашето бебче.моето момченце също имаше подобен проблем изобщо не дишаше беше 4 дни на изкуствено дишане цялото ж кабели,игли хранено ссъс системи.После също беше под кислородна палатка.Знам колко боли и каква е мъката ви не бяха ми останали сълзи но за щастие всичко като че ли за сега е добре.Затова и вие не спираите да се борите молете се и нито за миг не си помисляите че нещо лошо ще се случи даваите му сили и то ще се пребори.И после ще ви е по скъпо от всякога newsm11 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 80
  • Мнения: 2 910
Дано малката душичка бързо се оправи Praynig Praynig Praynig
fofi, имаш ли някакви новини за детето?

# 81
  • Мнения: 992
Моля се от сърце, дано се оправи  Praynig Praynig Praynig

# 82
  • Мнения: 318
Дано всичко се оправи и милата майчица скоро да си гушка бебенцето, моля се заедно с вас Praynig Praynig Praynig

# 83
 Weary Горещо ще се моля мьни4ето да се оправи и мама скоро да гушка едно здраво и красиво беб4е newsm17

# 84
  • Мнения: 949
 newsm17 newsm17 newsm17
И не губете кураж.Всичко ше се оправи.

# 85
  • Мнения: 1 294
Моля се всичко да е на ред и да се гушнат скоро с мама и тати.

# 86
  • Мнения: 137
И аз се моля бебчо да са оправи напълно. Кураж на родителите. Стокскам палци и се надявам всичко да е наред. Hug Praynig

# 87
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Кураж! И дано всичко се оправи. Стискам много силно палци на малкото бебче да се пребори и да оцелеле.  Flowers Four Leaf Clover

# 88
  • Мнения: 2 039
 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 Дано всичко е наред,ще се молим за него!!!

# 89
  • София
  • Мнения: 2 439
Ох, стискам палци и аз малкото слйнчице да се оправи Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт