Моля за съвет - може ли да се разчита на тестове?!?

  • 2 615
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
явно всичко е много индивидуално, божа работа... аз от доста години се опитвам да забременея и все не се получава... и затова сега съм супер изненадана...  Rolling Eyes Rolling Eyes ако - ще се похваля  Simple Smile.. а на вас случвало ли ви се е примерно при пътуване, емоции да ви закъснява толкова дълго? не ми се смейте на въпросите, ама сте много готини  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 289
Нищо смешно няма във въпросите ти.И ние преди време се опитвахме да си имаме беб,но тестовете бяха все  EFN Направо ми идваше да се самоубия-толкова много искахме бебе.После почнахме подготовката за сватбата и спряхме да пробваме.Не се пазихме,но той свършваше вън.И сигурно се успокоихме и като не мислехме постоянно за бебе,то взе че стана.И аз мисля,че някои странични фактори влиаят на цикъла-сезоните,напрежение,проблеми,амоции и т.н.Когато спреш да мислиш за бебето,то ще се появи.УСПЕХ  newsm17

# 17
  • Мнения: 2 123
Сара, на мен лично ми се случи запърви път в живота да ми закъснее повече от 2 дни, когато спряхме да се пазим с мъжа ми. Иначе на много жени им оказват влияние температурните промени, настинските, емоциите.

# 18
  • Мнения: 1 420
Може да има хиляди причини за закъснението на цикъла ти - включително и това да си бременна. Най- добре да си направиш кръвен тест и така ще спреш да се тормозиш с догатки. Ако пък нямаш възможност да такъв в момента, ако до 2-3 дни не ти е дошло, си направи нов домашен тест за бременност. При мен лично Шуър Чек показа бременност и си беше прав  Wink Успех, мила!

Общи условия

Активация на акаунт