🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 25

  • 9 763
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13 941
В очакване на "Шампион" - още малко от 18 епизод.

   
   

     Зафер и Фърат - чисто и искрено приятелство, базирано на безпрекословна вяра, подкрепа и поддръжка. Никой не може да застане между двамата, нищо не може да ги спре, когато трябва да бранят гърба на другия или да се притекат на помощ.

     И ако досега Зафер беше в ъгъла и подкрепяше всеки мач на своя приятел, давайки му увереност и сила, в 18 епизод Фърат застана зад своя приятел, за да го подкрепи в най-важния за него момент.

   

     Парите, необходими за годежа, пръстените, които подаде на Зафер с думите: „Никой освен теб няма по-добре да съхранява общите ни спомени за Ейлюл” - въздействащи и много емоционални моменти.



# 91
  • Мнения: 10 453


Flowers BouquetЕМИ* още ни е рано за анонимни алкохолици..
като минем 525* та тема ша се замислим
 но дотогава само Шампионът*
ще е на диета и сух режим..достатъчно е красив!!
Joy



Nature BoomФеми* сигурно празнува вече
 с нейния лозар* похапвайки сладичко с алкохолен компот.*.!!
Wine Glass


Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 13 941
На Феми ще й пишем неизвинено отсъствие за днес и ако не се появи до довечера с няколко "горещи" гифки - наказваме я по-сурово - на лични ще й изпратя шаманката - да се стряска като я види! Joy  Joy




   

     Софиии, представяш ли си колко колажи трябва да направя за 525 теми и колко коктейли ще "обърнем" до тогава. О, неее, това не е реално и възможно ... 525 теми. Joy Joy Joy В шок съм! Време е май за нещо разтоварващо!

# 93
  • Мнения: 27 661
Не се бъзикайте  така.  Темата е ветеран . Толкова интересни неща се научават
 Е , не сервираме алхохол , но тук си наваксваме с коктейли Joy
Еми , Сакън недей с лошо , шаманката да стряска рибаря не мен .
Нека да е вино и любов !
Поздрав  за всички
Еми ако иска да спретне гифки .
https://www.youtube.com/watch?v=v92vTNOemTQ

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 17:14 от femmi2

# 94
  • Мнения: 13 941

     Феми, егати парадокса - във вашата тема не сервирате алкохол, а Чачо набляга на него. Нашият патрон Толга пък е пълен въздържател, а ние вместо да се учим от него, сме го ударили на почерпка.Joy Joy
     Да живеят противоположностите! Да ни е забавно и приятно - това е най-важното.
     Видеото с Джан и Демет е много хубаво, но нямам ищях да спретвам гифчета с тях. Време мога да отделя само за Чачо и Хазал. Знаеш, че Толгахан и Амине и (Анас и Дипика) са основния ми приоритет. Никой и с нищо не може да промени мнението ми за Толга и напоследък цялото ми внимание е насочено към него.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 16:58 от Emiliya

# 95
  • Мнения: 27 661
Еми ,парадокс е Joyся ще метнем гифки в темите .
Разбира се никой не иска да ти променя мнението .

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 18:19 от femmi2

# 96
  • Мнения: 13 941

     За разнообразие - Еркан Авджъ, който не блести с визия, но печели внимание с таланта си. Страхотно присъствие на екран.







# 97
  • Мнения: 10 453


Heart Eyes Ох че хубав Толга 2015* с тази усмивка..
като го гледам ми се иска пак някой сериал с тази визия..
ама нЕма,времето върви напред, не назад,
било каквото било..какво нещо са годините..
но и сега продължава да е харесван, секси мъж!!
Kissing Heart
Скрит текст:






Joy Joy

# 98
  • Мнения: 27 661
Софи ,почерка за Зарезан си ни донесла . Чачо шЪ ни влачи на гръб  Joy
На мен ми стана смешно Joy
Ако не ще на гръб шЪ ни метне на рамо  . Ако Ча се напие не знам как ще го носим ,особено ако е качил кила Joy
Ще го дърпаме ,нема да прайм като у сериалите с номера ,чИ сме спали заедно ,и горкия не помни . Joy
ШЪ станем злодейки Grin

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 19:35 от femmi2

# 99
  • Мнения: 13 941

     Софиии и аз съм готова! Страхотна гифка, а за следобедното изкушение нямам думи!
На Толга само не харесвам гелосания перчем, небрежно разрошената коса по ми се нрави! А усмивката му е толкова заразителна. Чаровник!
     Снимки от 2015 г.








     Феми, само не злодейки - вие "со кротце и со благо" Joy  Joy а аз зад обектива! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 100
  • Мнения: 27 661
Цитат
❥ Читка сценария к сериалу #НоваяЖизнь начнется на следующей неделе.
Сразу после начнутся съёмки.

Емиии , Серкан от черешките с нов проект .  Главната кадъна е Мелиса Памук . Момиченцето е хубавко.
 Вероятно пак ще се разказва за любов.

# 101
  • Мнения: 10 453


Flowers Bouquet ЕМИ* много ми харесва и скоро няма да ми омръзне
да гледам снимки ,колажи и гифчета с Толгахан от 2015 насам..
преди това не ми хваща много окото..добре че познавачите са го открили  и
наградили на онзи конкурс в Ю.Корея
Hands Ok Hand Heart Eyes





Nature Boom ФЕМИ* к,ви злодейки може да сме ние..
ми нали ни омекват колената само като го видим на снимка
Joy Kissing Heart

# 102
  • Мнения: 27 661
Софи ,шЪ се учим от пиявиците . Ще се впием в убавците ,явно това им харесва . Шъ одим за риба шЪ се въргаляме в калта:joy:Grin
Албанката знае как да впечатли маминият .
Омекват ни коленцата , нали на каст ще одим Joy кО кажат играйте злодейки правете номера ,прелъстявайте ,кО прайм тогава Joy

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 20:20 от femmi2

# 103
  • Мнения: 13 941
Феми, благодаря ти, че ме подсети за Серкан. Бях го позабравила. Хубавец ни е и той. Дано има късмет в новия проект, че последния му сериал май завърши безславно. Ама в черешките е сладур. Ние както го подкарахме само на плодове - черешки, ягодки, ако не е птичката ще си умрем от глад. Stuck Out Tongue Winking Eye
    И Чънарко ни се чуди. Не му е лесно - три съпруги, четири деца ..., но пък ни е романтична душа.

Скрит текст:
   

   

   

     Софи, извинявай. Бях качила гифчетата с Чънар и Ляле, но ще ги "прибера". А за Толга съм абсолютно съгласна с теб. Конкурсът в Ю. Корея е бил трамплин за нашето момче. Възхищавам се на неговата последователност, търпение и упоритост. Съчетани с високия му интелект, талант и харизма оформят един образец на подражание и коментари от рода на: Кing 🔥👑



# 104

Общи условия

Активация на акаунт