Баба Марта нас ще ни дари с бебоци здрави и добри!

  • 14 434
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 79
Ами и аз съм в тези седмици снощи като бях на преглед ми каза да отида на 08.09 да направим картон на бебо и да ми пусне първите изследвания.Така че явно е още рано.
Преди малко нещо оплесках и мнението ми излезе заедно с цитата Embarassed

# 256
  • Мнения: 1 232
момичета усещам,че започвам да си изпускам нервите.по стечение на обстятелствата не е желателно да ползвам болнични,а ми е толкова зле,ако не беше пустото гадене...незнам дали ще издържа станала съм ужасна,цупя се за щяло и нещяло, карам се на детето офффф вие имате ли такъв проблем.
при мен  е същото положението,както казах спокойствието ме е напуснало,по-рязка съм с клиенти,за детето и съпруга да не говорим

# 257
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета!
Случайно да знаете дали упойката при зъболекар е противопоказна? Днес бях на зъболекар и ще ми се наложи и утре, зъболекарят искаше да ми направи рентгенова снимка, но като му казах, че съм във втори месец, се отказа, но за упойката - не знаеше да има противопоказания. И утре пак съм при него.

# 258
  • Мнения: 1 701
По принцип съм чувала, че за зъболекар е препоръчително да се изчака  до 4-ти месец, но нищо повече! Не можеш ли да минеш без упойка? Или е наложащо.

# 259
  • Мнения: 3 216
Аз сьм една миналогодишна мартенска мама.но да кажа за зьболекарите.Упойката не е препорьчителна,а рентгена е изключен.Аз по време на бременността си направих 4 зьба и металокерамика слагах.Всичко без упойки.

# 260
  • Мнения: 1 004
За упойките знам, че има някакви дето стават за бременни. Мисля, че са без адреналин..така съм чувала, от опит не знам.

# 261
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
Така е -- има си упойки за бременни! Не че са произведени специално за такива случаи, но са с по-щадящи съставки. Аз също не знам от опит, но утре съм на зъболекар и темата за мен е актуална.
Освен това, като чета във форума -- явно всеки специалист си има собствено мнение и аз много пъти съм казвала, но ще се повторя: ако имате доверие на лекаря/зъболекаря, оставете го да прави каквото намери за редно, ако ли пък нямате -- да си ходи!  #2gunfire

# 262
Много ви благодаря за информацията за упойките! Явно ще се наложи да стискам зъби .... или да пищя от болка.
Весел ден на всички!!!

# 263
  • Мнения: 416
Няма абсолютно никакъв проблем за местните упойки!

# 264
  • Мнения: 750
За нервните майки  Laughing.... И при мен е така, но понеже не работя с клиенти  се дразня на всички около мен, непрекъснато си мисля, че мястото ми за момента е в леглото не на бюрото стиснала хартиен плик и готова всеки момент да отпраша към тоалетната...Между другото всеки ден се питам какво ще стане ако някой път като се затичам WC- то е заето  Laughing

# 265
  • Мнения: 221
В този дух - и аз днес след работа съм на зъболекар. Докито ми каза да предупредя, че съм бременна и те знаели кое може и кое не. А ако нещо се усъмня да и звънна. Но със сигурност знам, че рентгена е забранен, а относно упойките - те разполагат с такива - за бременни, които са безопасни.

# 266
Здравейте момичета,
Малко рядко се включвам ама това е защото ми е малко натоварено сега в работата.
Надявам се всички да сте добре, аз днес се чувствам просто ужасно. Страшно напрегната и нервна съм. Правя тъпи грешки и сега се чудя как да ги оправям. Чувствам се гадно като споделя с някоя позната за ежедневните си оплаккания и отговора е следния НОРМАЛНО Е!
Е кое му е нормалното аз съм като парцал. Съжалявам че ви занимавам с моите глупости ама трябва някой да ме разбере.
Успех на всички пазете се!

# 267
  • Мнения: 1 701
Май всички сме така...
Ако това те успокоява! Wink

# 268
  • Мнения: 1 004
А мен пък като дойде вечер и като ми се догади и като ме затресе...завивам се с дебелите завивки и спя....докато Деница не ме събуди след някой и друг час Rolling Eyes

# 269
  • Мнения: 221
Тъкмо си помисля, че вече съм ОК и гаденето приключи, и ме връхлита с бясна сила. Започвам да засичам някаква последователност. След цяла седмица смях и веселие, в четвъртък гаденето ме започва, в петък ме довършва, а в събота се възстановявам. newsm78 Или поне последните две седмици го забелязах, понеже все си уговарях ангажименти за петък и те все се отлагаха по обясними причини Sick Сега ще наблюдавам как ще съм утре.

Общи условия

Активация на акаунт