Съни бийч по bTV

  • 41 959
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не се бях замисляла, че гласът зад кадър във "Фермата" е на Надя Иванова.
Принципно я знаех като Надя от "Елит". Все съм си мислила, че е някоя моделка, която са направили водеща на някакво тв предаване. Докато не се появи в "Скъпи наследници", не бях и подозирала, че е актриса.

# 106
  • София
  • Мнения: 9 556
Амбър,

Скрит текст:
Благодаря, още тази вечер ще го дръпна. Леле, колко бързо мина това време, една година откакто говорихме заДруговремец, а ми се струва че беше само преди два месеца?!

# 107
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В момента Бойко Кръстанов е при Цитиридис.
Сериалът започва този петък, 21.февруари, от 20 часа: https://www.btv.bg/gallery/seriali/sunnybeach/news/btv-otkriva-p … a-sani-bijch.html




ПП/ Ето че нещата се променят в ход. И bTV са решили да коригират предварителните си намерения. Само дано пак не изляза крива някому Satisfied

# 108
  • София
  • Мнения: 9 556
Интетесно решение на БТВ. В петък по Нова върви ОЖ и едва ли много от гледащите сериала ще се насочат към БТВ.
Съжалявам за това решение.
БТВ пускат ли епизодите онлайн, след излъчването им?

# 109
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В Шоуто на Николаос казаха, че това ще е само за този петък. След това няма да е от 20 часа, а май от 21,30 - след турския им сериал ("Завинаги" или там какъвто е, не го знам). Поне така беше заложено в програмата за 28-ми. Може и там да променят началния час на 21.00, въпреки че след това има половин час, за който трябва спешно да мислят с какво да го "запълнят", защото Цитиридис е от 22.30 (на 21-ви по изключение ще е от 23 ч.)
Даже като се замислих сега - може именно заради по-късния начален час по програмна схема да са изтеглили първия епизод - за да "грабнат" зрителя.
В bTV Plus качват, да. За една седмица.


Допълнение:
Хммм... снощи ето тук - https://www.btv.bg/programata/?day=2020-02-28 видях, че "Съни Бийч" ще е от 21.30. Дори се учудих, защото в другите дни "Завинаги" ще е по 1 час, а в петък - час и половина, ама викам си - той и сега е час и половина, сигурно е заради половиния час (за който писах по-горе). Сега поглеждам - оказа се, че и в петък "Завинаги" е 1 час, "Съни Бийч" е с начален час 21.00, но! с продължителност час и половина! Ама хич не ми се вярва да остане така. Тя и без това програмата не е окончателна и не е и официална. Сериалът вероятно вече е монтиран с продължителност на епизодите 1 час. Сигурно за отрязъка от 22 до 22.30 ще го мислят тепърва.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 00:02 от DamaPika

# 110
  • Мнения: 10 723
от 21,30 - след турския им сериал ("Завинаги" или там какъвто е, не го знам).

ц ц ц ц ... какво пренебрежение, да, "Завинаги" се казва и е доста добър сериал. Може и да го загледате, ще научите полезни неща, за семейни ценности, за човешки отношения. От голи кълки на плажа и фръцкане (Ол инклузив и Съни Биъч) няма да се обогатите много, уверявам ви.
И да, "Завинаги" става до 21.00, после ще има Мастершеф в понеделник и вторник, "Смени женорята" в сряда и т.н.

# 111
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Ако не се лъжа и Скъпи наследници има първи дълъг епизод. Тук е същото и може би затова са променили часа, но само за този петък.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 07:38 от Miriel

# 112
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вижте клипа на песента "Съни бийч" (снимката е линк)
Типичният "Roussinoff & Pavloff" - стил




diziler, мноооого далеч от истината сте!
Естествено, че главните букви са за Вас - в случай, че все още не сте забелязал къде точно пишете. Защото в тема за БЪЛГАРСКИ сериал е съвсем нормално да се пише за БЪЛГАРСКИ сериал. Ако беше тема за ГАЩИ щеше да се пише за ГАЩИ. Дет' се вика - "всяка жаба да си знае гьола".
Не стига, че натрапвате мнението си за турските сериали без да му е мястото тук, ама чак пък и да политизирате... хе-хе-хе! По Вашата логика нали се досещате за фен на кое политическо формирование със съответния у́клон бих ви обявила?
Да виждате нещо подобно? Няма и да видите. Защото даже и не съм си го помисляла, какво остава пък да го направя. Първо - не Ви познавам. Второ - дори и така да е, не ме интересува. Трето - да се правят подобни изводи е и смешно, и несъстоятелно!

Така че... хайде без излишни измишльотини и тотално сбъркани заключения, моля!

# 113
  • Мнения: 30 961
Ще го видя и този сериал.

# 114
  • Мнения: 1 560
Аз така или иначе ще го гледам на запис, така че ми е все едно точно кога и от колко ще бъде. Важното е да е интересен Simple Smile

# 115
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Утре вечер от 20 ч. ще излъчат първи епизод, нормален ще си е - до 21 часа.
От 28.февруари излъчванията са от 21.00 до 22.00 и веднага след това - Николаос. Странно решение, но явно не са измислили нищо за промеждутъка от 22 до 22.30.
bTV толкова са държали "Съни бийч" задължително да е "на гърба" на "All Inclusive", че леко са пренебрегнали вечерното си шоу и късните си новини (при положение, че си имат твърд начален час на излъчване през останалите 4 делника, няма как да оценя по друг начин изместването в петък). Ееех, конкурецийооо!... Satisfied

# 116
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
А може да са сметнали предпочитанията на зрителите и да им се е видяло, че 21.30 ч. е "късен" час за започване на комедиен сериал петък вечер.

# 117
  • Враца
  • Мнения: 2 572
Очаквам с нетърпение!

# 118
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
На гости в "Преди обед"

# 119
  • Мнения: 1 196
Здравейте,

И аз се притеснявам към темата.

Изключително съм доволна от избора на темата на сериала, поради простата причини, че по неволя съм свързана вече 7 години с тази сфера на туризма.

Най-накрая някой се сети за нещо такова като реклама. Засега по блясъка го докарват, но ми е интересно как ще поднесат обратната страна на монетата, която е доста грозна повярвайте ми.

Не мога да кажа, че съм фен на българските сериали, но винаги им давам шанс. В последните години, еми, не се получава. Оценявам усилията им, но просто не се получава. Гледала съм американски, латини, турски, руски сериали и често съм седяла залепена за телевизора/компютъра с часове. Моля се , някой ден това да стане и с някой български сериал.

Засега мисля да наблегна на този, но определено ще следя и Ол инклузив. Лично предпочитам Царево много пред Слънчака, но сериала на БТВ ми се вижда по-младежки.

Актьорите засега не ме впечатлиха особено. Ще видим...

Радвам се  за сериала, пак да кажа още един път, без някакви претенции, но определено се надявам да ми понесе положителни емоции.

Общи условия

Активация на акаунт