Съни бийч по bTV

  • 41 967
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Браво на Краси, щом си е намерил булка, да му е честито!
Ей я снахата Simple Smile
Направете се, че е по темата Joy
Скрит текст:




# 61
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Лика прилика са си Sunglasses

# 62
  • Мнения: 11 573
Ще чакам с нетърпение. Дано да ми хареса. Винаги давам шанс на българските продукции. За съжаление не всички ми допадат. Или поне започват добре и после се губят някъде по пътя Grinning
Първоначално си мислех, че рекламата на този и на Ол инклузив са за един и същи сериал. Снощи разбрах, че са различни. Ще ги видим и двата.

пп: за другият сериал има ли тема Thinking

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 17:53 от rummi_pl

# 63
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Още малко информация за сериала

Историята е за четирима приятели, сезонни работници в Слънчев бряг. Умният и чаровен Гомез – Кръстанов, пиколо и разведен баща, аниматорката Ивон – Евелин Костова, задръстената й сестра Дарина – Инджова, назначена за екскурзовод и супер сваляча, леко ограничен спасител – Младен – Аръков.
Това е последното им лято, защото осъзнават, че искат да постигнат повече от живота. На хоризонта обаче се появява общ враг, с когото трябва да се справят – младият син на собственика на хотела Никола – Бахаров, който е разглезено синче и на когото са му се подигравали в миналото. А той е готов за отмъщение. Заедно с машинациите на Никола и хитрите ходове на Гомез, ще има и смешно привличане между Младен и притеснителната археоложка Дарина.

# 64
  • Мнения: 1 560
На Бахаров май ще му отива ролята Grinning
Звучи свежо, но аз нямам никакви очаквания.
Скъпи наследници аз много го харесвах, по-скоро първия сезон.
Господин Х така и не се наканих да го гледам, заслужава ли си?

# 65
  • Мнения: X
Господин Х е лек сериал, комедия без претенции да е като за Еми, но за мен това му беше плюс. Беше ми забавен и интересен. Има комични образи - някои са много точно обрисувани (като амбициозните майки). Децата играят много добре.
Но аз, както казах по-рано, съм му фен.
12 епизода са, за нула време ще го изгледаш.
Принципно казаха, че ще има втори сезон.

# 66
  • Мнения: 11 505
Още малко информация за сериала

Историята е за четирима приятели, сезонни работници в Слънчев бряг. Умният и чаровен Гомез – Кръстанов, пиколо и разведен баща, аниматорката Ивон – Евелин Костова, задръстената й сестра Дарина – Инджова, назначена за екскурзовод и супер сваляча, леко ограничен спасител – Младен – Аръков.
Това е последното им лято, защото осъзнават, че искат да постигнат повече от живота. На хоризонта обаче се появява общ враг, с когото трябва да се справят – младият син на собственика на хотела Никола – Бахаров, който е разглезено синче и на когото са му се подигравали в миналото. А той е готов за отмъщение. Заедно с машинациите на Никола и хитрите ходове на Гомез, ще има и смешно привличане между Младен и притеснителната археоложка Дарина.
Звучи интересно! Ще гледам и аз.

# 67
  • Мнения: 10 729
Лошо впечатление само ми прави, че го пишат Съни бийч. Е, много е трудно да се каже с истинското му име, както си е.


Идеята е да го продават в чужбина, както стана с няколко други български сериала. И там надписът ще е Sunny beach

Правят реклама на курорта. А и на България.
Но като видях, че Иван и Андрей имат общо, изобщо се отказах от идеята да го гледам

Винаги давам шанс на българските продукции.
Това ме разсмя. Защо, с какво по-точно ви грабват? Качество, сюжет, игра?  Обикновено е такова преиграване, че ... не става за гледане, изкуствена работа

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
"Какъв Мич? Младен съм аз, г-н Никола!", "Всичко е под контрол, г-н Никола!"- някакви такива бяха репликите на Аръков в промото. С характерния мЬек бургаски акцент. Satisfied
Явор май баш си е "паднал" на ролята.

И аз ще дам шанс на сериалчето. Най-малкото защото е български. И защото предполага, че ще е забавен. Хич не ме интересува, че щели да рецитират. Ако не ми хареса, просто няма да продължа да го гледам. Но шанс със сигурност ще му дам!
На "All Inclusive" също.
Пък нека да съм разсмяла някого, к'во...

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
И аз давам шанс на българските сериали. Ако не ми допадне нещо и то откровено ме дразни - спирам да гледам. Ако има нещо, което все пак ме държи въпреки всичко - продължавам. Колкото повече неща се правят толкова повече качеството ще се вдига. Учим се, ще се научим.

# 70
  • Мнения: 11 573
diziler, четете с разбиране 😉

Винаги давам шанс, но са малко тези, които задържат вниманието ми. За съжаление.
Връзки е българският сериал, който ми води класацията.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 11:08 от rummi_pl

# 71
  • Мнения: 10 729
diziler, четете с разбиране 😉

Винаги давам шанс, но са малко тези, които задържат вниманието ми. За съжаление.
Връзки е българският сериал, който ви води класацията.

При мен класацията водят българските сериали от 80-те години. После се започна с пресоляване на  манджата откъм цинизми, голи сцени и откровени простотии. "Дунав мост" и т.н.  От "Под прикритие" съм гледал 15 мин от една единствена серия... Говорят на сленг... особено Сано, само псуване, цинизми и простотии. Във "Връзки" не им се разбира какво говорят на младите момичета, особено това, дето говори от първо лице, като ... зад кадър. Никаква дикция, връщам по няколко пъти за да разбера какво е станало. Имаше ли такива неща при по-старите актьори? Не.
Пробвах да гледам "Скъпи наследници", такова яко преиграване на Танев, Калановски и компания, че то не се търпи. Дори "София-ден и нощ" с непрофесионалните актьори, хванати от улицата, звучеше по-добре откъм непринуденост на диалозите

# 72
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Добре е, че хората сме различни иначе телевизиите няма да снимат сериали.

# 73
  • Мнения: X
Извинявай, но тогава какъв ти е интереса да висиш в теми за български сериали?
Щом категорично не ги харесваш и не ги гледаш? Очевидно не си гледал/а и няма как да имаш поглед върху сериалите. С 15 минути не става.

По отношение на "Под прикритие" - запознай се със сюжета на сериала. Тогава ще разбереш защо говорят на сленг и с цинизми.

# 74
  • Мнения: 10 729
Извинявай, но тогава какъв ти е интереса да висиш в теми за български сериали?
Щом категорично не ги харесваш и не ги гледаш? Очевидно не си гледал/а и няма как да имаш поглед върху сериалите. С 15 минути не става.

По отношение на "Под прикритие" - запознай се със сюжета на сериала. Тогава ще разбереш защо говорят на сленг и с цинизми.

Не "вися" в тема за български сериали, а беше най-горе в темата за ТВ Филми и Сериали и кликнах. Написах за Sunny beach, защо заглавието е такова и тази сутрин си прочетох отговорите. Иначе не, благодаря, "Под прикритие" няма как да гледам, дори и насила. А Сано-то така си говори ПО ПРИНЦИП, във всеки филм и сериал, във всяко гостуване по всяка телевизия. Все едно в кварталната кръчма ,по анцуг. Като Влади Въргала. Правоговор и дикция при него НЯМА в реалния му живот, в ежедневието. Затова няма и на екрана. Очевидно и затова му дават все такива роли.

Общи условия

Активация на акаунт