Съни бийч по bTV

  • 42 214
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 021
Направо да я пропускат и прогнозата за времето. Нали всички ще си стоим вкъщи по някое време.

# 691
  • Мнения: 11 571
направо да махнат всички филми и да пускат само новини. Брифинг, новини, брифинг, новини, прогноза за времето....
Те от толкова брифинги на Щаба кога им остава време да работят.
Поне алтернативния върви по Нова.

# 692
  • Мнения: 9 115
Хаха това щях да пиша и аз, какво време, какви новини. Да съобщават само колко маски са ушити, къде се продават ръкавици и дезинфектант! Joy
И евентуално кой е дръзнал да ходи навън.

Последна редакция: пт, 20 мар 2020, 21:46 от *Амбър*

# 693
  • Мнения: 4 606
А каква е логиката да спрат Съни Бийч и да пуснат Столичаните от първи сезон? Нещо ми убягва...

# 694
  • Мнения: X
Много тъпо решение да отложат вече започнал сериал и то при такъв добър старт . Когато го продължат изобщо няма да помня какво беше, до къде беше и т.н. Сами си убиха хубавата инерция .Аз не гледам нищо друго по бтв,дори сутрешния блок са ми неприятни Гавазова и Хекимян.

# 695
  • Мнения: 10 896
А каква е логиката да спрат Съни Бийч и да пуснат Столичаните от първи сезон? Нещо ми убягва...
Притеснително е, че почват Столичаните от първи сезон... Явно смятат, че може да го извъртят до последния 130 сезон Grinning Пу пу да не ни застига толкоз време карантина Grinning

# 696
  • Мнения: 11 555
А каква е логиката да спрат Съни Бийч и да пуснат Столичаните от първи сезон? Нещо ми убягва...
Притеснително е, че почват Столичаните от първи сезон... Явно смятат, че може да го извъртят до последния 130 сезон Grinning Пу пу да не ни застига толкоз време карантина Grinning
Пак добре, че не ни пуснаха "Дързост и красота". Trollface

# 697
  • Мнения: 10 266
Ааа те Втора програма и на "Робинята Изаура" са способни.

# 698
  • USA
  • Мнения: 7 334
Точно сега хората имат най-голяма нужда от развлечение.Не разбирам причините за спирането на сериалите,абсолютна глупост е.
Аз пък Иван и Андрей винаги съм ги харесвала,преди-сега..млади хора,пълни с идеи и ентусиазъм.Работят,доставят продукт,хората гледат и се разнообразяват.Личните им животи и екзистенциални решения не ме касаят.

# 699
  • София
  • Мнения: 27 278
Явно, че са го спрели заради нисък рейтинг или отдръпване на рекламодатели след пандемията. Ние сме фенове и гледаме, но на много хора не им е до това. Притеснени са с тежки битовизми и така. Не вярвам да го върнат и лятото, не заради ограниченията (аз вярвам, че лятото ще се вдигнат), а защото лятото рейтингите като цяло са слаби. Така че наесен с песен. Wink
за мое съжаление, но това са реалностите.

# 700
  • Мнения: 2 679
А каква е логиката да спрат Съни Бийч и да пуснат Столичаните от първи сезон? Нещо ми убягва...
При положение че хората са си вкъщи и вместо да привличат аудитория, те ги гонят с филм от преди 10г.
Железна логика.

# 701
  • Мнения: 336
Е това вече минава всякакви граници! Много извънредно положение убива извънредното положение! Ама то от тикви-генерали, а реално нискоразрядни мутро-милиционери какво друго да се очаква. Иван и Андрей да не се извиняват, а да си спасяват отборчето от Герена и дакачат сериала в интернет като са толкова големи хуманисти. Явно са овладяли и босфор тв, въпреки новия собственик, който уж не цепеше басма никому ...

Очаквам:
1.Извънредното положение да стане като с агата, за да му е драго на барба ганьос и завръщане към така омразния за някои соц.
2.Размирици и гражданска война, ако продължават с безумията и експериментите върху крепостното население и възникне проблем с храната.

Добрата новина е че по-старите сме закърмени с бацилус булгарикус и със сигурност няма да умрем от корона колкото и да се опитват да ни го вменяват Wink

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Едно от стихотворенията в проекта "Поетите" на "Интервюто", което като че ли най-често си пускам.
Бойко Кръстанов - "Сватбата на мама" от Борис Христов




И още едно видео, този път от "Поетите live".
Бойко Кръстанов - "Понякога по-много се обичахме" от Христо Фотев

Последна редакция: сб, 21 мар 2020, 13:21 от DamaPika

# 703
  • Мнения: 612
Е браво на това момче Бойко Кръстанов! Гледах го за пръв път в "Под прикритие" и ме впечатли. Сега прави съвсем различна роля в Съни бийч, и изпълнението на стиховете... адмирации.

# 704
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Luisi, това по повод мненията, че бил един и същ във всичките си роли, нали?
Защото аз пък споделям твоето.

Общи условия

Активация на акаунт