💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 58 694
  • 762
  •   1
Отговори
# 345
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Залозите днес:



Пак свърши по-рано.

# 346
  • София
  • Мнения: 12 301
Много рано свърши.

# 347
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И вторият епизод (миналата неделя) свърши по-рано. Но поне беше в 21.45. Днес беше още по-зле - в 21.35. Неслучайно още тогава писах, че въобще не са си преценили продължителността и съответно - не са монтирали както трябва. На днешния епизод един час му беше напълно достатъчен. Изобщо не ми е ясно защо са им дали 2 часа програмно време. Нещо несъгласувано има, ама защо не вземат да го оправят, се чудя.

Дано причината за напускането на Ветка и Янчо да не е нещо неприятно.

# 348
  • Мнения: 1 925
А кога ли тези от караваната ще ги върнат във вилата при другите ? Мислих, че ще е за една вечер примерно, а и до колкото чух, жената (не помня име) се оплака, че е студено..

# 349
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не са казвали нищо по въпроса.
Бе въобще - има толкова много неясноти, а в същото време по необясними причини скъсяват епизодите. На всичкото отгоре, даже и скъсени, са ги напълнили с прекалено много "плява". Imp
"Муцуни" ще измръзнат в тая каравана, че и баня нямат. Ама много му се кара тя. В промото за утре пак се сърди и му крещи: "Не съм досадна, бе!". Явно не се познава, милата.

Говоренето на Анселита ми е малко като на Джулката.

# 350
  • Мнения: 14 817
На кой казвате "Муцуни"
На Симона ли.Защо?

# 351
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На кой казвате "Муцуни"
На Симона ли.Защо?

Да. Тя и Велислав си казват "муцуни".


Говоренето на Анселита ми е малко като на Джулката.

А на мен /освен на маА Божка/ ми прилича и на Елеонора от ББ Фемили.

# 352
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
djoleva, та тя Симона във всяка една сцена с тях се обръща към Велислав по този начин! В днешния епизод култово беше "Муцуни, къде да видя крава?!" И като ококори тези очи...

# 353
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Временно класиране:

Искра и Йордан - 9 500

Ивелина и Святослав - 9 000

Ветка и Янчо - 6 900

Вилияна и Станимир - 5 500

Калина и Емил - 4 900

Анселита и Мартин - 4 600

Симона и Велислав - 4 400

Божидара и Деян - 4 350

Елена и Пламен - 4100

Доротея и Димитър - 3 450

Веселка и Момчил - 3 200

Мариета и Георги - 3000

# 354
  • Мнения: 10 729
И аз не знам на кои викат муцуни, а и не разбрах на коя викат Мама Божка? И коя, по дяволите, е Мама (МаА) Божка? Тази, която си ги кръсти така, очевидно е гледала някакъв сериал, който другите не сме гледали, аз лично не знам за какво и кого става въпрос.  
Иначе забелязах, че един от мъжете си имаше обръщение "лов" и "ловче" (love-4e), супер мега лигаво ми е.
И това мляскане на всички двойки пред камерите, гледаме по 16 целувки в минута, егаси.. Големи демонстрации са за пред камерите.

Относно Ветко и Маринела (Янчо  и Ветка)  аз помислих, че за момента просто ги няма и временно отсъстват. Емо какво каза, че са напуснали изобщо предаването и са отпаднали от състезанието, така ли? Че в къщата на Биг Брадър редовно някой по здравословни причини липсваше ден-два-три и се връщаше, че и във Фермата също се е случвало.

Относно Веселка БЧК-то, супер ме издразни с тези ревливи изпълнения. Била "много чувствителна", ми ако от всяка такава ситуация ще плаче, какво търси в този формат изобщо? Момчил ми се вижда супер свестен.

А за хола, където се събират всички... този мокет на пода не ви ли дразни? Яко соц ми стои...

# 355
  • Мнения: 6 166
Гледах на запис,че имахме гости.Има няма час без рекламите.Хареса ми и се посмях,не очаквах че жените ще се обединят.Утрешното предизвикателство изглежда забавно.Мисля че окончателно спират с участието,Емо не каза временно липсват,а че са напуснали.

# 356
  • Мнения: 10 729
Аз го гледах на живо, час и половина кравешки л**на, не можах да хапна нищо. По едно време тиква ми дадоха ,пробвах да ям, щях да повърна
Такива работи по ТВ в пиков час се дават за кратко, не час и половина нонстоп.

Иначе от двойките нито една не искам да отпада, симпатични са всички малко или много

# 357
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ееее, diziler, не всичко са сериали на тоя свят, де...
В случая е малко по-различно, но само малко. Предаването е "Пълна лудница". Мама Божка е мама на Жоро Бекъма. В ролята е Мария Сапунджиева


И не са давали нонстоп ровенето в торта, недей да преувеличаваш.

Ветка и Янчо са напуснали окончателно, да.

# 358
  • Мнения: 776
Като гледам продължителността на частите във Вбокс7 излиза, че е около час и 15 мин. предаването (като включим поне 10 минути какво ще видим след рекламите).

Самата игра е била около 10 минути.

# 359
  • София
  • Мнения: 11 435
Ужасно скучен епизод, даже се учудвам, че някой се е впечатлил и му се отяло.
Предвид, че много хора гледат Фермата, а там всеки епизод ринат в обора, трудно да се впечатлим каква саможертва са направили.

И после сто часа разбор и повтаряне на едно и също щой как е приел залозите.
Самата игра като игра беше много скучна, то та дори нямаше риск да не си намерят кутията, поне трябваше да е да влизат една по една и да трябва да намерят своята, така беше абсолютно безсмилено да се цапат без състезателен елемент.

Общи условия

Активация на акаунт