💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 103
  • 762
  •   1
Отговори
# 375
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 081
Мари Мар, аз не гледам от линковете, но и аз искам да изкажа огромната си благодарност за труда, който безвъзмездно полагаш. Винаги ти харесвам постовете, страхотна си! ❤️
И на мен ми се виждат разтегнати епизодите, но не ми е чак досадно. Яд ме е за Ветка и Янчо, бяха свежарки.

# 376
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Записвам се в темичката : )) Много готино и позитивно предаване. Отдавна не съм попадала на нещо в ефира, която няма за цел да привлича аудитория с излагации и сеири и определено ми доставя истинско удоволствие.

Моята двойка фаворит за момента са руснаците.

# 377
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Най-неприятна ми е Мариета, а Георги ми беше най-симпатичен до снощи, когато си отвори устата - всичко свърши.

# 378
  • София
  • Мнения: 2 239
И аз се присъединявам към темата. Hug
Подходих предубедено към предаването,  очаквах сеир като миналогодишния в "Женени от пръв поглед" и доста се чудих дали изобщо да си губя времето. Изненадаха ме много приятно - най-вече с подбора на усмихнати и интелигентни млади хора. Радва ме и че дотук  не залагат на сейр ала "Биг Брадър Фемили". И на мен разборите и обясненията ми бяха в повече вчера, но гледах на запис и ги превъртах. На този етап нямам ясен фаворит, много харесвам Ивелина и Святослав, Искра и Йордан, Елена и Пламен и Калина и Емил. Веселка и Момчил също са ми симпатични, но тя е много малка още и подхожда много емоционално,  докато другите дами са по-уверени и спокойни. Неприятна ми е Мариета от жените и като цяло двойката  Анселита и Мартин.
Определено ме спечелиха като зрител, а и Емо ми допада като водещ.
Знае ли се причината Ветка и Янчо да напуснат?

# 379
  • Мнения: 6 219
Не още,и в коментарите във фейсбук където обикновено винаги има по нещо не пише нищо този път.Ще се разбере предполагам,дано не е нещо здравословно.
Дано не греша и подвеждам,но мисля още в първи епизод Емо каза че при елиминация двойката за която е гласувано да си тръгне си запазва натрупаната до момента сума.

# 380
  • Испания
  • Мнения: 37 503
'Айде още една ентусиастка! Браво, 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬!

Благодаря.

А може ли малко обяснение за парите, тези пари, които сега имат, ще ги вземат ли при евентуално изгонване или те им помагат само да не са на дъното на класацията и да е сигурно, че продължават?

За напускащите не съм чула/чела дали си тръгват с парите /предполагам, че получават някакъв хонорар по договор/. А за победителите сега ми става ясно защо наградата е от - до.


Знае ли се причината Ветка и Янчо да напуснат?

Не. Емо само каза "непредвидени обстоятелства". Дано да са добре и да не е нищо сериозно!

# 381
  • Мнения: 10 991
другите с по-високата резолюция, които давам за компютър, им забиват.

Миналата седмица кликнах на един линк от тези и ми заби лаптопа. И то така заби, че нищо не можеше да се пипне, дори с Task manager  като пробвах да си затворя браузерите и My PC , и той заби, изписа се not responding на всичко. Повече от половин час ръчках, нямаше оправия, изключих си лаптопа по най-тъпия начин, със старт бутона, защото дори и старт менюто заби. И след рестартиране, браузерите отново забиха, веднага ми излезе Not Responding на Google Chrome, нещо, което никога не се е случвало. А лаптопът е нов, на 1 месец. Не е от това, че му трябва преинсталация. Почти бях сигурен, че има вирус. Повече не кликвам на такива линкове

# 382
  • Мнения: 10 991
Неприятна ми е Мариета от жените и като цяло двойката  Анселита и Мартин.

Засега всички двойки са ми симпатични, коя повече, коя по-малко. Мариета повтори няколко пъти, че е гнуслива, което... не е рядкост, при някои хора го има. Единствено там, където започна да разказва как задълженията вкъщи равно се разпределят, доста императивно започна да говори. Не й хрумва, че жените, на които го говори мислено си правят асоциация със своите мъже вкъщи и може би ситуацията е различна от тази в дома на Мариета и Георги. Иначе съм съгласен с изказаното от нея, че мъжът трябва да помага, да се грижи, да готви и той, да пазарува и той . Но тя така категорично и заповедно го говореше, че... имам чувството, че май и той е натирен в ъгъла... надзирателят от Ловешкия затвор.

От мъжете не ми е симпатичен този с кретенския смях. А от жените  - двете дебеланки: Симона и Божидара. И най-вече Божидара, държи се точно като господарка с мъжа си (момчето с брадата), буквално си го е превърнала в чехльо. Как не е случила на мъж, да й покаже кой командва парада... Направо ми се иска да попадне на такъв, за да се научи, че с командорене и с изпълняване на капризи нонстоп - не става.  
Аз съм за това всеки да е инициативен и да прави за половинката си всичко с любов и от ... собствена инициатива, а не защото така го изисква семейният ред или някакви традиции, това с 50/50% разпределение на труда, както Мариета го описа, ми е смехотворно. То сигурно, ако двамата вечерят, после тя трябва да измие едната чинийка, а той другата. По нейната логика

# 383
  • София
  • Мнения: 8 113
И на мен ми е неприятна Божидара. Всъщност и двамата са ми неприятни. Той пък гък не може да ѝ каже. Има си хубава дума за това, но е неприлична. Няма да я напиша, че тук много целомъдрени четат и се изчервяват Stuck Out Tongue Winking Eye

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
И на мен ми е неприятна Божидара. Всъщност и двамата са ми неприятни. Той пък гък не може да ѝ каже. Има си хубава дума за това, но е неприлична. Няма да я напиша, че тук много целомъдрени четат и се изчервяват Stuck Out Tongue Winking Eye
Кажи си го направо, не, че не стана ясно. 😊 И да се изчервят целомъдрените, какво толкова... Когато фактите говорят и боговете мълчат. 😀

# 385
  • Мнения: 10 991
И на мен ми е неприятна Божидара. Всъщност и двамата са ми неприятни. Той пък гък не може да ѝ каже. Има си хубава дума за това, но е неприлична. Няма да я напиша, че тук много целомъдрени четат и се изчервяват Stuck Out Tongue Winking Eye

Предполагам, че имаш предвид думата "пухльо", хаха..  Комбинация от чехльо и ...
А е симпатично момче, има визия, тоест... не е като да не може да си намери жена. 100% ще има претендентки, нормални. А не този бронтозавър. Но... те си знаят. Намерили са се.
По-скоро ме дразнят демонстративните млясканици пред камерата- Може и да е режисьорска препоръка. Или просто защото ги дават наведнъж, на всички двойки една след друга и на нас ни идва too much, а всъщност да не са толкова много и начесто, но при монтажа... никой не мисли, че с някои неща идват в повечко

# 386
  • Мнения: 5 459
 Какво като се целуват....обичат се хората. Ти пък ако и в къщи така мрънкаш и говориш безспир, не знам как те траят. Ми млъкни малко, почини си? Охейти цялото предаване.

# 387
  • Мнения: 2 630
Повече не кликвам на такива линкове

Няма нужда да кликаш по никакви линкове. Епизодите се качват във vbox7 и се гледат от чужбина и България без проблем - както това предаване, така и на други на Нова. Епизодите са нарязани на части понякога, но са там.

Много ми се иска тази вечер последната двойка, на надзирателя, да дръпнат в играта и да не са на гласуване за отпадане. Той ми е симпатичен, харесвам уравновесени хора.

# 388
  • Мнения: 697
Здравейте! Simple Smile И аз да се запиша в темичката. Много свежо предаване, допада ми засега и със съпруга го гледаме с интерес. Снощи успяхме да гледаме само до 21:00, бебето ревна и не позволи повече. 😁 Днес по някое време ще върна да догледам остатъка.
Чакаме епизода довечера с нетърпение.

Засега любима двойка нямаме, почти всички са ни симпатични, освен жената от “муцуните” 😂 и може би Божидара.

# 389
  • Мнения: 7 848
Снощи не можах да гледам, но днес с превъртания набързо изгледах и не без съдействието на вашите коментари.
ЧБМ!🥀 Бъдете здрави. Flowers Hibiscus
Та това, което е впечатляващо за наша продукция, а може би въобще, че жените се обединиха,  и макар и намерили ценностите се връщаха обратно да помагат на останалите. Дори и тези, които бяха категорични, че няма да влязат.
Видях много позитивни неща.
И Емо ми харесва в новото си амплоа. Само си представям колко му е било трудно да води точно семейно предаване.
Но е достойно, голямо уважение! ❤️

Общи условия

Активация на акаунт